Toplam 107 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12341252102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1066 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siyah Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı SİYAH kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Gardaş ne ihmali baş vuru yok var da biz mi değerlendirmiyoruz profillerimize yazdık işte
    sinan abi paralel yapılanmadan kafamıza vurmazsa iyi

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sinan abi paralel yapılanmadan kafamıza vurmazsa iyi
    bu bey efendiyi fazla palazlandırmadan yanımıza yoolayın sinan hocam
    TR8 KÜRŞAD_40 CERİ TR5 GLACİER S3 DESPİSE53 S6 AGRESİFHADEME S1 VSUA ,CİCERO53,ROMALI KASAP S12 MABED,S17 CRB_WARİOR 3X DREAMSOLDİER ...
    BÜYÜK ADAM OLMANA GEREK YOK ADAM OL YETER.

Biz 10 kişiylede bölgeye kafa tutarız diyip 2 alt birlik kuran üyelere zorla bişiler yaptırmaya çalışan sonra bizim 10 kişilik ekibimizi küçümseyip genel baskanlarını koruyamayan ve yıkıldı dıye de görevden alan arkadaşlara slm olsun bu daha başlangıc bekleyin az def koyunda bizde ona göre askerle gelelim
    Dip:yıkılan köy 15 limerkez köyüdür

http://travian-reports.net/tr/report...5a,1472271bcff
    Bir kadının memnun oldum dediği tek yer tanışma faslıdır
    S6-ByAsi S1-ByAsi S9-ByAsi

Arkadaşlar bu adam komik bi adam profildeki fotosu kadar komik 3 birim ötesine manço saldırısı yapıp 10 kişiyle kafa tuttuk dedi

kendini pehlivan sanıyo keh küh

Siz sığıntısınız nereye kaçacağınızı şaşıran adamlarsınız önce vefa dedidiz olmadı sonra bize sığındınız han oluruz özel timiniz oluruz yine olmadı sonrada son çare bizi korusa korusa siyah abimiz korur dediniz sizin olayınız bu nereye sığınsak derdi

Alıntı ExceLLence kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Siz sığıntısınız nereye kaçacağınızı şaşıran adamlarsınız önce vefa dedidiz olmadı sonra bize sığındınız han oluruz özel timiniz oluruz yine olmadı sonrada son çare bizi korusa korusa siyah abimiz korur dediniz sizin olayınız bu nereye sığınsak derdi
    komik çocuk seni vefadan 3 kere teklif aldık ve hiç bir olumlu cvp vermedik ki onunda tek nedeni var hileyle oynayan birinin yanında yer almam size de biz demedik katılalım diye oyun basından beri benim yardımcıma yuz kere yazdınız ıllakı bize gelın dıye mesajlarıda koyarım buraya rezıl olursunuz okadar ısrara görüşmeye geldik bı kac kendını cok ıyı oyuncu sanan korumadan kalkan koylerı yagmalayıp 1 madalya almakla oyunu kazandıgını sanan adamlar bızı kucumsemeye kalktı bızde kendı yolumuza cızdık gelıp burda aglama gel oyun alanında askerinle konus bos yapma bıde fake atmayı öğren önce sen (hatta öğrenin) def atanı bile var lejyonun yanına casus koymak nedir askerin mi yok fake atıcak yazık
    HADI BURDA BOS YAPMAYIN BURASI RAPOR PAYLASMA YERI VARSA RAPORUN KOY YOKSA KLAVYENİ SAKİNCE YERE BIRAK VE SONRAKİ RAPORLARI BEKLE

Alıntı ExceLLence kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu adam komik bi adam profildeki fotosu kadar komik 3 birim ötesine manço saldırısı yapıp 10 kişiyle kafa tuttuk dedi
    önce sakin ol da bi oku tekrar orda ne yazdıgını ıyıce anla sonra yorum yap orda ki mesajın hıc bı yerınde 10 kişiyle kafa tutuyoz yazmıyo 10 kişiyle kafa tutarız dıyen sizdiniz (ona vurgu yapılıyor) ve 2 alt birlik kurdunuz ve 1 genel baskanınızı koruyamadınız ki ben sırf ayıp olmasın dıye(o bırlıkte bı tek cacaya saygı duyarım) hemen gelip yıkmadım o gorusmeden sonra gelıp daha o koy kucucukken yıkardım bekledim defansınızı yerlestırın dıye onlemını alsın dıye 5 gündür saldırı atmadım ki benım mancolarım 1 haftadır var

Banned Yasaklı Kullanıcı

İnsanların dış görünüşlerini şehirlerini renklerini ırklarını eleştirmek aciz insanların işidir. Gerek yok boşuna seviye düşürmeye, forum rapor yeridir lütfen edep çizgisini aşmayalım Berat kardeş. Özellikle ilyas abiye bir söz söylerken iki kere düşün, ona gelen bir sözü evirir çevirir başka taraflardan monte ederim. Saygısızlığın lüzumu yok. Ve foruma raporsuz gelmeye gerek yok.
    Satrancı ağzıyla kazanan görmedim çünkü, şah.

görüşürüz canlar

Toplam 107 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12341252102 ... SonuncuSonuncu