Toplam 9 Sayfadan Sayfa 8 İlkİlk ... 6789 SonuncuSonuncu
Toplam 84 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: xKaNaKaN -/+ Bölgesinde

Alıntı KralMucopauL kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    .

1 hesap devri oldu oda arkadaşımıza kardeş
    Valla arkadaşınız nar birliğine çalışıyormuş o zaman. Wandall hesabı adamlar öncü kuvvet olarak kullanıyorlar

Sanırım ademus kadrosu wowu kazandığında da yanınıza topladığınız onlarca para yatırttığınız adamlara böyle saçmalayıp bir kenara atıp elalemin galibiyetini alkışladınız.. pardon sizde karakter yok küfür etmişsinizdir
    Ben senin ally msj larını okurken
    mevcut birliğinde ki çekirdek kadroya davranısını '' insanlıktan çıkayım mı illa '' gibi komik sözlerini okuyup okuyup wh grubumuz da kahkahalarla güldük yani küfür ve kenara atmak senin işin ki zira hesabını silip kaçtığında kalan arkadaslara biz yer açtık 2. olarak sana son msj aslında hata yapiyorum senin gibi kendini ispatlamış birine cevap vererek ama o wow sadece adamus oyuncularının değil 2 ye bölünmüş bir server de bizim de wowumuzdu ki server boyunca hem içimizde ki irlandalıları hem bölge dışını patates ederek bunu gösterdik. 5x mimarı verip wowun orada olmasının daha iyi olacagı kanaatine wardık. tabi sen hiç wow falan 100.gün tılsım böyle dönemleri göremediğin için şimdi beni anlamakta zorlanıyorsun )

Siyah Ulann..!

.
    ters bir şey söylediğimi düşünmüyorum aklı başında olan bir insan yazdıklarımı gözüyle okur

Sana baska sw de hesap açayım altını alayım 150 vahanıda git burdan kafamızı şişirme

Siyah Ulann..!

Uye Rutbesi
    Unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SİYAH kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Sana baska sw de hesap açayım altını alayım 150 vahanıda git burdan kafamızı şişirme
    hahahahaha
    Diabe-i Ezel Mutabakatı
    Aslanlar, İnsanlarla Pazarlık Yapmaz

Sanırım ademus kadrosu wowu kazandığında da yanınıza topladığınız onlarca para yatırttığınız adamlara böyle saçmalayıp bir kenara atıp elalemin galibiyetini alkışladınız.. pardon sizde karakter yok küfür etmişsinizdir
    Şimdi sen banned olmussun cevap veremeyebılırsın ama ben yınede ınsanların bılgısı olması acısından yazayım ,

Servera basladıgımızda , senın bırlıgını zaten tılsım oncesı tek operasyonla dagıttık , hanı senın bırlıgıne attıgın , adam olun sızlerı ben krutardım ılla ınsanlıktanmı cıkayım gıbı ergen mmesajlarını zaten hıc acmıyorum

daha sonra bolgemızde gerıye kalan , ve defalarca ısım degıstıren ınat bırlıklerınıde yıktık ,

Suvarı bırlıklerının essız mımar tılsımını Emrah dostumuzun ıstegı ıle bızzat ben aldım , ve Adamus- koman ekıbı olarak , Bagaur-şad hesabında wowun kurulmasına karar kıldık ve tılsımı o hesaba aktardım,
    kendı ana hesabımı bırakıp , Tayfun ( feliçita ) arkadasımızla ,wowada ben baktım ,( son zamanlar dısında )

sımdı onları gectık , senın konu baslıgında -/+ yazıyor ama sen baska bolgeye gıtmıssın

bu demek oluyorkı tılsımlara kadar kalma ıhtımalın var ama unutma tılsımlar cıkınca uzun surmez yıne yıkarız

öptüm senı ,

adem abın EVLAT

Alıntı SİYAH kullanıcısından alıntı Mesajı göster

banadaalsana

Uye Rutbesi
    ATLANTA SPR!T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

s7 açıldıgından beri forum takip eder oldum
    s4 kurtnckanı
    s7 ATLANTA SPR!T

Alıntı son mohikan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sinana yüzümü karar çıkarma yeter
    bende varım öyle bi durum söz konusu olamaz

Uye Rutbesi
    WaNDaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı son mohikan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ama köşeye kıstırcam seni aga haberin olsun numaranı bulacam sövüp sövüp kapatacam
    Az ve öz sövüşelim .İstediğin telefon olsun.
    S3 - İSTİKLAL - WaNDaLL

Uye Rutbesi
    WaNDaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vur patlasin cal oynasin kanakan
    WaNDaLL tarafından (01-12-2016 Saat 07:56) değiştirildi.
    S3 - İSTİKLAL - WaNDaLL

Toplam 9 Sayfadan Sayfa 8 İlkİlk ... 6789 SonuncuSonuncu