Toplam 121 Sayfadan Sayfa 115 İlkİlk ... 1565105113114115116117 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1208 adet sonuctan sayfa basi 1,141 ile 1,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: POYRAZ BİRLİKLERİ SALDIRI ve SAVUNMA RAPORLARI

Alıntı kuvayımilliye kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yogii koş koş senin wowa bir şeyler oluyor
    tebrikler )))) hiç polemige gırmyeyın kardesım yav he he deyin geçin ))

Selamun Aleyküm cümleten herkese...Burdan s7 oyuncularını tebrik ederim...Yaklaşık 75 saldırıdan sonra anca 27 seviye düşmüş olması ve 12 m kesim yapılması,POYRAZ BİRLİKLERİNİN ne kadar sağlam oyuncular olduğunu gene göstermektedir...Bu saldırılar 2 bölge tarafından gelmiş lakin kime geldiklerini tekrardan hatırlattığımızıda göstermiş olduk...Siz saygılı oyuncular asla ama asla oyunlarda hırsınızı yenik düşüp yanınızdakileri satmaya kalkışmayın aksi takdirde yenilgiye mahkumsunuz...Buradan POYRAZ Ailesine saygılarımı iletiyorum...

Saygılarımla
    udyrbot26 tarafından (11-07-2017 Saat 16:13) değiştirildi.

Arkadaşlar herkesin eline sağlık. Benim gözümde Poyraz Wowu kursada kurmasada bu oyunun galibidir. Oyun başından beri çıkarttıkları saldırıları herkes gördü. Şuandada Wowlarına saldırı çıktık ve yapılan savunma ortadadır. Bu durumda fazla söze gerek yok. Poyraz oyuncularını VEFA birliği adına tebrik ederim. Bu bir savaş ve strateji oyunu ancak dostluğumuz herzaman bakidir. WOW yolunda herşeyin değişeceği aşikar. İyi olan kazansın. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Server birleşip gelmişler, defansa çarpıp çarpıp, İzmir'den denize dökülmüş palikaryalara benzemişler. Şu bir gerçek ki sırf POYRAZ defansını indirip WOW geciktirmek için tüm server toplanıp, dost-düşman el sıkışıp gelmişler; ancak serverı bitirmek başından beri kirli ittifaklara karışmamış, yeltenmemiş POYRAZın hakkı bu yıl. Reislemeye kalktılar reis yediler kendi WOWlarına, yetmedi; oyuncular şahsi mesajlarla Poyraz oyuncularına dadandılar, büyük orduları ya da savunmayı görünce çark ettiler, yetmedi; elele verip Poyraz'ı aşağı çekme uğruna çok sözlerden döndüler, birbirlerine girdiler sonra yine işbirliği yaptılar, yetmedi. An itibarıyla da 7 komşu birleşip kurban payına girer gibi girmişler, gelmişler, hoş gelmişler....

Allah'ın izniyle inşallah bu server, askerleri, savunması ve WOWu için gece gündüz çabalayan POYRAZ birliklerine nasip olacaktır inşallah. Gerçekten özveri ile hesabı bekleyen Alikoma kardeşimi ve arkadaşlarını, Poyraz genel sorumluları ile tüm birliklerdeki üye arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ederim! Çok serverda çok farklı birlikleri deneyimlemiş, onlara karşı mücadele etmiş, hatta aynı rakiplerle birden çok kez karşılaşan bir oyuncu olarak, bu yıl bu POYRAZ'da yer almış olmaktan onur duydum. Travian'da gayet üne kavuşmuş kimi rakiplerimi şahsen tanıma fırsatım oldu; birlikleriyle tecrübe kazanma fırsatım oldu; ısrarla anlamadıkları bir nokta var, POYRAZ'ın bu kadar açık ara gidebilmesinin bir nedeni var bu serverda. En tepedeki yöneticiden komutana, birlik görevlilerine kadar herkes en alt birlikteki zayıf oyuncuların dahi sorularına cevap verdiler, düşüncelerine önem verdiler, kibirlenmeden mesajlarına her saat dönüş yaptılar; oyuncular birbirlerine bırakın kazık atmayı, kaynaklarını ve zamanlarını bile birbirleri ile paylaştılar.

WOW düşer, düşmez, biter, bitmez Allah bilir. Ancak POYRAZ'ın bu serverda başardığı çok daha farklı bir şey var bu yıl; işte diğerlerini kaşındıran, ağır gelen bu değerli ayrıntı aslında.

Yalnız isim koymakla DESTAN yazılmadığı gibi, adam satmakla VEFA borcu ödenmiyor, simSİYAH ittifaklar kurmakla servera WOW imzası atılmıyor!.. POYRAZ tek, siz hepiniz hüleynnn ))
    asiaizm tarafından (10-07-2017 Saat 23:51) değiştirildi.

