Toplam 20 Sayfadan Sayfa 17 İlkİlk ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu
Toplam 195 adet sonuctan sayfa basi 161 ile 170 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Poyraz birlikleri

Uye Rutbesi
    ZaRBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Yilmayan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben ne zaman demişim merak ettim doğrusu. Önünüze geleni birliğinize aldınız bende birliğinizden çıktım. Kestiğim göçmenin askerin ve de aldığım maddenin haddi hesabı yoktu. 3-4k ya yakın askeri vurdunuz çakıldınız . oyun bası 1k tokmak cakan arkadasınıza selam olsun ve sonra hesabı arkadaşa verdim köyü ++ya attık ,daha sonra da sildik
    Mutıltılerımden defi çektim, oyun başı etkili olduğundan savunma kurdum diyosun.Çoluk çocukla uğraştım yağmaladım ahhhh uhaaa yaptım diyosun.Sonrada baktım iş kotuye gidiyo arkadaşa kıteleyip ben ufaktan sıvıştım diyosun.

Eeee bende aynısını demedım mı zaten?

Uye Rutbesi
    tuji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Rapper_Mazlum kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ya allah aşkına köyde 500k defans vardı. ben aşılmaz defans diye bişey demedim... seninle sohbetimiz oldu mu hatırlamıyorum ama senden zerre kadar haz etmiyorum. kalkıp hüseyin abiyle yaptığın anlaşmaları bana bağlama ben hiçbir zaman sizin wowa saldırmıycam diye bişe demedim hüseyin abi öyle bişey demişse bile haberim yok oyununuza bakın bi tarafınızdan bişeler uydurup gelip burda şekil yapmayın bana ok ?
    İşte korkumuz adamı böyle 500k çakılı defle oynatır. sen bak ufak ufak dökülüyon, önce tanımıyom sonra zerre kadar haz etmiyorum. Tanımasan haz etmiyorum demezsin. Abilerinle 5 sene önce birlikte oynadım, küçüklerimize şekil yapmayız biz, ok ?? (ağzını da biraz topla istersen, en son raidde 3 ümüz vardık, sen, ben, hüseyin abi özür dilemiştin hal hareketlerinden, dejavu yaşamayalım bu konuda istersen)

Uye Rutbesi
    Rapper_Mazlum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı tuji kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    İşte korkumuz adamı böyle 500k çakılı defle oynatır. sen bak ufak ufak dökülüyon, önce tanımıyom sonra zerre kadar haz etmiyorum. Tanımasan haz etmiyorum demezsin. Abilerinle 5 sene önce birlikte oynadım, küçüklerimize şekil yapmayız biz, ok ?? (ağzını da biraz topla istersen, en son raidde 3 ümüz vardık, sen, ben, hüseyin abi özür dilemiştin hal hareketlerinden, dejavu yaşamayalım bu konuda istersen)
    dediğim gibi varsa bile öyle bi muhabbet hatırlamıyorum ama kimseye bana saldırmayın demediğime eminim başka bişey için özür dilemiş olabilirim eğer bi hata yaptıysam özür dilerim. senden haz etmememin sebebi gelip burda acemiler bizim saldırıların arkasına dizildiğinde hani birleşmeyi bozmuştunuz ortak op yapmışsınız tarzında bişeler demendi ki o zaman peşimize takılan oyuncu gelip burda yazmıştı saldırımın onlarla alakası yok şahsi çıktım diye... senden çok korkuyorum tuji sorma ya adını duyan yok hiç asker bastın mı daha önce onu gören duyan da yok çakılı defle oynamadım ama oynasaydım da emin ol senden dolayı olmazdı sizin o zamanki ekipten tek iyi oyuncu olarak gördüğüm aviatör44 engin abidir hepiniz bi aviatör etmezsiniz.
    Ben günde 1 saat golf oynuyorum çok mu ?

Kimse 500k defle oynayamaz yalan konuşmasın.Ben denedim olmadı yani yalan konuşmaya gerek yok.

