Toplam 31 Sayfadan Sayfa 31 İlkİlk ... 21293031
Toplam 307 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 307 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siyah birlikleri hakkında teori

Alıntı çiçili kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kanka yaşiyonmu sen
    delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

s7 Vadi

Serverdaki durumu özet geçiyorum;

- +da tek olan siyah birlikleri yıkılacağından korktuğu için + +ya el atmış bulunmakta.Bu "el atma" olayı askeri olarak olamayacağından diplomasi olarak önce Özeltimi (isimleri baya değişti, şimdi siyahosmanlı) kendilerine kattılar.Daha sonra Poyrazlardan iyice korkan siyahlar Han birliklerine de kancayı taktılar.Tabi bunu da askeri yollardan yapamadılar.Siyahlar; Siyah,Siyahosmanlı ve Siyahhan olarak devam ediyorlar.Peki bu arkadaşlar server başında neler dedi? Hepsinin cevabı ilk sayfalarda bulabilirsiniz.Her bölge savaşırken onlar izledi.Farmville oynayan bu arkadaşlara bu söylediklerim çok zor geliyorki sürekli şikayet ediyorlar.Çünkü o birliklerle birleşemezlerse yıkılacaklarını biliyorlar :d

Şimdi ağlayın , bağırın , hakaret edin , şikayet edin.Hiç umrumda olmaz.Her gece yıkıyoruz sizi zaten.

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Serverdaki durumu özet geçiyorum;

- +da tek olan siyah birlikleri yıkılacağından korktuğu için + +ya el atmış bulunmakta.Bu "el atma" olayı askeri olarak olamayacağından diplomasi olarak önce Özeltimi (isimleri baya değişti, şimdi siyahosmanlı) kendilerine kattılar.Daha sonra Poyrazlardan iyice korkan siyahlar Han birliklerine de kancayı taktılar.Tabi bunu da askeri yollardan yapamadılar.Siyahlar; Siyah,Siyahosmanlı ve Siyahhan olarak devam ediyorlar.Peki bu arkadaşlar server başında neler dedi? Hepsinin cevabı ilk sayfalarda bulabilirsiniz.Her bölge savaşırken onlar izledi.Farmville oynayan bu arkadaşlara bu söylediklerim çok zor geliyorki sürekli şikayet ediyorlar.Çünkü o birliklerle birleşemezlerse yıkılacaklarını biliyorlar :d

Şimdi ağlayın , bağırın , hakaret edin , şikayet edin.Hiç umrumda olmaz.Her gece yıkıyoruz sizi zaten.
    ve yılın ilk atışması başlar keşke seni geçen yılda bırakma gibi bi şansı olsaydı insanlığın
    Bir kadının memnun oldum dediği tek yer tanışma faslıdır
    S6-ByAsi S1-ByAsi S9-ByAsi

Arkadaşlar burada yazdığım herşey gerçekleşti.Siyah içindeki casuslarımın verdiği son bilgilere göre Siyahlar , vefa içindeki oyuncuları tek tek kendilerine çekmeye çalışıyor.Tabi vefalar kazanmaya başlayınca hepsi korktu.

"Uzlaşmaya değil , savaşmaya geldik" sözünü kullanan bazı siyahlar var.Kesinlikle gerçeği yansıtmıyor.Yani yalan konuşuyor siyahlar.

Bu siyahlar halâ hile yapıyor multihunter görmezden geliyor.Şikayet edelim siyahları arkadaşlar.

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Şimdi bir teori ortaya koyacam.Kimse alınmaca gücenmece yapmasın bu bir teori.Bazılarınız biliyor zekam yüksektir o yüzden biraz saygı.

Her bölgede ikişer birlik var.Sadece - + da siyahlar.Neden?
    Çünkü biz hep savaşırken onlar çift kışla çalışıp tılsım orduları basacaklar.Mesela ben nogaylıyım.Poyrazlar şuan eziyor yani bunlara gerek yok.Birleşip siyahlara karşı plan yapmalıyız.Bende başkomutan olabilirim.
    Şimdi xnkanakan ile destan birleşmeli.Sonra nogay ile poyraz birleşmeli.Türkler ile vefa birleşmeli.Ama rio ban yemeli yoksa herkes vefaya saldırır.
    Peki stratejimiz ne olmalı?
    Öncelikle içlerine adan sokmalıyız ve hedefleri tek tek indirmeliyiz.Bilmiyorsanız oynamayın.Bu kadar basit olay.
    Sonuç olarak :biz savaşırken onlar izlemeyecek.

Arkadaşlar bu teori için 3 saat uğraştım.Siyahlar içindeki casuslarla bir saat görüştüm.Şimdi siyahlar korkacak ve oyunda asker basarken yanlışlıkla sığınak basacaklar.

Herkese iyi oyunlar

Duwolf , Eski koca_yigit.

bu adam 3 saat düşünmüş yazmış vakti zamanındada kimse inanmamış ne oldu şimdi server 7 nin hali siyahlarn herkesle ateşkes politikkası işe yaramadı yıkıl yıkıl bitmiyorlar

Toplam 31 Sayfadan Sayfa 31 İlkİlk ... 21293031