Toplam 27 Sayfadan Sayfa 27 İlkİlk ... 17252627
Toplam 265 adet sonuctan sayfa basi 261 ile 265 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Server 7 Açılıyor!

Alıntı 26&53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bizim burda o dediğiniz geçmiyor ama belli ki sizin orda oynamak için amac belli 3200 de bende çalışır: )
    .................................................. ....................................
    OYUNCUKEDİ tarafından (07-12-2016 Saat 13:30) değiştirildi.
    AyyAş&KeDİ

Alıntı OYUNCUKEDİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Asla bir domuzla güreşmeyin. Eğer güreşirseniz ikiniz de çamura batarsınız fakat tek fark onun bundan zevk alıyor olmasıdır
    ben keskin zekaların kelimelerini görmek isterken yine istemedigim konuşmalar oluyor payıma düşen özürü sizdeki özden dilerim namaste
    Özür dilerken hakaret etmeyide es geçmiyorsunuz onun icin ben hakaret te etmiycem ozurde dilemiycem

Alıntı OYUNCUKEDİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Asla bir domuzla güreşmeyin. Eğer güreşirseniz ikiniz de çamura batarsınız fakat tek fark onun bundan zevk alıyor olmasıdır
    ben keskin zekaların kelimelerini görmek isterken yine istemedigim konuşmalar oluyor payıma düşen özürü sizdeki özden dilerim namaste
    Hiperaktif ve agresif olduğumdan, ani hareket ederim. Bu da demektir ki düşünmeden cevaplar vermişim gereksiz yere.
    Bundan hoşlanan taraf sizsiniz. Yaptıgınız benzetmeye ( ki size ait bir söz değil) ancak bunu diyebilirim.
    Bir hanım olarak yazdıklarınızı tekrar okuyun. Ne kadar hırs içinde olsanız da, (ki nedenlerini siz biliyorsunuz.) Var olan (!) saygınlığınızı koruyun.

Keskin zeka işinize ne şekilde yarayacak, ne bekliyor ya da umuyorsunuz bu platformdan. Bunun cevabını kendinize verin. Sonra benimle lafazanlığa girişin. Ya da başkası ile.

Oldukca nazik dille yazdım, umarım kaba şeklini de aklınıza getirirsiniz.

P.S: Değil NOT: Cinsiyet ayrımcılığına karşı olduğum halde, size bunları yazmayı layık gördüm.

Alıntı 26&53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hiperaktif ve agresif olduğumdan, ani hareket ederim. Bu da demektir ki düşünmeden cevaplar vermişim gereksiz yere.
    Bundan hoşlanan taraf sizsiniz. Yaptıgınız benzetmeye ( ki size ait bir söz değil) ancak bunu diyebilirim.
    Bir hanım olarak yazdıklarınızı tekrar okuyun. Ne kadar hırs içinde olsanız da, (ki nedenlerini siz biliyorsunuz.) Var olan (!) saygınlığınızı koruyun.

Keskin zeka işinize ne şekilde yarayacak, ne bekliyor ya da umuyorsunuz bu platformdan. Bunun cevabını kendinize verin. Sonra benimle lafazanlığa girişin. Ya da başkası ile.

Oldukca nazik dille yazdım, umarım kaba şeklini de aklınıza getirirsiniz.

P.S: Değil NOT: Cinsiyet ayrımcılığına karşı olduğum halde, size bunları yazmayı layık gördüm.

.................................................. ...........................
    OYUNCUKEDİ tarafından (07-12-2016 Saat 13:30) değiştirildi.
    AyyAş&KeDİ

server 7'nin kalitesi çok düştü
    oysaki böylemiydi server 4

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  liste.jpg
Görüntüleme: 46
Büyüklüğü:  67.6 KB (Kilobyte)

Toplam 27 Sayfadan Sayfa 27 İlkİlk ... 17252627