Toplam 31 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 307 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siyah birlikleri hakkında teori

Alıntı BySONOSMANLI kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yogimi Yugumi neyse

Sana ciddi bir soru ama sende dürüst ol ,

Bu yazdıklarını ciddi ciddi 3 saaat oturup dusundun mu ?

Egerki cevabın evetse ,
    Bende sıyah bırlıklerınde senı komutan yapacam söz verıyorum...

Ulan ben yılalrdan berıdır Sıyah ıle oynuyorum daha 10 dakkadan fazla dusunmedım
    Burada siyahlar beni karalıyor ama farkında değiller biz kurşun kalemiz.
    Ben nogayda oynuyorum yani mantıklı olun biraz.
    Ayrıca iki saat kendim , bir saat casus arkadaşlarımla düşündük.Fikirlere kurşun işlemez.V for izleseydin beni anlardın.

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Şimdi bir teori ortaya koyacam.Kimse alınmaca gücenmece yapmasın bu bir teori.Bazılarınız biliyor zekam yüksektir o yüzden biraz saygı.

Her bölgede ikişer birlik var.Sadece - + da siyahlar.Neden?
    Çünkü biz hep savaşırken onlar çift kışla çalışıp tılsım orduları basacaklar.Mesela ben nogaylıyım.Poyrazlar şuan eziyor yani bunlara gerek yok.Birleşip siyahlara karşı plan yapmalıyız.Bende başkomutan olabilirim.
    Şimdi xnkanakan ile destan birleşmeli.Sonra nogay ile poyraz birleşmeli.Türkler ile vefa birleşmeli.Ama rio ban yemeli yoksa herkes vefaya saldırır.
    Peki stratejimiz ne olmalı?
    Öncelikle içlerine adan sokmalıyız ve hedefleri tek tek indirmeliyiz.Bilmiyorsanız oynamayın.Bu kadar basit olay.
    Sonuç olarak :biz savaşırken onlar izlemeyecek.

Arkadaşlar bu teori için 3 saat uğraştım.Siyahlar içindeki casuslarla bir saat görüştüm.Şimdi siyahlar korkacak ve oyunda asker basarken yanlışlıkla sığınak basacaklar.

Herkese iyi oyunlar

Duwolf , Eski koca_yigit.
    Peki suriye hakkinda ne dusunuyorsun cekilmelimiyiz sence esad rejimi hakkinda dusuncelerin nedir?Avrupa parlamentosu neden bize bunu yapti? Rusyayla birlesmelimiyiz?
    Doctor of Silence...

Ayrıca iki saat kendim , bir saat casus arkadaşlarımla düşündük.Fikirlere kurşun işlemez.V for izleseydin beni anlardın.
    hic sorma lanet olsun bize cok kotuyuz yigidin hakkini yiyoz bisey sorucam bu yaziyi sen nereye kadar ortagin nereye kadar dusundu bi yanlislik varda..

Sana casusluk yapanda varsa toplanin gencler siliyoruz hesaplari
    Doctor of Silence...

Bu adam bence hepimizi trollüyor burada. Rio bu olmasın
    s9-s5-s1 Suayipugur
    NAR
    "Oyunun galibi sondan bir önceki hatayı yapan oyuncudur."

Bu siyahlarin hepsi entel maganda kardesim gel sen benim birligime casusa falan ihtiyacin yok senin. Sen basli basina bir ordusun zaten zekandan faydalanmak istiyorum
    Doctor of Silence...

Siyahlar bu plan tutunca göreceksiniz.Burada çok mantıklı bir plan yaptım.Plan kusursuz işliyor.Komutan olucam gibi zaten şuan en iyi aday benim siyahlar görecek.Ama bu plan işlemeli arkadaşlar.Siyahları yıkarsak servera adalet ve huzur gelir.

Alıntı Jİ SUNG PARK kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hic sorma lanet olsun bize cok kotuyuz yigidin hakkini yiyoz bisey sorucam bu yaziyi sen nereye kadar ortagin nereye kadar dusundu bi yanlislik varda..
    6 kisinin ortak dusuncesi buymus kardesim. Sonumuz sakat
    Doctor of Silence...

Komutanım casus kontejanında banada yer varmı elimde çok önemli bilgiler var bende - + dayım , bölgede kendimi patlatabilirim emrin yeter

Alıntı suayipugur kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu adam bence hepimizi trollüyor burada. Rio bu olmasın
    Arkadaşım rio ban yemeli diyorum zaten yoksa herkes birleşip vefalara saldırcak.Bunlar planın bir parçası.

Toplam 31 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234513 ... SonuncuSonuncu