Toplam 278 Sayfadan Sayfa 217 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2771 adet sonuctan sayfa basi 2,161 ile 2,170 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GECE BİRLİKLERİ SALDIRI ve SAVUNMA RAPORLARI

Alıntı çiçili kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    tebrik ettim üste yağız manco köyü olsa dahi zarar verebilcek bir köyü 0 ladınız ve o kadar fake emek harcadınız yanılş anlaşılmasın.

yazımın ağırlıklı kısmı kasıtlı makara yapan oyuncu grubuna yoksa genel olarak bir saygı çerçevesinde yazan arkadaşlara asla bir sitemim olamaz , tanıyanlar bilir bende katılırım muhabbete yeter ki saygı olsun.
    S6 - Boranuğurlu , S1 - Ygzcn , S2 - Germanica , S1 - GeCeWow
    Aktif : S1 - Ygz&Can ---- ZORBA-HİLAL-GECE / YAĞIZ

Tartışmalarınızda konu dışına çıkmayınız. Uyarımdır.
    Roneten
    Moderator
    Travian Team – TR

Alıntı Roneten kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Konu neydi ? Unuttuk da :O

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5n1p3r banlayın konu düzelir zaten kırmızılar yakışmış

TR8 KÜRŞAD_40 CERİ TR5 GLACİER S3 DESPİSE53 S6 AGRESİFHADEME S1 VSUA ,CİCERO53,ROMALI KASAP S12 MABED,S17 CRB_WARİOR 3X DREAMSOLDİER ...
    BÜYÜK ADAM OLMANA GEREK YOK ADAM OL YETER.

Alıntı çiçili kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    5n1p3r banlayın konu düzelir zaten kırmızılar yakışmış
    Geleli 1 saat olmadı hemen mesajlar silindi valla benim suçum yok

Uye Rutbesi
    arcmrt21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Roneten kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sizde lütfen banı atacam diye yeni kurallar koymayın... İnşAllah derdimi anlatabilmişimdir. Dalga geçiyor diye ban mı atılır ya.

Alıntı ygzcn kullanıcısından alıntı Mesajı göster

yazımın ağırlıklı kısmı kasıtlı makara yapan oyuncu grubuna yoksa genel olarak bir saygı çerçevesinde yazan arkadaşlara asla bir sitemim olamaz , tanıyanlar bilir bende katılırım muhabbete yeter ki saygı olsun.
    Yağız burada sana itirazım var. Raporlar geride kalıyor denildi, eywAllah dedik hatta gerekli kısımlara müdahale ettik. Ama karşılıklı olarak biraz ti ye alma mevzusunu bence de uzatmayalım. Hakaret yok, küfür yok. Tertemiz dalga geçiliyor oyun bazında. Bunda alınacak gücenecek bir durum yok. Bak bugün ben de çakıldım Raporları atar İkarus zaten. Nasıl çaktım seni diye eywAllah der geçerim ya da bir iki cümlede ben yazarım.

Rapor atılır atılmaz hakikaten önemli değil. Oyun oynuyoruz ya bu kadar büyütmeyelim, yenmişiz yenilmişiz. Çok takıyonuz hakikaten.

Bir forumu güzel kullanabilen kişi Osman hayranım ona forum konusunda.
    Dünya senden olmayanlarla hoştur...Onların sana verdiği ilimlerle, kıymetlerle, gönüllerle hoştur.Sadece senin gibiler değil, senden olmayanda çok yaşasın ki, sen de yaşa.Hele bir de onun gözünde gör şu fani dünyayı. - Seyduna

Alıntı arcmrt21 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sizde lütfen banı atacam diye yeni kurallar koymayın... İnşAllah derdimi anlatabilmişimdir. Dalga geçiyor diye ban mı atılır ya.

Yağız burada sana itirazım var. Raporlar geride kalıyor denildi, eywAllah dedik hatta gerekli kısımlara müdahale ettik. Ama karşılıklı olarak biraz ti ye alma mevzusunu bence de uzatmayalım. Hakaret yok, küfür yok. Tertemiz dalga geçiliyor oyun bazında. Bunda alınacak gücenecek bir durum yok. Bak bugün ben de çakıldım Raporları atar İkarus zaten. Nasıl çaktım seni diye eywAllah der geçerim ya da bir iki cümlede ben yazarım.

Rapor atılır atılmaz hakikaten önemli değil. Oyun oynuyoruz ya bu kadar büyütmeyelim, yenmişiz yenilmişiz. Çok takıyonuz hakikaten.

Bir forumu güzel kullanabilen kişi Osman hayranım ona forum konusunda.
    Yanlışın var abi neden?

Ben sana beklediğim asker sayısını whatsapp dan söylemedim mi?

100 k lafları nerden çıktı. Siz dediniz o rakamları sonra sanki biz ilk andan öyle diyormuşuz gibi dalga geçtiniz. Kısacası burada kendin çal kendin oyna gibi bir durum oldu. En yakın bilen sensin kaç k asker vardır diye düşüncemi söyledim sana.

İnsanları yapmadığı hareketler üstünden ti ye almaya çalışırsanız burda durun demek zorunda kalırım. Bir hata yaparız anlarım makara döner komikse gelir bende katılırım. Ama olmayan birşeyi olmuş gibi gösterip üstüne de makara yapılmaya çalışırsa bu komik değil saygısızca olur.
    S6 - Boranuğurlu , S1 - Ygzcn , S2 - Germanica , S1 - GeCeWow
    Aktif : S1 - Ygz&Can ---- ZORBA-HİLAL-GECE / YAĞIZ

Yanlışın var abi neden?

100 k lafları nerden çıktı. Siz dediniz o rakamları sonra sanki biz ilk andan öyle diyormuşuz gibi dalga geçtiniz. Kısacası burada kendin çal kendin oyna gibi bir durum oldu. En yakın bilen sensin kaç k asker vardır diye düşüncemi söyledim sana.

İnsanları yapmadığı hareketler üstünden ti ye almaya çalışırsanız burda durun demek zorunda kalırım. Bir hata yaparız anlarım makara döner komikse gelir bende katılırım. Ama olmayan birşeyi olmuş gibi gösterip üstüne de makara yapılmaya çalışırsa bu komik değil saygısızca olur.
    Benim ti ye almam bu analizi yapan arkadaşın orayi asker köyu sanmasi. Bu kadar basit. Dalga geçtim diyelim. Dalga geçtiğimiz konu da raporu var 2 sayfa geride. Oranın ordusu çoktan çakıldı. Takip fe mi etmiyorsunuz anlamındaydi. Gelip cevap veren olmayınca biz de arkadaşlar ile wglendik. Nerde hakaret gösterene. Gelmiş burda forum adabı dersi veriyorsun. Alın formunuz sizin olsun komik.

Not başka forumlarda bu rapor paylaşılıyor ve bu hesap çok zipliyordu iyi oldu ona tarzı yorumlar yazılıyor bilmem derdimi anlatabdim mi ? Neyse forumunuzu daha fazla bozmadan gideyim
    VI.MURAT tarafından (22-02-2017 Saat 16:22) değiştirildi.
    s1 VI.MRTpaşaReis hesabından VI.MURAT

Uye Rutbesi
    arcmrt21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yanlışın var abi neden?

Turgay zaten bana sordu bende bugün söyledim forumda 100k rakamını. O laf direk benden çıktı. Olayın aslıda aşşağıdaki gibi.

Muratpaşa ya sordum ne asker vardı sende diye, O da adaş 100k yaya 20k atlı 7k manço dedi. İyi bakalım geçmiş olsun dedim geçtim. Ben asker köylerini takip etmiyorum ciddiyim bak. Arada saldırı çıktığımda hele bana adres verin yan köy ordusu olanları diyorum. 6 7 yer veriliyor birini seçip çıkıyorum.

Whatshappta senle olan konuşmalarımız orada kalır. Üstünü altını söylemem.
    Dünya senden olmayanlarla hoştur...Onların sana verdiği ilimlerle, kıymetlerle, gönüllerle hoştur.Sadece senin gibiler değil, senden olmayanda çok yaşasın ki, sen de yaşa.Hele bir de onun gözünde gör şu fani dünyayı. - Seyduna

Alıntı VI.MURAT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Not başka forumlarda bu rapor paylaşılıyor ve bu hesap çok zipliyordu iyi oldu ona tarzı yorumlar yazılıyor bilmem derdimi anlatabdim mi ? Neyse forumunuzu daha fazla bozmadan gideyim
    ++ yazmama gerek kalmamış .

ne demiş ünlü ozan muharrem ertaş eğer benim demek istediğimi benden önce gelenler yazmış söylemiş ise saygı ile anar onun sözlerini havalandırırım.

Toplam 278 Sayfadan Sayfa 217 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267 ... SonuncuSonuncu