Toplam 4 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 234
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2016-2017 vefa birlikleri

Alıntı azrailin olurum kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ooo küfürbaz haydo abimizde şimdi şöyle diyelim biz bişey demeden önce siz ne dediniz hatırlıyormusunuz ? Rest c yi yıkıcaz dediniz ilk başta bana geliyordunuz hesap siliceksiniz yakında hala bana gelemedin ayıptır bernek hesap sildi beni serverden silicekti olmuyor sendemi böyle yapacaksın yoksa 2. Olarak hani sen diyorsun ya biz ordumuzu önden sokuyoruz diye bizde öyle bişey yok işte bizde ordumuzun önüne girmeyince insanlar kırılıyor güceniyor çünkü bizdekiler oraya askerlerini sonuna kadar kullanmaya gelmiş oyuncular sizdekiler gibi server bitince eve götüreceğini sananlardan değiller bide o dediğin yaptığın hareketlere istinaden cevap vereyim o dönemlerde ben yoktum ve geldiğimde senin hesapta yerinde yoktu niyeyse 2.si geldiğimde sana bir şaka yaptım bu satın aldığın hesap varya ona hani ordumuzu kesiyodunuz ya yazmışsın yukarıya 1. Koç ordusunu çaktın 2. Ordu geçti orayı hani hepsini çakabiliyordunuz ben en az oraya çakarsınız diye 10 ordu attırdım niye çakamadınki

bilalll bilalll evet biz bir öneri sunduk vefa ve rest c savaşsın dedik ama sizin o korku varya korku korkudan hayır tümrestte savaşa soktunuz hatırladınmı sonra size kayalı küfretmişti onuda hatırladınmı bilalll bilall demişinki insanlar benim ordumu önden gönder diye yarışıyolar okadar yarışan varki saldırı komutanınız adamlar şifre vermiyo diye görevini bırakmıştı aaaaaa tüh fayiş fiyatlarla hesap satın alan da siz degildiniz )) sende olmsan kimle makara yapcaz be bilallll bilalll

Uye Rutbesi

Size küfür edenle oynamaya mideniz kaldırıyo bilal bilal bide sizin def için salya sümük ağlayan bi abin vardı onu çağırda biraz gülelim

yer varsa iki kişi katılmak isteriz.

Alıntı azrailin olurum kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    dostluğa, saygıya ve dürüstlüğe önem vermek ve vefasızlar ? iyi güldürdünüz akşam akşam
    Bende diyorum nerden hatırlıyorum bu ismi Geçen kış haliniz aklıma gelince hala gülüyorum sessizler

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 234