Toplam 278 Sayfadan Sayfa 230 İlkİlk ... 130180220228229230231232240 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2771 adet sonuctan sayfa basi 2,291 ile 2,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GECE BİRLİKLERİ SALDIRI ve SAVUNMA RAPORLARI

Uye Rutbesi
    Ertugrul Ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı corsann kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Casus hesapla çalınan ( gayet normal yani ) Eşsiz mimar tılsımı vura vura alınmıştır ^^

Tebrikler.
    S1 BARİKAT Reaksiyon, S1 NAR SpeciaLized, S9 NAR Reaksiyon - LODOS

Uyarılar dikkate alınana kadar, konu kilit.
    Roneten
    Moderator
    Travian Team – TR

Konu dışı, forum kurallarına aykırı paylaşımlar yapmamanız dileğiyle, konu açılmıştır.
    Roneten
    Moderator
    Travian Team – TR

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı Roneten kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Konu dışı, forum kurallarına aykırı paylaşımlar yapmamanız dileğiyle, konu açılmıştır.
    Tesekkurler ilginiz icin..

Uye Rutbesi

konuyu saga sola cekmeye gerek yok bız acıgı bulduk gıttık aldık geldık sadece buradan GECE den mımar calındıgında öyle atıp tutmayla olmuyormus demek kı yazdıklarını guzelce yuttular
    Sirius tarafından (23-02-2017 Saat 18:03) değiştirildi.

Uye Rutbesi

Alıntı mnemonic kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    koca eşsiz mimara çılgın tılsımı muamelesi yaptınız topluca.
    bu tılsım çalışmaz,,Kenan kankama tebrikler
    adamsın gardasım

Alıntı makevelie kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kardeşim benim yazılarımı eksik eksik okumuşsun yazıyorsun iyi oku yukarıda dedim o hesap kimin ve o tılsımı o hesaba kim verdi bunların araştırılması gerekiyor diye okumadan salllama rica etsem yanlış anlarsın bakış açımı...

bir diğer konu nart muhabbeti nedir bilmem haberim yok tek ağızdanda konuşmadım bu konuda biriyle karıştırıyorsun ...
    Evet şimdi yazdığın kısmı gördüm, ama bu yine de sizi aklamayacak. Beraber hareket ettiğiniz ekiple bu konuda sıkıntı yaşıyorsunuz. Nasıl oyun oynadığını bilmediğiniz adamlarla korkudan zorlama bir yola girince böyle şeyler olabilir normaldir Biz o tılsımı ZAR da tutarken böyle bir derdimiz yok. Aramızda ZAR hesabını görmemiş birisi yoktur. Yapılan tek bir hatada -senin üzerinden konuşmuyorum- hem ZAR için hem de GECE birlikleri için bu konuda söylenmeyen laf kalmadı. Aycan bir sayfada bunun üzerine bir derleme yapmış hatta Biz yapınca yerle bir etmeye çalışıldı çıkıp kendi ekibine algı operasyonu yapmayın dedin mi o zaman? Şimdi senin söylediğin kelimelerin aynısını söyleyen adama algı yapma iki ekibin arasını açmaya çalışma diyorsun. O arkadaş da bunu kontrol etmediniz mi diyor sen de kontrol etmedik mi diyorsun. Ama rakibinin ağzından çıktığı için algı operasyonu oluyor.. enteresan..

Burada sayfalarca Narth muhabbetleri döndü. Her konuda yorum yapan biri olarak böyle demene şaşırdım. Demek ki gözden kaçan yazılar hatta sayfalarca yazılar olabiliyormuş Hadi biz yazdık görmedin, ey arkadaş inkar eden silah arkadaşlarından da mı şüphelenmedin, bizimkiler neyi inkar ediyor diye Görsen de söylemezsin inadına NiNe dedikten sonra siz tükürdüğünüzü asla yalamazsınız bütün forum biliyor

Edit : Bölgeden hesap satın alıp eşsiz mimarı çalarken kullanmanıza da kılıf uydurmuşsun. Hah şimdi tamam oldu beklediğim gibi. Şekil A olmuş

Edit 2: İnkar etme politikası en derinlerinize kadar işlemiş olduğundan buna da " biz asla tükürmeyiz" şeklinde bir açıklama gelmesi kuvvetle muhtemel.
    kans tarafından (23-02-2017 Saat 17:43) değiştirildi.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_8170.jpg
Görüntüleme: 72
Büyüklüğü:  76.1 KB (Kilobyte)

bütün olaylar bu adamın yüzünden..görmüş olduğunuz şahıs tılsımı çalan akgezer (Ali) abimiz..tartışmanın anlamı yok..birazda hep birlikte bu oyunun güzelliklerine tebessüm edelim

Alıntı kans kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Evet şimdi yazdığın kısmı gördüm, ama bu yine de sizi aklamayacak. Beraber hareket ettiğiniz ekiple bu konuda sıkıntı yaşıyorsunuz. Nasıl oyun oynadığını bilmediğiniz adamlarla korkudan zorlama bir yola girince böyle şeyler olabilir normaldir Biz o tılsımı ZAR da tutarken böyle bir derdimiz yok. Aramızda ZAR hesabını görmemiş birisi yoktur. Yapılan tek bir hatada -senin üzerinden konuşmuyorum- hem ZAR için hem de GECE birlikleri için bu konuda söylenmeyen laf kalmadı. Aycan bir sayfada bunun üzerine bir derleme yapmış hatta Biz yapınca yerle bir etmeye çalışıldı çıkıp kendi ekibine algı operasyonu yapmayın dedin mi o zaman? Şimdi senin söylediğin kelimelerin aynısını söyleyen adama algı yapma iki ekibin arasını açmaya çalışma diyorsun. O arkadaş da bunu kontrol etmediniz mi diyor sen de kontrol etmedik mi diyorsun. Ama rakibinin ağzından çıktığı için algı operasyonu oluyor.. enteresan..

Burada sayfalarca Narth muhabbetleri döndü. Her konuda yorum yapan biri olarak böyle demene şaşırdım. Demek ki gözden kaçan yazılar hatta sayfalarca yazılar olabiliyormuş Hadi biz yazdık görmedin, ey arkadaş inkar eden silah arkadaşlarından da mı şüphelenmedin, bizimkiler neyi inkar ediyor diye Görsen de söylemezsin inadına NiNe dedikten sonra siz tükürdüğünüzü asla yalamazsınız bütün forum biliyor
    kardeşim biraz çelişkili yazıyorsun nedeni şu birlikte hareket ettiniz ekiple sıkıntı yaşıyorsunuz diye cümle yazdın bir sıkıntı yaşandığını nerden çıkarttın hata yapan adama sen hata yaptın demek suçunu söylemek sıkıntı yaşamakmı

müttefikimizde olsa sorumsuz davranmışlar kaldıki ben hergün hazineye bakan biri değilim hangi tılsım nerde mimarın o hesapta oldugunu bugun calınmasıyla fark ettim ondan geldik olayın şokuyla biraz sertte olsa eleştirdik hem kendimizi hem müttefikimizi bunu yapabilicek olgunluktayız çok şükür
    ve aksine ne nort yönetimini nede bi başkasını suçladık sağlık olsun ...
    murat cıktı açıklama yaptı onun üstüne sözümüz olmadıda ...

ve rakibimizide başta lanselot hesabındaki sevdiğim abilerim olmak üzeri tüm gece ahalisini tebrik ettik ve dedimki goygoy yapmak hakkınız forumdan da kaçmadım aksine güzel rekabet ortamı oluştu diye

hala geliyorsunuz üstümüze ama birileri serveri bitirdi birileri madara etti kendince yahu önümüz uzun belki mimar 3-4 el daha değiştiricek belki hiç değiştirmicek bilemeyiz bunun garantisi varmı (yoksa varmış gibi konuşmayı bırakın )

evet zar tılsımı kaybettiğinde söylenmedik laf bırakmadık çünkü hatası büyüktü şimdi biz kaybettik sizde söylemedik laf bırakmayın ihmal büyük ve en baştada yazdım mimarı 4 ekipde hak etmedi sıfır kayıpla 2 kez el değiştiriyorsa ...

tükürdüğünü yalamassın demişsin bu kelimeni aynen sana iade ediyorum dostum ben ne tükürüm nede yalarım sanırım alışkınsınız ulu orta yerlerde yalamaya yutmaya herkezi kendiniz gibi biliyorsunuz

narth muhabbetine hiç girmedim ama istediğini diyebilirsin ben severim böyle şeyleri zamanında çok dedim çünkü geçen sene s9 da orjinal nar birleştiğinde ilk orjinar benzetmesini ben yapmıştım salih abi hatırlar benim karşıma çıkıp narth deseydin bende nonight gibi bir isim koyar karşılık verirdim niye nart dedin demezdim emin ol

bu oyunu güzel yapan aradaki çekişmedir rekabettir küfür kalp kırma olmadığı sürece yapılan atışmadır tadı burdadır benim için

emin olunki biz hesap silsek nar ve nort birlikleri olarak yada sv ye hiç başlamasaydık bu tadı alabilicekmiydin zira ben gece yerine başka bir oluşum olsaydı karşımıza bu tadı alamazdım

yensek te yenilsek de serverimiz güzel geçiyor gidin bi s4 e s5 e bakın bi hesap açıp 1-2 ay oynamaya çalışın bakın insanın oynama zevki nasıl kaçıyor oyun bilmeyenler yüzünden

gene yazdık devrik başkan gibi bizde roman misali konu uzuyor gidiyor arkadaşlar aynı şeyleri tartışmanın bir anlamı yok

aldınız tılsımı savunun bakayım bence kasap masap değilde korursa en iyi lancelot korur o tılsımı gerisi heba eder
    makevelie tarafından (23-02-2017 Saat 17:57) değiştirildi.
    KUMARBAZ HARİKASI ##The king Rihanna

Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı bile yapmak istemedim ne yazmissin o kadar, rapor sayfasını daha fazla isgal etmeyelim raporlar gelsin server hareketlenmis yine.

Toplam 278 Sayfadan Sayfa 230 İlkİlk ... 130180220228229230231232240 ... SonuncuSonuncu