Toplam 5 Sayfadan Sayfa 5 İlkİlk ... 345
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 48 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güncellenen Auto-Pushing Kuralları

Oyuncunun yararına kurallar değiştirilmeli

​oyunun cıvısı cıktı Selamun alekum Herkes gıtsın pvp oynasın milyar mılyar para dokecem dustuqum duruma bahh adam gırcek 3 5 k hammede atacak bıdaha onu yaqmalayamayacammı ne yapacagını şaşırdı travıan games travıan devrı bıttı kadesım yenı yetısenlre anlatın bunlrı

Muhteşem Latte Uye Rutbesi
    Latte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzandığı yerde Sherlock Holmes 4. Sezon izliyor.

Evet oyuncunun yararına değiştirin şu kuralları. Yağmalamak yasak, 3-5 multi yasak, altın alınca bile hile yasak, istediğin kadar hammadde yollamak yasak ama; para harcatmak için tılsım almak serbest, gümüş almak serbest, güçlendirici şeyler almak serbest. Parası olan var olmayan var. Fakir edebiyatı yaptırıyorsunuz şurda adama ayıptır. Dinimizde bile öyledir "Komşusu açken tok yatan bizden değildir" diye. Adama istediği kadar hammadde yollayamayacak mıyız belki bende çoook var yolluyorum. Vergisini mi alıyorsunuz bu kurallarla. Bari kurallara ÖTV kuralları deyin de layığını bulsun. Buraya yazan herkes çok haklı. Özellikle de BUMİN'e şiddetle katılıyorum. İlla programcılara para yedirin diyorsunuz. Adam gibi çıkar bile sağlayamıyoruz. Hepinizi esefle kınıyorum.
    Yorulduğunuz zaman çocuklara ve çiçeklere gidiniz.
    Mustafa Kemal Atatürk

şakama adamlar bir sistem kurmuş travianın hemen hemen her servirina 5-10 k hesap açıyor programla ve eşşek yüküyle para kaldırıyor vergi yok bişe yok ve göz göre göre sizce belkide traviandan çok kazanıyor sizce travian böyle bir şeye göz yumarmıydı 3-5 multiyi tespit eden x1 köy adlı binlerce multiyi tepsit edemiyormu

bence travian madde satışını alenen getirseydi çok oyuncu kaybına uğrardı hileymiş gibi sürdüler piyasaya bence mantıklıda bi hareket bu çıkan kurallarda destekliyor
    KUMARBAZ HARİKASI ##The king Rihanna

Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

Alıntı cereyedii kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ​oyunun cıvısı cıktı Selamun alekum Herkes gıtsın pvp oynasın milyar mılyar para dokecem dustuqum duruma bahh adam gırcek 3 5 k hammede atacak bıdaha onu yaqmalayamayacammı ne yapacagını şaşırdı travıan games travıan devrı bıttı kadesım yenı yetısenlre anlatın bunlrı
    §4: Yağmalama
    Oyuncu kendi nüfusundan daha fazla olan oyuncuyu sınırsız yağmalayabilir (oyuncular aynı birlikte olduğunda kural §2: Daha Küçük Hesaplara Aktarımlar geçerlidir)

Oyuncu kendi nüfusundan düşük nüfuslu oyuncuyu sınırsız yağmalayabilir (oyuncular aynı birlikte olduğunda kural §1: Daha Büyük Hesaplara Aktarımlar geçerlidir)

dostum aynı ip veya temsilcilik için olanlar kısmına baktın heralde orası için normalde normal bağlantılarda sınırsız yağmalanabiliyor anladığım kadarıyla
    KUMARBAZ HARİKASI ##The king Rihanna

Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

Muti sen çevirmen değilmiydin ? Gm mi oldun bana item ver az

Kazancı altın satarak değil oyuncu kazanarak yapmalısınız

Alıntı goktay kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kazancı altın satarak değil oyuncu kazanarak yapmalısınız
    +++ zaten bizi kazanırlarsa altınıda kazanırlar

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 5 İlkİlk ... 345