Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güncellenen Auto-Pushing Kuralları

Uye Rutbesi
    Razor&Dante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı BUMİN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    şimdi buraya bi ton zırva yazmışsınız ben size açıklıyım

bir oyuncu multisi varsa 3-5 tanedir bunlardan kendine ne kadar madde atabilir ?
    üretimin haftalık 3 saati kadar diye sınır koymuşssunuz ben size bunu açıyım
    programla 10 bin civarı hesap açılıyor her servera her hesap kahraman üretimi ile birlikte 2 haftada total 1000 üretime ulaşır saatlik ve haftada 3 saat sınırına riayet ederek her hesaptan 3 bin madde gönderebilir 1000 hesaptan 3m eder yani siz madde ticareti yapan programcı arkadaşın ekmeğine yine yag surdunuz çünkü kendi çabası ile multi açıp bakmaya çalışan yine zararda çareyi bu programcıdan 1m maddeye 30-50 tl arası değişen fiyatta para vererek madde almakta bulacak

admin lere mh lara bir panel kurarak oyun yönetilmiyor oyundaki hileleri oynayan bilir daha önce admine de dedim cüzi ücret karşılığında ben size cözüm ler getiririm diye yine aynı admine programcı ile ortakmısınız çıkarınız ne diyede sordum

kimse burda yok yere kural falan filan diye bana hikaye okumasın işiniz programla satışları arttırmak
    size ufak bi öneri madem buyrun yapın aynı birlikte olmayan madde gönderemesin arkadaşım yada birleşmede olmayan
    farklı birlikden yada birliksiz adamdan neden madde gelir bir insana bunun gram mantığı yok herkes bilir ama yaparsanız programcı madde satamaz değilmi zarar eder adam okadar programla hesap atıyor kollamanız lazım değilmi
    Çok afedersiniz ortak dilde yazdığımı düşünerek o konunun açık olduğunu düşünmüştüm ,

1. Tip Bağlantılar ( Bağımsız )

§1: Daha Büyük Hesaplara Aktarımlar

Eğer oyuncu 40 Nüfustan az ise, Kendinden daha büyük hesaplara aktarım yapamaz.

Eğer oyuncu 40 nüfustan fazla ise ve tek köylüyse ve alıcı kendi birliğinde değilse, haftalık yalnızca 1 saatlik üretimini gönderebilir.

Eğer oyuncu 40 nüfustan fazla ise ve iki ve daha fazla köye sahipse veya alıcı aynı birlik oyuncusuysa haftalık 14 saatlik üretimi kadar gönderebilir. (Elçilik hesapları düşünülmüş sanırım)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

§3: Tahıl Desteği
    Oyuncu kendinden daha yüksek nüfuslu oyuncuya günlük %150 oranında tahıl takviyesi yapabilir (Önceden %100 idi).

Oyuncu kendinden daha az nüfuslu oyuncuya günlük %300 oranında tahıl takviyesi yapabilir.
    (Önceden %100 idi).

__________________________________________________ __________________________________________

Konuyu özetlemek gerekirse kurallar TR Travian dan değil Genel Merkezden geliyor bende gelen kuralı çevirip koydum oraya , elbet her kural suistimali , suistimaller ise cezaları getirir.

Burada ne adminler ne yöneticiler bu kişilerle bağlantılı değil , tam tersine tespit edip şikayet ederek hesapları siteleri kapattırmaya çalışan insanlar ,

Lütfen bilmediğimiz insanlar hakkında konuşurken biraz daha hassas davranalım ,

Saygılarımla.

...Biz Varsak Siz Yoksunuz...
    Kara Kalpaklılar

haftada 1 saatde aynı işi görür önceden 500 hesaptan bir kişiye gönderiyordu şimdi 3000 hesaptan gönderecek
    farkı yok yani aynı birlikte olma şartı harici hiçbir kural madde satışının önüne geçemez

bahsettiğimiz multi rakamları serverdaki oyuncu sayısının 2 katı civarları ki bunu sizde çok iyi biliyorsunuz

Bu olay madde transferini engellicek gibi hoşuma gitti açıkcası bakalım zaman göstericek

multilere fazladan pazarcı kurduğu anda sizin koyduğunuz kotayı zaten deliyor adam
    bir kişiye 500 hesaptan 10bin pazarcı çalıştırıp 3000 multiyi 6 kişiye ayrı ayrı bölüp gönderim yapacağına 3000 hesaptan 60bin pazarcı çalıştırarak aynı anda 6 kişiye gönderecek

10 sene geçti hala bir mac filtreleme getiremediniz yok aynı modem yok bilmem ne bi ton yerde açık alanda otobüste garda havaalanında wifi var neyin aynı ip si hala vpn lerle uğraşıyorsunuz sanki mynet de çanakokey oynuyoruz

serverlara 4000 civarı gerçek oyuncu ve gerçek oyunculara ait multiler açılırken 12000 civarı programla hesap açılıyor buyrun serverları inceleyin nasıl bi batağın içinde olduğunuzu önce öğrenin sonra çözüm arayalım hepberaber

varsa yanlışım buyrun yalan diyin

bir tane eleman otursun bi programı kiralasın istediğine madde satsın istediğine gümüş satsın istediğine altın satsın istediğine istediği yerden hesap satsın (madde satışına önlem almaya çalışıyorsunuz ya tek dert o sanki hoş onuda beceremiyorsunuz) siz 3-5 tane multi açan para vermeden oynayama çalışan eğlence arayan oyuncuların yakasına yapışın buyrun size adalet diyelim neo yeni kurallar geldi

hani diyorsun ya temiz insanlar siteleri şikayet edip kapattırmaya falan çalışıyorlar
    düşünki ben polisim evine hırsız girdi ama ben yakalamadım yakalayamadım her seferinde yıllarca o hırsız girdi ama ben yakalayamadım sence temizmiyim
    500 bin gerçek oyuncudan 4000 e düştü diyorum şu oyunu oynayan sen hala yönetimi savunuyorsun ceo olsam hepinizi kovarım hoş parasız yapıyorsunuz ama sesinizi yükseltin artık profosyenelleşsin şu iş yoksa bu oyun 3-5 seneye tarih olacak

unutmadan söylüyüm def satışıda var eleman işi büyüttü)ne günlere geldik

Muhteşem Latte Uye Rutbesi
    Latte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzandığı yerde Sherlock Holmes 4. Sezon izliyor.

Alıntı BUMİN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bir tane eleman otursun bi programı kiralasın istediğine madde satsın istediğine gümüş satsın istediğine altın satsın istediğine istediği yerden hesap satsın (madde satışına önlem almaya çalışıyorsunuz ya tek dert o sanki hoş onuda beceremiyorsunuz) siz 3-5 tane multi açan para vermeden oynayama çalışan eğlence arayan oyuncuların yakasına yapışın buyrun size adalet diyelim neo yeni kurallar geldi
    Bu mesajına katılıyorum. 3-5 tane multi açıp para vermeden oynamaya çalışan ve eğlence arayan birilerinden biriyim ben de. Bu adminler de işi gücü yokmuş gibi beni yakalalarlar. Gidip o bahsettiğin 40-50 TL ye programcıdan program alanları yakalasınlar. Bizimle neden uğraşıyorlar anlamış değilim ;(
    Yorulduğunuz zaman çocuklara ve çiçeklere gidiniz.
    Mustafa Kemal Atatürk

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu