Toplam 362 Sayfadan Sayfa 32 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3620 adet sonuctan sayfa basi 311 ile 320 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Speed 3x Saldırı ve Savunma Raporları

Uye Rutbesi

Kitlemişiz dönüşüne

Forum Admin
    ArTeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@SconThaSCARION suclu oyuncu burada sucsuz oldugunu kanitlayamaz.

Oyuncunun neden ceza aldigini ya da kilitlendigini bilmiyorum ama;

Hangi biriniz buradaki arkadaslarin iddalarindan multi hesabi var mi yok mu gorebileceksiniz? Hanginiz sifre paylasmis mi gorebileceksiniz? Hanginiz bot kullanmis mi, gumus su bu hilesi yapmis mi gorebileceksiniz?

Uye ben hic bir sey yapmadim dedigi anda konu biter.

Yazar da yazar ben sucsuzum diye. Oyle cok oluyor, her seferinde de kural ihlali cikiyor ve foruma yazdigiyla kaliyor. İlgili yerlere iletisime gecmis olsa coktan cozmus olacagi yerde sorunu bir de burada zaman kaybediyor.

Simdi yukarida bahsettiklerim normal prosedur. Olayin diger yani kasitli islem yapildigi yonunde. Oyle bir dusunceniz varsa yine yukaridaki satirlarda anlattigim gibi yine iddianizi burada ispatlayamazsiniz ancak yukaridakinden farkli olarak mh/admin' den farkli olarak Almanya ofisi ile iletisime gecerek sikayet edebilirsiniz. Onlar da incelerler durumu.

Keyfi kilitlenme demissiniz. Onceki mesajlarda belirttik. Oyuncu konuyu actiginda iletisim adresinin admin oldugunu belirttik ve konuyu kilitledik. Ancak oyuncu ayni mesaji ikinci kere yazinca ceza aldi, attigi mesajlari da sildik.

Demek ki neymis, hic bir sey oldu bittiye getirilmiyormus.

Benzer şekilde forumda, şu bu oyuncular kural ihlali yapiyor diye de şikayet edemezsiniz. Çünkü bunları da kanıtlayamazsınız.

İlgili forum kuralları:

§16. Forum üyelerinin, oyun içinde kural ihlali yapan oyuncuları forumda şikayet etmeleri; ceza alan oyuncuların ise cezalarına itirazlarını forum genelinde yapmaları yasaktır. Bu tip şikayet ve itirazlar belirtilen yerlere yapılmalıdır.

Oyunda alınan cezaların forumda konu edilmesi yasaktır. Buna hile iddiaları da dahildir. Bu tür şikayetler belirtilen yerlere (Multihunter / Customer Service Representative (Admin) ) yapılmalıdır.

§17. Oyun içi şikayetler Multihunter isimli oyun yöneticisine yapılır.
    Bu yöneticilerle ilgili yapılacak şikayetler ve ceza itirazları ise admin@travian.com.tr adreslerine mail atılarak yapılmalıdır.

Güllerin içinden canım
    Koşarak koşarak gel bana gel
    O güzel gözlerini canım
    Süzerek süzerek gel bana gel
    Bu küskün yüzün gayrı gülsün canım
    Gülerek gülerek gel bana gel
    Dayanamadım gayrı döndüm canım
    Diyerek diyerek gel bana gel
    ArTeS
    Forum Administrator
    Travian Team

Uye Rutbesi

S.a iyi haftasonları arkadaşlar üzgünüz canımız yanıyor
    Öncelikle kayseride haince galleşçe menfur bi şekilde saldırıya uğrayan askerlerimize ve vatandaşlamıza Allahtan rehmet ailelerine sabırlar yaralılarımıza acil şifalar diliyorum Başımız Saolsun.. Mevlam bir daha yaşatmasın Bizi korkutmak isteyen sindirmek isteyen neslimizi aslımızı kurutmak isteyen bu hain şebekelerine , vatanı dini namusu olmayan bu şerefsizlere istediklerini asla vermiyecegiz Biliyorsunuzki biz Hz . Muhammedin ümmeti osmanlının nesliyiz malazgirtle başlayan osmanlı ile kurtuluş savaşı ile devam eden bu mücadele hiç bitmeyecek Çanakkale ruhu ile korudugumuz, şehid kanlarıyla yıkanan bu topraklar bize havadan kalmadı bu bilinçle bu ruhla bu imanla mücadeleye devam edeceğiz yılmadan usanmadan Şüphesiz biz vatanımız için dinimiz için bayrağımız için namusumuz için bir ölür bin diriliriz yeterki o imanı o ruhu kaybetmiyelim.
    Dostlar Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın sizlerden ricam bu zor günlerde bol bol dua edelim rabbimize yalvaralım şer odakları her yerde kan akıtıyor bütün gücleriyle saldırıyor buna seyirci kalmıyalım eşşiz kuran a rahmana sarılalım bir gün bu zulüm bitecek bizlerde her canlı gibi öleceğiz rabbimizin huzuruna pişmanlıkla çıkmayalım keşke demeden ellerimizi semaya gönlümüzü rahmana açalım içten dua edelim unutmayalım ki sizin duanız olmasa size ne diye değer vereyim diyen bir mevlanın kullarıyız..
    Ente mevlana fensurna ala gavmil kafirin ayetini akabinde La ilahe illa ente subhaneke inni küntü minez zalimin duasını ve fetih suresini bütün islam alemi için şehitlerimiz , emniyet güçlerimiz ve insanlık için gönülden bol bol okuyalım
    Şehitlerimizin ruhuna Geçmişlerimizin ruhuna el fatihah..
    By X
    Salih Hoca
    SON & NAR & MÜFREZE
    By X

Uye Rutbesi

Alıntı ArTeS kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Hangi biriniz buradaki arkadaslarin iddalarindan multi hesabi var mi yok mu gorebileceksiniz? Hanginiz sifre paylasmis mi gorebileceksiniz? Hanginiz bot kullanmis mi, gumus su bu hilesi yapmis mi gorebileceksiniz?

Yazar da yazar ben sucsuzum diye. Oyle cok oluyor, her seferinde de kural ihlali cikiyor ve foruma yazdigiyla kaliyor. İlgili yerlere iletisime gecmis olsa coktan cozmus olacagi yerde sorunu bir de burada zaman kaybediyor.

Simdi yukarida bahsettiklerim normal prosedur. Olayin diger yani kasitli islem yapildigi yonunde. Oyle bir dusunceniz varsa yine yukaridaki satirlarda anlattigim gibi yine iddianizi burada ispatlayamazsiniz ancak yukaridakinden farkli olarak mh/admin' den farkli olarak Almanya ofisi ile iletisime gecerek sikayet edebilirsiniz. Onlar da incelerler durumu.

Keyfi kilitlenme demissiniz. Onceki mesajlarda belirttik. Oyuncu konuyu actiginda iletisim adresinin admin oldugunu belirttik ve konuyu kilitledik. Ancak oyuncu ayni mesaji ikinci kere yazinca ceza aldi, attigi mesajlari da sildik.

Benzer şekilde forumda, şu bu oyuncular kural ihlali yapiyor diye de şikayet edemezsiniz. Çünkü bunları da kanıtlayamazsınız.

İlgili forum kuralları:

§16. Forum üyelerinin, oyun içinde kural ihlali yapan oyuncuları forumda şikayet etmeleri; ceza alan oyuncuların ise cezalarına itirazlarını forum genelinde yapmaları yasaktır. Bu tip şikayet ve itirazlar belirtilen yerlere yapılmalıdır.

Oyunda alınan cezaların forumda konu edilmesi yasaktır. Buna hile iddiaları da dahildir. Bu tür şikayetler belirtilen yerlere (Multihunter / Customer Service Representative (Admin) ) yapılmalıdır.

