Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 Tane

Varsayılan 2 Tane

1) Konu dışı özel adı altında yeni bir forum oluşturup siyaset/futbol/dert tasa gibi konular açabileceğimiz bir yer olmalı. Oyun formunda ve konu dışı kısmında takılanların buluşma noktası olabilir.

2) Sürekli nick değişimi oluyor, kimin ne yaptığını çözemiyorum. Sabit bir başlıkta istek alınabilir. Admin değiştirdikten sonra ise cevabı verebilir.

Fikirlerin cevapsız kalmaması dileğiyle ...
    Alıntı Polat ALEMDAR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    YA AV OLACAKSIN YADA AVCI AMA ASLA AVI AVCIYA GÖTÜREN ÇAKAL OLMAYAKSIN!

Doğru söylüyorsun dostum haklısın.. Futbola gelince bugün Antalya'yı yener liderliği alırız.. Bu senede şampiyon BEŞİKTAŞ )

forum ölmüş be
    Alıntı Polat ALEMDAR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    YA AV OLACAKSIN YADA AVCI AMA ASLA AVI AVCIYA GÖTÜREN ÇAKAL OLMAYAKSIN!

Uye Rutbesi

Alıntı michael faraday kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    forum ölmüş be
    96500 c ???

Forum Admin
    ArTeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Michael Faraday kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    1) Konu dışı özel adı altında yeni bir forum oluşturup siyaset/futbol/dert tasa gibi konular açabileceğimiz bir yer olmalı. Oyun formunda ve konu dışı kısmında takılanların buluşma noktası olabilir.

2) Sürekli nick değişimi oluyor, kimin ne yaptığını çözemiyorum. Sabit bir başlıkta istek alınabilir. Admin değiştirdikten sonra ise cevabı verebilir.

Fikirlerin cevapsız kalmaması dileğiyle ...
    1-) Açılacak Konular:

Forum Kuralı:

§4. Siyasi, dini konularla ilgili, ırkçı, yasadışı, hakaret, cinsellik ve iftira içeren, özel hayata müdahale eden mesajlar yazılamaz. Bunları içeren mesajlar silinir ya da sansürlenir. Bu mesajları yazanlar forumdan uzaklaştırılır.

-Bu madde sadece yazı metinlerini değil; resim, link, avatar ve benzeri içerikleri de kapsamaktadır.

-Özel hayatın ve haberleşmenin gizliliğini ihlal eden yazılar (chat kayıtları, özel mesajlar, v.b.) forumda yayınlanmamalıdır. Bunları içeren mesajlar silinir ya da sansürlenir. Bu mesajları yazanlar forumdan uzaklaştırılabilir.

Forum kurallarının büyük bir kısmı TG 'nin benimsedigi ve onerdigi kurallardan olusmaktadır. Farklılıklar tecrubeler dogrultusunda ihtiyaca gore eklenmektedir. Ornek olarak, bu kuralın çıkış noktası yani orijinal hali asagidaki sekildedir:

1. Following behavior is punishable and applies to all posts, titles, and other user definable areas: Participation in abusive, defamatory, sexist, racist or profane language; disparaging any religion, race, nation, gender, age group, or sexual orientation; threatening persons with actions in real life.

...
    Insults, real-life threats, vulgar/foul language, personal attacks, political statements, and spamming are all against the rules.
    ....
    ...

Sonuc olarak, kati olarak izin verilmeyen konular disinda kalan basliklar icin talep olursa zaten degerlendirilebilir. Digerleri de bizim de inisiyatif alabilecegimiz basliklar degil ne yazikki.

2-) Nick değişikliği:

Forumumuzda onceden nick degisikligi zaruri haller olmadikca yapilmiyordu ancak su an icin uygulamayi esnetmis durumdayiz. Şöyle ki:

Forum Kuralı:

§24. Forum kurallarını aşmadığı sürece ve aşırıya kaçmamak kaydıyla hesap isimlerinizi Forum Adminlerine bildirerek değiştirebilirsiniz.

Sizin onerdiginiz dusunce, sabit bir konunun olması, bence guzel bir fikir ancak nick degisikligi konusunda yogun bir talep yok. Hatta bazi arkadaslar, hesap isimlerinin ozelini yansitmasi sebebiyle gorunmesini dahi istemiyor. Bir an once degismesini istiyor. Surekli ilgili konuyu takip etmek yerine ozelden daha hizli iletisime gecilebilecegi asikar.

Ama yine de oneriniz degerlendirilebilir foruma katki saglayacaksa. Ya da alternatif olarak hesap ismini degistiren uyeler icin bir baslik acariz, dilerlerse kendileri de isleyebilirler.

iyi forumlar dilerim.
    Güllerin içinden canım
    Koşarak koşarak gel bana gel
    O güzel gözlerini canım
    Süzerek süzerek gel bana gel
    Bu küskün yüzün gayrı gülsün canım
    Gülerek gülerek gel bana gel
    Dayanamadım gayrı döndüm canım
    Diyerek diyerek gel bana gel
    ArTeS
    Forum Administrator
    Travian Team

Uye Rutbesi

Bu mesajın üstüne kilit aradı gözüm

Forum Admin

Alıntı Muyustan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu mesajın üstüne kilit aradı gözüm
    En azından siyasi konuların açılabilmesi konusunda getirilecek bir öneri konusu forumda hâlâ yasak degil. Bence buradan devam edebilirsiniz ;D

Konu kilit degil.
    Güllerin içinden canım
    O güzel gözlerini canım
    ArTeS
    Forum Administrator
    Travian Team

Uye Rutbesi

Ne yani şimdi hangi parti diye anket açabilir miyim

Forum Admin

Alıntı Muyustan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ne yani şimdi hangi parti diye anket açabilir miyim
    Hayir, sadece hangi parti diye anket acabilir miyim gibisinden sorabilirsiniz su anda sorabildiginiz gibi.

Dedigim gibi:

En azından siyasi konuların açılabilmesi konusunda getirilecek bir öneri konusu forumda hâlâ yasak degil. Bence buradan devam edebilirsiniz ;D
    Güllerin içinden canım
    O güzel gözlerini canım
    ArTeS
    Forum Administrator
    Travian Team

Siyasetin konuşulduğu odaya bile girilmezken sen gelip bu forumda siyaset konuşup bitmiş forumu iyice yok etmek mi istiyorsun ?

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu