Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siyah Birliklerinin Kirli Savaş Anlayışı

Uye Rutbesi
    ZaRBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şaibenin ihanetin ve keşke lerin hiç bitemediği bitirmeye musade edilmediği bi server olacağından eminim..Umarım herkesin oyununu ortaya koyabileceği bir server olması tek dileğim. 100. Güne kadar bölge içi temizlik olur sonrasında kim kime diş bilediyse

Alıntı AİLEDEN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu alanlarda sizleri meşgul ettiğim için gerçekten çok üzgünüm. Lakin bir takım gerçeklerin gün ışığına çıkması açısından bu gerekli, bu nedenle beni mazur görünüz lütfen!

Bu adreste (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102120) başlığı açan siyah birliğinde BABAOĞUL hesabını kullanan, 55 yaşında olduğunu söyleyen, "naaber, nasıl ifşa ettim seni" gibi çocukça mesajlar atan ve yaşının olgunluğunu göstermeyen şahıs, hesabımı karalamaya çalışmıştır. O ve siyah taifesinden bu işin çamurluğunu çok iyi sürdüren kişiler, olmadık yorumlarda bulunmuştur açılan başlıkta.

Saldırı sıralamasında Siyah birliklerinden top20 de 6 oyuncu bulunmakta. Multihunterları göreve çağırıyorum. Top20 deki herkesin hesabı kontrol edilsin! Ben kaç siyah oyuncusunu kesmişim, diğerleri kaç başka oyuncu kesmiş, bir envanteri çıkarılsın.

Yapılan ayıptır!

Ey kirli savaş yürüten siyah birliği!

Lütfen oyununuzu oynayın, ona buna çamur atmayın! Yakında çarpışmalar başlayacak, az sabredin!

Siyah KASAP
    bu arkadaş şuan siyah içerisinde yıkılanlar arasındamı ne oldu burada yazdıkların arkasında duramadınmı yazdıklarının

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12