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kimse 500k defle oynayamaz yalan konuşmasın.Ben denedim olmadı yani yalan konuşmaya gerek yok.
    2-3 milyonla oynuyoruz biz kardeş DDDD 500k dediğin nedir yan köy savunuyoz onla :dddd
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Alıntı ultrAslan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    2-3 milyonla oynuyoruz biz kardeş DDDD 500k dediğin nedir yan köy savunuyoz onla :dddd
    Hocam sen ona bakma onun zeka seviyesi çok yüksek biz algılıyamıyoruz

Uye Rutbesi

Alıntı ultrAslan kullanıcısından alıntı Mesajı göster

sen hangi hesapta oynuyosun kardeş ismin nedir

Uye Rutbesi
    tuji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Rapper_Mazlum kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    dediğim gibi varsa bile öyle bi muhabbet hatırlamıyorum ama kimseye bana saldırmayın demediğime eminim başka bişey için özür dilemiş olabilirim eğer bi hata yaptıysam özür dilerim. senden haz etmememin sebebi gelip burda acemiler bizim saldırıların arkasına dizildiğinde hani birleşmeyi bozmuştunuz ortak op yapmışsınız tarzında bişeler demendi ki o zaman peşimize takılan oyuncu gelip burda yazmıştı saldırımın onlarla alakası yok şahsi çıktım diye... senden çok korkuyorum tuji sorma ya adını duyan yok hiç asker bastın mı daha önce onu gören duyan da yok çakılı defle oynamadım ama oynasaydım da emin ol senden dolayı olmazdı sizin o zamanki ekipten tek iyi oyuncu olarak gördüğüm aviatör44 engin abidir hepiniz bi aviatör etmezsiniz.
    Ya sen yazdıklarımı okumuyon, yada okuyonda anlamıyon. Ben abilerinle konuştum diyom, sen hala ben bişey demedim diyon.. Böyle de uzuyor gidiyor. Nasıl manidardır, 12 aylık serverda, 1 def op düzenleniyor bizlere ve acemilerle saldırılarını 5'er dk ara ile giriliyor ve forumdan şahsi denecek, bizde tamam dicez, bakış açısı diyelim.
    Ben sana benden kork demedim, ben bu oyunda çok iddialıyım da demedim, bizim ekip aviator kadar ederde demedim, bunları kafandan sallama istersen ??? Bu oyun emekten önce para ister, birileri bizde oyunda bişey sansın die inat edip varımızı yokumuzu oyuna dökecek, birileri bizde asker görecek die özelimizden verecek, birileri gibi oyuncu olduk diyeceğiz die hayatımızı buraya bağlayacak kadar küçük insanlar değiliz.

Uye Rutbesi

Alıntı tuji kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ya sen yazdıklarımı okumuyon, yada okuyonda anlamıyon. Ben abilerinle konuştum diyom, sen hala ben bişey demedim diyon.. Böyle de uzuyor gidiyor. Nasıl manidardır, 12 aylık serverda, 1 def op düzenleniyor bizlere ve acemilerle saldırılarını 5'er dk ara ile giriliyor ve forumdan şahsi denecek, bizde tamam dicez, bakış açısı diyelim.
    Ben sana benden kork demedim, ben bu oyunda çok iddialıyım da demedim, bizim ekip aviator kadar ederde demedim, bunları kafandan sallama istersen ??? Bu oyun emekten önce para ister, birileri bizde oyunda bişey sansın die inat edip varımızı yokumuzu oyuna dökecek, birileri bizde asker görecek die özelimizden verecek, birileri gibi oyuncu olduk diyeceğiz die hayatımızı buraya bağlayacak kadar küçük insanlar değiliz.
    hayatını oyuna bağlayacak kadar küçük insan değilsen gelip burda kendini düşürme. abilerimle konuştuysan abilerimle anlaşman var demektir. neyse uzatmaya gerek yok

Çakılı 1-2 milyonla mı oynuyon? Ya ne kadar yalan.Ben kendim denedim en fazla 150k oluyo.Merak ediyosan ben duwolf.eski cephane ve koca yigit

Toplam 20 Sayfadan Sayfa 17 İlkİlk ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu