Toplam 278 Sayfadan Sayfa 228 İlkİlk ... 128178218226227228229230238 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2771 adet sonuctan sayfa basi 2,271 ile 2,280 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GECE BİRLİKLERİ SALDIRI ve SAVUNMA RAPORLARI

Alıntı kans kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    "Bu hesabın casus olma ihtimalinde sorun var ama tılsımın neden casus olan hesaba verildiği kısmında hiç bir problem yok." Şimdi sen cidden bunu mu söyledin, doğru mu anladım bakış açını? Ne olur yanlış de.

NARTH dediğimizde nereden çıkarıyorsunuz diye tek ağızdan konuşurdunuz şimdi inadına NiNe diyorsunuz hele hele olaya gel

kardeşim benim yazılarımı eksik eksik okumuşsun yazıyorsun iyi oku yukarıda dedim o hesap kimin ve o tılsımı o hesaba kim verdi bunların araştırılması gerekiyor diye okumadan salllama rica etsem yanlış anlarsın bakış açımı...

bir diğer konu nart muhabbeti nedir bilmem haberim yok tek ağızdanda konuşmadım bu konuda biriyle karıştırıyorsun ...

Alıntı apachesxxx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Valla usta biz gereken cevabı rakiplerimize verdiğimizi düşünüyorum. NO FEAR olarak geldik tılsımdan önce ilk bunlar düşer falan dediler. 10 birlik birleştiler önce BARLAS- sonra AYYILDIZ oldular tek tek tek yıktık silip gittiler.

North dediler kaç tane tılsımlarını aldık ben sayamadım. Nar dediler saldırı çıkmamış olabiliriz henüz fakat hala surdan toplanan cesetleri var .

Tek gerçek NO FEAR

Gece birliği ve Ekibim No fear ı GECE nin ışığında KORKUSUZcasına savaştıkları için tebrik ederim

yahu senin kendi birliğinden haberin yok gelmişsin burda analiz yapıyorsun kafana göre oymuş buymuş nereye saldırı çıkmadınız en az 10. haftadan beri operasyon yapıyorsunuz bizzat benim hesabımda onlarca gece ordusu çakıldı hesam 10. haftadab beri kırmızı yanmassa rahat edemiyor saldırı çıkmadık diyorsun bide

önce bi kendi birliğinden haberdar ol sonra burada nortlara dalaş dostum

Alıntı Harsh Times kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Daha dur daha cok oynayacam sizle merak etme sen... Bu ne ilk olacak ne son... 2k mancınık kafası geçti heralde sanırım he... Hadi devam edin o geyige yıkılmıs bir köyd 2k mancınık sevinci yasadınız 2 gün boyunca sesiniz burda cok gür cıkıyordu... Hadi devam edin o geyige niye susuyorsunuz... Üzülmeyin bak muşurcu demişti mimarı verdik zamanı geldigi zaman geri alırız hamallıgını onlar yapsın demişti... Anladınmı dostum... Öyle cok erkenden herşeye tamam dememek lazım bu oyunda herşey var...

Yıkılmayan hesap calınmayacak tılsım reislenmeyecek köy yok yeterki üstüne biraz düşülsün ve ehemmiyet gösterilsin herşey olur...
    devrik başkan kızdı
    KUMARBAZ HARİKASI ##The king Rihanna

Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

Alıntı BUMİN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sabahın ilk ışıklarında gecenin karanlığını üstünüze getirdik diyip birde show yapıyım )
    emeği geçen herkeze tebrikler

yap bumin emmi yap nasıl olsa sadece gece birlikleri bi başarı kazandığında giriyorsun foruma hazır denk gelmiş eğlen işte

Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı castiel07 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    canı gönülden tebrikler. basit hatalara kaptırmışız eşsiz i.

yalnız gözlerim doldu dömüşsünüz buralara. güzel güzel böyle eğlenceli gençleri hep sahalarda görmek isteriz. forum hep birlikte güzel.

hamallık sırası sizde mi diyelim o zaman.
    Kardeşim ne hamallığından bahsediyorsun sen ya şurda birkaç ay var yok oyunun bu döneminde 5x mimar kaptiriyorsunuz hemde kayıpsız bu dönemde bırak hamallığı bu ganimet icin günlerce uykusuz kalınır bocaladınız itiraf edin ve artık acımadiki goy goylarına girmeyin. Artistlik atar tutar yaptınız burda izledim geri planda. Ne oldu diye bakıyorum suan birkac kendini bilen arkadas dışında (birlik kurucularından galiba) hala aynı kafadasınız kravatımı okula astım 3 yıl okursa profesör okumazsa sizin gibi olur buna kanaat getirdim...

Uye Rutbesi

Alıntı corsann kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Casus hesapla çalınan ( gayet normal yani ) Eşsiz mimar tılsımı vura vura alınmıştır ^^

koca eşsiz mimara çılgın tılsımı muamelesi yaptınız topluca.
    bu tılsım çalışmaz,,Kenan kankama tebrikler
    TT Unique Quartet
    mnemonic / B
    oss of Müfreze
    COF ZERO

Banned Yasaklı Kullanıcı

nort ekibi kuzeyin koruyucusu olarak lanse etti kendini
    tılsımı çalan hesap akgezer (çok manidar)
    ben bu dizinin sonunu merak ediyorum...