Alıntı Kuvayımilliye kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yogii koş koş senin wowa bir şeyler oluyor
    Host burda sana sahip çıkmaz sahibinin dizine git
    delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

s7 Vadi

Alıntı Kara_Kartal1903 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yav he he he )
    Aha yazmayı öğrenmiş: )
    delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

s7 Vadi

Alıntı V.İ.P. kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkesin eline sağlık. Benim gözümde Poyraz Wowu kursada kurmasada bu oyunun galibidir. Oyun başından beri çıkarttıkları saldırıları herkes gördü. Şuandada Wowlarına saldırı çıktık ve yapılan savunma ortadadır. Bu durumda fazla söze gerek yok. Poyraz oyuncularını VEFA birliği adına tebrik ederim. Bu bir savaş ve strateji oyunu ancak dostluğumuz herzaman bakidir. WOW yolunda herşeyin değişeceği aşikar. İyi olan kazansın. Herkese iyi oyunlar dilerim.

en güzel mesajı bu arkadaşım yazmış kendisini şahsım adına kutlarım

Alıntı asiaizm kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Server birleşip gelmişler, defansa çarpıp çarpıp, İzmir'den denize dökülmüş palikaryalara benzemişler. Şu bir gerçek ki sırf POYRAZ defansını indirip WOW geciktirmek için tüm server toplanıp, dost-düşman el sıkışıp gelmişler; ancak serverı bitirmek başından beri kirli ittifaklara karışmamış, yeltenmemiş POYRAZın hakkı bu yıl. Reislemeye kalktılar reis yediler kendi WOWlarına, yetmedi; oyuncular şahsi mesajlarla Poyraz oyuncularına dadandılar, büyük orduları ya da savunmayı görünce çark ettiler, yetmedi; elele verip Poyraz'ı aşağı çekme uğruna çok sözlerden döndüler, birbirlerine girdiler sonra yine işbirliği yaptılar, yetmedi. An itibarıyla da 7 komşu birleşip kurban payına girer gibi girmişler, gelmişler, hoş gelmişler....

Allah'ın izniyle inşallah bu server, askerleri, savunması ve WOWu için gece gündüz çabalayan POYRAZ birliklerine nasip olacaktır inşallah. Gerçekten özveri ile hesabı bekleyen Alikoma kardeşimi ve arkadaşlarını, Poyraz genel sorumluları ile tüm birliklerdeki üye arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ederim! Çok serverda çok farklı birlikleri deneyimlemiş, onlara karşı mücadele etmiş, hatta aynı rakiplerle birden çok kez karşılaşan bir oyuncu olarak, bu yıl bu POYRAZ'da yer almış olmaktan onur duydum. Travian'da gayet üne kavuşmuş kimi rakiplerimi şahsen tanıma fırsatım oldu; birlikleriyle tecrübe kazanma fırsatım oldu; ısrarla anlamadıkları bir nokta var, POYRAZ'ın bu kadar açık ara gidebilmesinin bir nedeni var bu serverda. En tepedeki yöneticiden komutana, birlik görevlilerine kadar herkes en alt birlikteki zayıf oyuncuların dahi sorularına cevap verdiler, düşüncelerine önem verdiler, kibirlenmeden mesajlarına her saat dönüş yaptılar; oyuncular birbirlerine bırakın kazık atmayı, kaynaklarını ve zamanlarını bile birbirleri ile paylaştılar.

WOW düşer, düşmez, biter, bitmez Allah bilir. Ancak POYRAZ'ın bu serverda başardığı çok daha farklı bir şey var bu yıl; işte diğerlerini kaşındıran, ağır gelen bu değerli ayrıntı aslında.

Yalnız isim koymakla DESTAN yazılmadığı gibi, adam satmakla VEFA borcu ödenmiyor, simSİYAH ittifaklar kurmakla servera WOW imzası atılmıyor!.. POYRAZ tek, siz hepiniz hüleynnn ))

Dostum güzel yazmışsın hoş yazmışsın ama şöyle bir gerçeği atlamışsın. Seviye 90 olan bir wow hiç bir saldırı almadan oyunu tamamlayacak değildi. Evet tekrar tebrik ederim. Mükemmel bir defans var. Hatta bu serverde hiç kimsenin yapamadığı kadar iyi def yapıldı diyebilirim. ama bu bir stratejiydi. Biz kimseyle ittifak yaparak Wowa girmedik. Olması gerekeni yaptık. VEFA olarak söylediklerinde biraz sınırı aşmışsın. Biz bu zamana kadar kimseye bir kötülük, saygısızlık etmeden, wowda bulunan birliklerin hemen hemen yarı sayısında kişiyle buralara kadar geldik. Poyraz kadar komplike bir birlik olamadık ama Saygıyı hak ettik zannımca. Neyse Çok uzatmayayım, Tekrar emeği geçen herkesin ellerine sağlık. İyi Oyunlar

Alıntı HANBİRLİKLERİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    en güzel mesajı bu arkadaşım yazmış kendisini şahsım adına kutlarım
    Teşekkür ederim kardeşim. Zevk almak ve Saygı duymak önemli

Uye Rutbesi
    -chucky- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Saldıran arkadaşları , Merkez - Wow - Ve NPC köylerimize yaptıkları operasyonlardan dolayı tebrik ederim..
    Aslında Nefes Almazsın.. Nefes Sana Girer..
    POYRAZ

Toplam 121 Sayfadan Sayfa 115 İlkİlk ... 1565105113114115116117 ... SonuncuSonuncu