Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hilesiz Bir Oyun İçin Herkesi Konuya Davet Ediyorum.

Uye Rutbesi
    Codes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan Hilesiz Bir Oyun İçin Herkesi Konuya Davet Ediyorum.

Merhaba arkadaşlar..

Son günlerde herkesin dikkatini çeken speed serverdaki kayıtlı oyuncu sayısıdır sanırım. 20.000’lerde.. Bunların büyük bir kısmının bot olduğunu biliyoruz ancak bunun temizlenmesi için sadece yönetimden birşeyler beklemenin yanlış olduğunu belirtmek istiyorum.. Bu adamların ham madde, asker ve gümüş satma konusundaki ticarete başlamaları biz oyuncular sebebiyle oldu. Herkes birliğinde bu tür hileye bulaşan oyuncuları dışlarsa ve bu bot hesapları sadece yağmalarım düşüncesinden çıkıp multihunter’a toplu bir şekilde şikayet ederse kısa bir süre içinde bu işlemi yapan hiç kimse kalmaz ve hilesiz bir şekilde oyuna devam edebiliriz. Oyuncular olarak bizlerde yardım etmezsek ve bu hilelere yönelirsek yakında doğru düzgün bir oyun oynamamız çok zor. Artık defans askeri, madalya aldırma, savunma puanı arttırma gibi işlemleri de başlatarak iyice hile oyununa çevirdiler travianı.. Şimdi tek isteğim serverlara ekip olarak başlayanların birlik yöneticilerinin bu durumu takip etmesi ve hile yapan oyuncuları dışlamasıdır.. Bizler de yardım ederek travianı tekrar hilesiz bir oyun ortamına çevirebiliriz.

Konumda herhangi bir yanlışlık olmadığını ve kilitlenmesini gerektirecek birşey olmadığını da belirtmek istiyorum. Yorumlarınızı ve desteklerinizi de beklemekteyim..

Sikayet etsen ne olacak işlem görmüyor ki. Multihunterlar sadece sistemin otomatik tespit ettiği hesapları kitliyor. S7 için konuşuyorum Adamlar gözümüzün önünde hile yapıyor kahraman kastigi vahayi bile yazıyoruz multihunter a yine sonuç aynı. Gece kafayı yastığa koyuyorum sabah kalkıp baktığımda birisi 1milyon yagma yapmış birisi 3k saldırı puanı almış. Yani değişen birşey yok şikayet etsende işlem yapmıyorlar zaten.
    ts7 ~ Djinikayev
    S İ Y A H

Uye Rutbesi

Travian yönetimininde işine geliyor bu durum istediğin kadar cabala oyuncu kaybetmediği sürece hiçbir şekilde yaptırım uygulamaz.

Uye Rutbesi

Alıntı Huzeyfe kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sikayet etsen ne olacak işlem görmüyor ki. Multihunterlar sadece sistemin otomatik tespit ettiği hesapları kitliyor. S7 için konuşuyorum Adamlar gözümüzün önünde hile yapıyor kahraman kastigi vahayi bile yazıyoruz multihunter a yine sonuç aynı. Gece kafayı yastığa koyuyorum sabah kalkıp baktığımda birisi 1milyon yagma yapmış birisi 3k saldırı puanı almış. Yani değişen birşey yok şikayet etsende işlem yapmıyorlar zaten.
    Emin olun ki multihunter'lar görevlerini iyi bir şekilde yapıyorlar, ancak yüzlerce mesaj okuyup işlem yapmakta olduklarını unutmayın. Çok uzun senelerdir travian dünyasındayım, şimdiye kadar herhangi bir hata yapıldığını görmedim ki yapan olursa da adminler tarafından görevinden alınıyorlar.. Bot hesapları şikayet ederek çoğalmalarını önleyebiliriz.

Uye Rutbesi

Alıntı furucu&nostarji kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Travian yönetimininde işine geliyor bu durum istediğin kadar cabala oyuncu kaybetmediği sürece hiçbir şekilde yaptırım uygulamaz.
    Travian yönetimini suçlamadan konuyu kilitletmeden devam edelim ki diğerleri de yorumlarını yazabilsinler Yönetiminde bu sorunları çözmeye çalıştığından eminim.

Alıntı Codes kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Emin olun ki multihunter'lar görevlerini iyi bir şekilde yapıyorlar, ancak yüzlerce mesaj okuyup işlem yapmakta olduklarını unutmayın. Çok uzun senelerdir travian dünyasındayım, şimdiye kadar herhangi bir hata yapıldığını görmedim ki yapan olursa da adminler tarafından görevinden alınıyorlar.. Bot hesapları şikayet ederek çoğalmalarını önleyebiliriz.
    Ne yani hile yapmıyorlar mı diyorsun? Multihunter oyunu takip etmiyor. En iyi ihtimalle Sikayet mesajina bakıyor sikayet edilen kişi proxy kullanmış mı veya aynı ip ile başka hesaba girmiş mi ona bakıp çıkıyor. Proxy ile açtıkları botlardan komşu köye hammadde desteği atıp yağmalama veya casus desteği atıp kahraman kasma olaylarına bakmıyor. Kitledigi hesapla zaten bot hesaplar asıl hesaplara hiç ya da yeterli ceza verilmiyor. Adamlarin yanina kar kalıyor.
    ts7 ~ Djinikayev
    S İ Y A H

Uye Rutbesi

Alıntı Huzeyfe kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ne yani hile yapmıyorlar mı diyorsun? Multihunter oyunu takip etmiyor. En iyi ihtimalle Sikayet mesajina bakıyor sikayet edilen kişi proxy kullanmış mı veya aynı ip ile başka hesaba girmiş mi ona bakıp çıkıyor. Proxy ile açtıkları botlardan komşu köye hammadde desteği atıp yağmalama veya casus desteği atıp kahraman kasma olaylarına bakmıyor. Kitledigi hesapla zaten bot hesaplar asıl hesaplara hiç ya da yeterli ceza verilmiyor. Adamlarin yanina kar kalıyor.
    Konuyu amacından saptırıp şikayete çevirmeyelim lütfen hocam, multihunterlar şikayet edildiğinde inceler. Eğer mh ile ilgili bir şikayetiniz varsa admine mail atıp bildirin çözüme ulaştıracaklardır. Buradaki konum diğer oyuncuları bot hesapların kapatılması için yardım etmeye teşvik amacıyla açılmıştır..

Botlarda bir canlı.Yani onlara da saygı göstermemiz lazım.Adamlar saldırmıyor asker yardımı ediyor yani adamlar mübarek insanlar dememi bekliyosunuz ama botlar haindir.Bot sahibi olan israillidir bu kadar basit.

ilk 100 deki cermenlerin cogunda 3 hesap var bariz bellli saldırı cıkmaya kalkarsın 2k phalaks 2k lej 2 k pre sonada profile şekilli bir mesaj bi anda travianda söz sahibi olursun speed serverında tecrübeye gerek yokki tecrübe burada hile

speed oyuncuların niye 1x de tutunamadıgı bellı oldu acıyorum ya

Uye Rutbesi
    rüzgar46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu serverda Her oyuncunun kactane multi köyü var tek hesap oynamak yemiyor

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu