Toplam 278 Sayfadan Sayfa 252 İlkİlk ... 152202242250251252253254262 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2771 adet sonuctan sayfa basi 2,511 ile 2,520 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GECE BİRLİKLERİ SALDIRI ve SAVUNMA RAPORLARI

Uye Rutbesi
    @Giyotin PALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Bang Bang kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bir dakkia benim anlamadığım birsey var bu gececi arkadaşlar milleti kitletirken sıkıntı yoktu ben adam kitletincemi sıkıntı oldu hesap silmeye aldılar bunun adı baskadır s8de sonlar coflarla baş edmeeyeceğini anlayınca bahanelerle hesap sildiler buradada aynı olay var siz yaparken tactık basınıza gelince aglama duvarına ceviriyorsunuz

Giden gider kalan sahalar bizimdir.. s1in sahibi olmaya hazırlanın
    s1. PSIKOCERMEN

bir dakkia benim anlamadığım birsey var bu gececi arkadaşlar milleti kitletirken sıkıntı yoktu ben adam kitletincemi sıkıntı oldu hesap silmeye aldılar bunun adı baskadır s8de sonlar coflarla baş edmeeyeceğini anlayınca bahanelerle hesap sildiler buradada aynı olay var siz yaparken tactık basınıza gelince aglama duvarına ceviriyorsunuz
    iştedışardanbukadartakipediliratlarsadecelavukeşşe ğealtınsemervurmuşlareşşekaynıeşşek

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

başlangıç güzel anlamamişsin da gerisi olmamış be can kolpaçinonun can versiyonun yapıcaz gelin lan - - sınırına deyip vedo multilerimi yıkmayın başka sw hesaplaşırız demenide vs vs sen millete çamur atacağına kendine bak kolpaçino ayrıca sonlar sw sonuna kadar oyunda idi sen nerde idin ?
    çiçili tarafından (11-03-2017 Saat 17:06) değiştirildi.
    TR8 KÜRŞAD_40 CERİ TR5 GLACİER S3 DESPİSE53 S6 AGRESİFHADEME S1 VSUA ,CİCERO53,ROMALI KASAP S12 MABED,S17 CRB_WARİOR 3X DREAMSOLDİER ...
    BÜYÜK ADAM OLMANA GEREK YOK ADAM OL YETER.

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı @Giyotin PALA kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Giden gider kalan sahalar bizimdir.. s1in sahibi olmaya hazırlanın
    Yapacak bir şey yok o asker dönmeyecek, rivayet ettikleri gibi ödemeyi geri çekmeye çalışacaklar ama olmayacak... Tılsımlara saatler kala " büyük " operasyon yedik mh den kılıfı "taktik" olmuştu..
    Hırs uğruna üçün beşin hesabı yapılıp bu kadar insan kırmaya ne kadar değerdi bilemiyorum.

Uye Rutbesi
    Razor&Dante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sessizce kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bu yazıyı yazarken ordunuza baktım multisiz tek bir hesabdan basmak cok zor gibi duruyor...

cok saglam yagmacıysan birşey diyemem tabi...
    O ordu daha da büyüktü sağolsun 1 hafta serveri kapattılar askerleri öldürttüler... Elde kalan o kadardı Emeklerine yandığım bi başka isimdir Guerillajam

...Biz Varsak Siz Yoksunuz...
    Kara Kalpaklılar

Yaw tmm haklısınız tepki nizi gosteriyorsunuz oyun siliyor sunuz bu büyük bir karar bu karar i almak ve uygulamak saygı duyulacak bir davranış tamam da şu sanat eserlerini bırakın artık yine 1 sayfayi kitlemussiniz giderayak bırakın da biraz da biz alalım
    WURURSUN EYWALLAH DA ÖLMEZSEK SIKINTI BÜYÜK

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

S6 biz silicez dedik sildik silmeye de bilirdik ama söz ağızdan çıkana kadar söz senin esirin çıktıktan sonra sen onun sonuç olarak sildik yeni adi ile isyan birliğinin sileceğini düşünmüyyorum umarım silmezler.
    TR8 KÜRŞAD_40 CERİ TR5 GLACİER S3 DESPİSE53 S6 AGRESİFHADEME S1 VSUA ,CİCERO53,ROMALI KASAP S12 MABED,S17 CRB_WARİOR 3X DREAMSOLDİER ...
    BÜYÜK ADAM OLMANA GEREK YOK ADAM OL YETER.

Alıntı Razor&Dante kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    O ordu daha da büyüktü sağolsun 1 hafta serveri kapattılar askerleri öldürttüler... Elde kalan o kadardı Emeklerine yandığım bi başka isimdir Guerillajam
    Hangi ordu la gulay dan mi bahsediyorsun

Alıntı çiçili kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    S6 biz silicez dedik sildik silmeye de bilirdik ama söz ağızdan çıkana kadar söz senin esirin çıktıktan sonra sen onun sonuç olarak sildik yeni adi ile isyan birliğinin sileceğini düşünmüyyorum umarım silmezler.
    Pismanmisin vedo

Uye Rutbesi
    Ivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

. .

Toplam 278 Sayfadan Sayfa 252 İlkİlk ... 152202242250251252253254262 ... SonuncuSonuncu