Uye Rutbesi
    arcmrt21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hiç sıkıntı yok arkadaşlar... o tılsım -/+ ya geri dönecektir. Kendi ayakları ile hem de bırakın onlar wow a kadar baksınlar ilgilensinler.

Durum 1-1... maç daha bitmedi.

Ağlamak kelimesi iyidir her daim, zinde tutuyor.

Hakanuur paşa foruma damlamış hakketen sevindim. Rakibim böyle buradan kaybolmasın. Rapor koymayız burda konuşmayız lafları havada uçuşuyor du ama nedense tek operasyon tüm söylemi ezdi geçti.

Hadi yeniden tebrikler.
    Dünya senden olmayanlarla hoştur...Onların sana verdiği ilimlerle, kıymetlerle, gönüllerle hoştur.Sadece senin gibiler değil, senden olmayanda çok yaşasın ki, sen de yaşa.Hele bir de onun gözünde gör şu fani dünyayı. - Seyduna

Uye Rutbesi
    arcmrt21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı LanseLot07 kullanıcısından alıntı Mesajı göster

nort ekibi kuzeyin koruyucusu olarak lanse etti kendini
    tılsımı çalan hesap akgezer (çok manidar)
    ben bu dizinin sonunu merak ediyorum...
    Güzel yakalamışsın Başkan iyi seyirler cümleten.
    Dünya senden olmayanlarla hoştur...Onların sana verdiği ilimlerle, kıymetlerle, gönüllerle hoştur.Sadece senin gibiler değil, senden olmayanda çok yaşasın ki, sen de yaşa.Hele bir de onun gözünde gör şu fani dünyayı. - Seyduna

Hakaret unsuru içeren, kötü ithamlara yönelik söylemlerden kaçınınız.

Uyarımdır.
    Roneten
    Moderator
    Travian Team – TR

Alıntı Twitch kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ne hamallığından bahsediyorsun sen ya şurda birkaç ay var yok oyunun bu döneminde 5x mimar kaptiriyorsunuz hemde kayıpsız bu dönemde bırak hamallığı bu ganimet icin günlerce uykusuz kalınır bocaladınız itiraf edin ve artık acımadiki goy goylarına girmeyin. Artistlik atar tutar yaptınız burda izledim geri planda. Ne oldu diye bakıyorum suan birkac kendini bilen arkadas dışında (birlik kurucularından galiba) hala aynı kafadasınız kravatımı okula astım 3 yıl okursa profesör okumazsa sizin gibi olur buna kanaat getirdim...
    şuraya yazarken öfkenizi ve kininizi bırakın bence zira biz bu tılsımı natardan almadık gecelerin hatasıyla ve arkadaşlarımızın üstün aklıyla aldık gene aynı şekilde bazı arkadaşlarımızın hatası boşlamalarıyla kaptırdık yani kaybedilen bişey olmadı

desenki bu mimarı almak için 15 tane ordu çaktınız aldınız şimdide bedavaya kaptırdınız he ozaman anlarım ancak mimar cıktıı tarafta kaldı

ben buzamana kadar oynadığım serverlarda inan ilk defa 0 kayıpla mimar kaptırıldını gördüm bu iki taraf içinde oldu ancak birliklerin mimar operasyonları vardır rakibe yaptığı 20-30 ordu kaldırılır milyon asker kesilir daha o dönemlere gelmedik kardeşim tebriğimizi ettik arkadaşlar hatalarınıda kabullendi e tamam yani daha ne yapalım içinizde giz gizli tuttunuz ulan bi başarılı op yapsakta foruma cıkıp kussak dediğiniz kininizi öfkeninizi dizginlemeniz gerekir ...

Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

Alıntı VI.MURAT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Öncelikle sonuna kadar tebrik ederiz. Bir kaç açıklamada bulunacağim. İlk olarak fake döndü meselesi üzerinde çok durulmuş. Lanselotun saldırısında tılsım kacirilacakti ancak 05 de tılsım var diye 1 dk önüne kaho atıldı. Baktık ki tilsim vermemiş biraktik öyle yıkmadik hazineyi. Sonra sabaha yeni hazırlanan yere aktarılması planlandı. Ancak gece hesaba o aralıkta bakılmamiş haberimiz olmadı. Sahip çıkamadık. Dolayısı ile tebriği hak ediyorsunuz. Biraz da siz gezdirin bakalım geri gelecek mi 5 x mimar. Ben de merakla bekliyorum. Çok basit çok saçma bir hata ile tılsımı kaptirmis olduk. Üzüldügumuz nokta budur. Bunu fırsata çeviren ekip çok başarılı bir iş çıkardı. İyi oyunlar dilerim.

Not : bir yere gittiğim yok sonuna kadar eglenebilirisniz oyunun kuralı bu oyun böyle güzel saglicakla.
    Editlendi...
    türeyiş_ruhsuz tarafından (23-02-2017 Saat 14:45) değiştirildi.
    Bir Nar Klasiğidir "Colonel"

Toplam 278 Sayfadan Sayfa 228 İlkİlk ... 128178218226227228229230238 ... SonuncuSonuncu