Bu yöneticilerle ilgili yapılacak şikayetler ve ceza itirazları ise admin@travian.com.tr adreslerine mail atılarak yapılmalıdır.

yazınızla alakasız sadece fikirlerimi belirtmek için bir yazı yazmak istiyorum.
    aslında bu kilitlenme konularında travian hata ediyor. bir sebep yazıyor oraya hesabı kilitliyor. ama bize kilitlenme sebebini ispatlamıyor. hesabı kilitlerken ispatıyla kilitlese bu sorunların olacagını zannetmiyorum. ben ispatlayamadıgı için bu yola başvurdugunu düşünüyorum. çünkü hesap multi diye kilitleniyor admine yazınca multilerini söyle silmeye al hesabını acalım diyor. yani admin aslında benim multilerimi ispatlayamıyor benden söylememi bekliyor. aynı şey bot içinde geçerli. benimde bottan hesabım kilitlendi 50 defa mail attım ispatını söyleyin diye. saçma sapan otomatik maillerle cevap verildi. bot kullanmıştım suçluydum ama ispatlayamadıklarından da eminim. ispatı olsa buyur ispatı bu der. sadece tahminle kilitlemeler yapılıyor. dolayısıyla nadirende olsa suçlu olmayan kişilerde ceza alabiliyor. birde hesap kilitlenip cezasız açılma durumu var. madem cezasız açıldı demekki hesabın bir suçu yoktu, hesap diyelim 24 saat kapalı kaldı bu 24 saatlik süreçte hesap sahibinin kaybıda bir şekilde telafi edilmeli diye düşünüyorum.

Uye Rutbesi

O askerler köyde durur mu ama ya (

Uye Rutbesi
    Kilitçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merkezdeki tarlaların çok büyük bölümü kullanılmaz hale getirilmiştir.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  77AdXY.jpg
Görüntüleme: 2
Büyüklüğü:  26.8 KB (Kilobyte)   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  PnQN65.jpg
Görüntüleme: 4
Büyüklüğü:  26.7 KB (Kilobyte)   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  g2XpV5.jpg
Görüntüleme: 3
Büyüklüğü:  30.3 KB (Kilobyte)   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ZMYpQV.jpg
Büyüklüğü:  31.2 KB (Kilobyte)   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  o0Ep89.jpg
Büyüklüğü:  33.7 KB (Kilobyte)  

Kilitçi tarafından (17-12-2016 Saat 21:04) değiştirildi.
    trx - Kilitçi

Cool

Alıntı ArTeS kullanıcısından alıntı Mesajı göster

İlgili forum kuralları:

Rep İstiyorum başkan
    KSK
    VAKTİYLE BİR ATSIZ VARMIŞ , VAR OLSUN ! . .

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    evet wow geri alınsın mı diye sormuşlardı hatırladığım o speed server için yapılan anketti . bende geri alınsın demiştim ama malsef o sonuç çıkmadı sonuçta girecek ordular vardı wow a. yani wow 100 oldu oyun bitti ama giren ordulardan seviye alcaklar vardı gördüklerimiz arasında

o zaman bu saldırıyı ben atmıştım. o servere 1 ay sonradan başlayıp bu askeri basmıştım. bu asker o wowdan seviye alırdı almazdı bunun tartışmasını yapmıyorum, lakin wow seviyesi 99 bitime dakikalar var ordu köye girecekken, bakım vardı gibi saçma bir tez yürütmüştünüz, bilen bilir...

nerede emeğe saygı???

sadece şunu diyorum arkadaşlar, siz neyi tartışıyorsunuz KRAL ÇIPLAK..!
    Hababam Güm Güm Güm..!

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bana fake atan tesla isimli oyuncunun asker köyü

03-Royal Flush 716 (-23|1)

budur...

fake atmak neymiş gör ....
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Beyler ceza alırsınız kitlenirsiniz olan olmuştur bu oyunda geri dönüş vs beklemeyin. Şansınıza anca server çöker bi rollback falan gelir o kadar En büyük saçmalık şu script muhabbetleri oyun o kadar çok şeyi script olarak görüyor ki ufacık bir ilçede yaşıyorum sadece internet cafeden girdiğim hesap scriptten ban yedi benden başka travianın T sini bilen adam yok ilçede Ya bu deveyi güdersin ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin travian artık böyle bi oyun Haftada 800 milyon yağma yaptığım hesap kitlenmezken elçilik için madde atılan hesap kitlenebiliyor. Mesela kitlenmesini istediğiniz bi hesaba 3 5 hesaptan madde atıp şikayet ettiğinizde hesap ceza alabiliyor. Okullarda gereksiz seçmeli derslerde hocaların rasgele puan vermesi gibi bi ceza sistemi var Boşa tatlı canlarınızı yormayın alışın ya da bırakın (:
    Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

Toplam 362 Sayfadan Sayfa 32 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonuncuSonuncu