Toplam 20 Sayfadan Sayfa 15 İlkİlk ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu
Toplam 195 adet sonuctan sayfa basi 141 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Poyraz birlikleri

Alıntı Rapper_Mazlum kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    neyse forumdan artık bişey yazmıycam kasparow denen arkadaş dediğini kaıtlasın kanıta bile gerek yok tuji gelip mazlumla aramızda herhangi bi konuşma geçti desin ?
    kardes o servet herkes sahit 4 yil onceki yazismalari tutacak halim yok ama senin birlik baskanin reis27 tuncay abiye dediki bizi sifirlamayin o kadar emegimiz boşa gitmesin sizin wowa saldirmicaz sonra gidip arkadan is çevirip saldirdiniz wowa ha gerçi seviye bile alamadınız wowdan ama onemli olan verilen sözü tutmaktr siz o karakterde cikmadinz
    S3-Serüvenci-M-A
    S9-kasparow
    S6-kasparow.

Uye Rutbesi
    Rapper_Mazlum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kasparow kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kardes o servet herkes sahit 4 yil onceki yazismalari tutacak halim yok ama senin birlik baskanin reis27 tuncay abiye dediki bizi sifirlamayin o kadar emegimiz boşa gitmesin sizin wowa saldirmicaz sonra gidip arkadan is çevirip saldirdiniz wowa ha gerçi seviye bile alamadınız wowdan ama onemli olan verilen sözü tutmaktr siz o karakterde cikmadinz
    reis_27 diyosun benim öyle bi olaydan haberim bile yok tuji denen adamı başından beri sevmiyodum zaten öyle bişe istemezdim... kimseden istemezdim sizin wowa saldırmayacağım diye bişey de demedim biz acemilerle birleşme bozduk wowa saldırı çıktığımızıda peşimize takılmışlar oyun yaptınız falan dediniz... neyse 4 senelik şey kurcalamaya gerek yok ama tuncay abi gelsin sen bana saldırmayın dedin diye bi laf etsin s7 yi de siler giderim öyle bişey yapmadım çünkü
    güzel kardeşim
    Ben günde 1 saat golf oynuyorum çok mu ?

reis_27 diyosun benim öyle bi olaydan haberim bile yok tuji denen adamı başından beri sevmiyodum zaten öyle bişe istemezdim... kimseden istemezdim sizin wowa saldırmayacağım diye bişey de demedim biz acemilerle birleşme bozduk wowa saldırı çıktığımızıda peşimize takılmışlar oyun yaptınız falan dediniz... neyse 4 senelik şey kurcalamaya gerek yok ama tuncay abi gelsin sen bana saldırmayın dedin diye bi laf etsin s7 yi de siler giderim öyle bişey yapmadım çünkü
    güzel kardeşim
    bak kardeşim ne diyorum senin birlik baskanin bunu dedi diyorum o dönem forumdada tartisma çıktı hatta sende dedin ki tuncay abiye o senin büyüğün boyle konusma cok net hatırlıyorum
    S3-Serüvenci-M-A
    S9-kasparow
    S6-kasparow.

Uye Rutbesi

bak kardeşim ne diyorum senin birlik baskanin bunu dedi diyorum o dönem forumdada tartisma çıktı hatta sende dedin ki tuncay abiye o senin büyüğün boyle konusma cok net hatırlıyorum
    tamam da benim demediğim birşeyi neden ben demişim gini gösteriyorsun hüseyin abiyle onun arasındaki bi muhabbet...

tamam da benim demediğim birşeyi neden ben demişim gini gösteriyorsun hüseyin abiyle onun arasındaki bi muhabbet...
    neyse kardeşim s7ye bakin en iyisi daha fazla uzatmaya gerek yok uzadikca uzar bu konu ha bu yikacagin hesap var ya o donem nicki engncan di siya1m wowun kurulmasinda en büyük pay sahibi olan adamdı kim oldugunu bil diye diyorum
    S3-Serüvenci-M-A
    S9-kasparow
    S6-kasparow.

Uye Rutbesi

neyse kardeşim s7ye bakin en iyisi daha fazla uzatmaya gerek yok uzadikca uzar bu konu ha bu yikacagin hesap var ya o donem nicki engncan di siya1m wowun kurulmasinda en büyük pay sahibi olan adamdı kim oldugunu bil diye diyorum
    hatırlar gibiyim o hesabı da zaten uğraşmaya değmez diye düşünüyorum yandaki 15liyi alıcam 2 oyuncuyu birden geriye düşürmenin anlamı yok

Alıntı çiçili kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ah abi ah hiç sannatan anlamıyorsun iki çubuk yanlara kereste çiz bi dane ortaya daş üstüne tahta bitti gitti mizahin hiç geniş değil
    Kanka yasiyon mu sen

Alıntı Cheetah9l kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hayırdır Salih abeee sende mi geçtin.. Vayyy bee !
    Kambersiz dugun olmaz kemalim: ) her yerde varım biliyorsun: )

Uye Rutbesi
    tuji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardeşim ciddi misin sen ?
    Ben ciddiyim, katılmak istersen bekleriz, forumun ve raidin atarlı çocuğu

Uye Rutbesi

Alıntı tuji kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben ciddiyim, katılmak istersen bekleriz, forumun ve raidin atarlı çocuğu
    atarlı olan ben miyim her mesajımı üçer defa alıntılayıp 5er defa cevap yazan sizlersiniz.

Toplam 20 Sayfadan Sayfa 15 İlkİlk ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu