Toplam 31 Sayfadan Sayfa 11 İlkİlk ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu
Toplam 307 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siyah birlikleri hakkında teori

Uye Rutbesi
    KUZEY-Albatros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı OYUNCUKEDİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    )) zıplatıyorsunuz bu kaçıncı viteste , yazıktır yapmayın
    Haklısınız aslında biraz yavaştan almak lazım
    Serwer sonuna kadar nefes alması önemli
    Nefes alması ya da ayağının yere değmesi önemli deil...
    ڪےiy∂H ZENCİ

Uye Rutbesi
    JrApprentice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Şimdi bir teori ortaya koyacam.Kimse alınmaca gücenmece yapmasın bu bir teori.Bazılarınız biliyor zekam yüksektir o yüzden biraz saygı.

Her bölgede ikişer birlik var.Sadece - + da siyahlar.Neden?
    Çünkü biz hep savaşırken onlar çift kışla çalışıp tılsım orduları basacaklar.Mesela ben nogaylıyım.Poyrazlar şuan eziyor yani bunlara gerek yok.Birleşip siyahlara karşı plan yapmalıyız.Bende başkomutan olabilirim.
    Şimdi xnkanakan ile destan birleşmeli.Sonra nogay ile poyraz birleşmeli.Türkler ile vefa birleşmeli.Ama rio ban yemeli yoksa herkes vefaya saldırır.
    Peki stratejimiz ne olmalı?
    Öncelikle içlerine adan sokmalıyız ve hedefleri tek tek indirmeliyiz.Bilmiyorsanız oynamayın.Bu kadar basit olay.
    Sonuç olarak :biz savaşırken onlar izlemeyecek.

Arkadaşlar bu teori için 3 saat uğraştım.Siyahlar içindeki casuslarla bir saat görüştüm.Şimdi siyahlar korkacak ve oyunda asker basarken yanlışlıkla sığınak basacaklar.

Herkese iyi oyunlar

Duwolf , Eski koca_yigit.
    2006'dan beri oynuyorum böyle teori görmedim. Yalnız s5'te tüm bölgeler Ç&T'ye karşı birleşti yine de her hafta merkez yıkıyoruz sen bunu da bir düşün bence
    Çoğunluk her zaman işine yaramayabilir taktisyen bey !
    S8 Junior & S5 Göktürkkk & S5 JrApprentice & S2 JrApprentice

Siyahlara ne dedim ben ? Hemen yalan konuşmaya başladınız.Siyahlar bölgede tek ve tılsımlara kadar benim iddaam diğer bölgeler savaşırken siz kimseye asker çıkmayacaksınız.Burada biz strateji oynuyoruz.Sizin bu oyununuzu bozucam ve servera adalet ve huzur katıcam.

Siz benimle dalga geçiyorsunuz ben yinede alttan alıyorum.Sürekli plan yapıyorum.Odama pano yaptım orada planlarımı ve stratejilerimi asıyoru m.Siz kendinizi en huzurlu hissettiğiniz anda benim planım tamamlanmış olacak.
    Şimdi sen diyorsun kı ,

3 bolge sıyahlara karsı bırlessın ve bende komutan olayım , sıyahları yıkayım ,

aman yarabbim , sen sımdı bu haldesın , 3 bolge adına operasyon hazırladıgını ve orduları yonettıgını dusunuyorumda , feciii feciiii

Siyahlar bu küstahlığın bedelin i ödeyeceksiniz.Hepiniz bana biat edin yoksa s7nin gazabına uğrarsınız.
    adam , adammm googleye adam yazın yugı cıkmazsa gelin yanıma

Alıntı 26&53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Burda tamami var mi sonra 4 te 2 si vardı deme ona göre oynayalım
    SİYAH grubunun genel anlamda artık tum kadro bır araya gelmesı zor , cunku 2-3 yıllık gecmısı olan bır yapılanma degil ,

Yılardır devam eden bır yapılanma , zaten travianda 5-6 senedır suregelen bırlıklerın sayısı 10 tane cıkmaz heralde hatta 5 tane cıkmaz belki ,

SIYAH ekıbının omurga takımı dedigimiz ekip zaten her zaman oyunun ıcınde , ve yenı katılan arkadaslarımızda oluyor ,

Biz tum samımıyetımızle soyluyorumkı bize karsı Tum serverı nbırlesmesını canı gonulden ısterız , bız hıc bır zaman savastan kacan bı ekıp olmadık ,olmayızda ama bu sene ısımız gercekten zor olacak gıbı ,
    cunku goruyorumkı karsımızda yugı gıbı ıddalı ve profesyonel olarak calısan bır komutan var

Alıntı JrApprentice kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    2006'dan beri oynuyorum böyle teori görmedim. Yalnız s5'te tüm bölgeler Ç&T'ye karşı birleşti yine de her hafta merkez yıkıyoruz sen bunu da bir düşün bence
    Çoğunluk her zaman işine yaramayabilir taktisyen bey !
    Arkadaşım bana en iyi 10 adam verin size natarları vereyim okadar diyorum.

herkese selam

Siyahlar bakın ben Nogaylardan Yugi Başkanın 1. kuvvet komutanıyım.Stratejimizi yaptık şu an itibarı ile yapacağınız saldırılara misliyle karşılık verilecektir Lakin en zayıf anınızda taaruza geçeceğiz ona göre şimdiden hazırlanın sonra yok Yugi başkan biz seni tanımıyoduk bilmiyoduk gibi sızlanmanızı istemiyoruz.

sloganımız belli.... Nogaylar da Yugi başkansa Lassa
    Kurt öldürmeye,koyun gönderilmez...
    By Pegasus
    Asalet Barista Degil,Savasta Belli Olur.

Banned Yasaklı Kullanıcı

Arkadaşım bana en iyi 10 adam verin size natarları vereyim okadar diyorum.

Alıntı BySONOSMANLI kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    SİYAH grubunun genel anlamda artık tum kadro bır araya gelmesı zor , cunku 2-3 yıllık gecmısı olan bır yapılanma degil ,

Yılardır devam eden bır yapılanma , zaten travianda 5-6 senedır suregelen bırlıklerın sayısı 10 tane cıkmaz heralde hatta 5 tane cıkmaz belki ,

SIYAH ekıbının omurga takımı dedigimiz ekip zaten her zaman oyunun ıcınde , ve yenı katılan arkadaslarımızda oluyor ,

Biz tum samımıyetımızle soyluyorumkı bize karsı Tum serverı nbırlesmesını canı gonulden ısterız , bız hıc bır zaman savastan kacan bı ekıp olmadık ,olmayızda ama bu sene ısımız gercekten zor olacak gıbı ,
    cunku goruyorumkı karsımızda yugı gıbı ıddalı ve profesyonel olarak calısan bır komutan var
    Amacimiz zevk almak orda kullandığım kelime diğer arkadaş içindi yugi yi falan da tanımam poyrazda oynuyorum oyuncu ismim vadi umarım güzel bir server olur ama şunuda söylemeden gecemiycem 3 bölgenin üstünüze gelmiycegini sizde biliyorsunuz çünkü o özellikler sizde mevcut değil.

Alıntı 26&53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Amacimiz zevk almak orda kullandığım kelime diğer arkadaş içindi yugi yi falan da tanımam poyrazda oynuyorum oyuncu ismim vadi umarım güzel bir server olur ama şunuda söylemeden gecemiycem 3 bölgenin üstünüze gelmiycegini sizde biliyorsunuz çünkü o özellikler sizde mevcut değil.
    iltifatmı ettin , lafmı soktun ıkılemde kaldım

Toplam 31 Sayfadan Sayfa 11 İlkİlk ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu