Toplam 8 Sayfadan Sayfa 5 İlkİlk ... 34567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: '502 Bad Gateway' Hatası

Uye Rutbesi
    Cadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı PHOENIX-Arceus kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bunun nedeni bot hesaplar arkadaşlar. binlerce bot hesap aynanda girip işlem yapıp çıkıyor. bunu ara ara tekrarlıyorlar ve kasma meydana geliyor.
    kim açar bu hesapları ve niye ne işlerine yarıyor ? bu konuda hiç bilgim yok da merak ettim
    C A D I

Alıntı Karaböcük kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kim açar bu hesapları ve niye ne işlerine yarıyor ? bu konuda hiç bilgim yok da merak ettim
    Alıntı Karaböcük kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    son zamanlarda geliştirilmiş bir bot. binlerce hesap açıp otomatik olarak bazı komutları yerine getiriyor. görevleri otomatik yapıyor. köy düzenleri aynı oluyor. pazarda 1 odun karşılığı satılan 1 tuğla örneği en bariz örnek. bu bot hesaplar referans ile açılıyor ve 2. köy kurulunca 50 altın kazanılıyor. 1000 tane olsa 50.000 altın demek bu da. sadece yararı burdan değil. bu hesaplardan defans askeri basılıp istediğin koordinata destek olarak atabiliyorsun. hemde 1 tık ile. tüm hesaplar farklı ip den giriyor ve işini bitirince offline oluyor. 10 saniye gir çık yapıyorlar. daha bitmedi gereksiz gelen reklamlar bu hesaplardan yapılıyor. 10000 hammadde su fiyat gibi ve gönderiyorlar. yani bir programla tüm bunları yapıyorlar. daha önce yabancı serverlarında görmüştüm ama ilk defa türk olarak s1 de karşılaşıyorum. ama neden önlem alınmıyor hala anlamış değilim. hesaplar belli, yararlanan belli fakat ceza yok. şikayet ediyorsun usulsüzlük bulunamadı diyor.

Uye Rutbesi
    Cadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı PHOENIX-Arceus kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    son zamanlarda geliştirilmiş bir bot. binlerce hesap açıp otomatik olarak bazı komutları yerine getiriyor. görevleri otomatik yapıyor. köy düzenleri aynı oluyor. pazarda 1 odun karşılığı satılan 1 tuğla örneği en bariz örnek. bu bot hesaplar referans ile açılıyor ve 2. köy kurulunca 50 altın kazanılıyor. 1000 tane olsa 50.000 altın demek bu da. sadece yararı burdan değil. bu hesaplardan defans askeri basılıp istediğin koordinata destek olarak atabiliyorsun. hemde 1 tık ile. tüm hesaplar farklı ip den giriyor ve işini bitirince offline oluyor. 10 saniye gir çık yapıyorlar. daha bitmedi gereksiz gelen reklamlar bu hesaplardan yapılıyor. 10000 hammadde su fiyat gibi ve gönderiyorlar. yani bir programla tüm bunları yapıyorlar. daha önce yabancı serverlarında görmüştüm ama ilk defa türk olarak s1 de karşılaşıyorum. ama neden önlem alınmıyor hala anlamış değilim. hesaplar belli, yararlanan belli fakat ceza yok. şikayet ediyorsun usulsüzlük bulunamadı diyor.
    anladım, açıklama için çok teşekkür ederim.
    C A D I

Uye Rutbesi
    WaNDaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

son 20dk dır iyi gibi...
    S3 - İSTİKLAL - WaNDaLL

Cok fazla haksizlik var suc bizde altin aliyoruz burda oyunu şenlendirecek kac kişi var.olanlarada habire ceza boyle olmaz...
    TatarKralı tarafından (18-10-2016 Saat 12:46) değiştirildi.
    Seyduna, birliği NORTH.W., dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba Arkadaşlar ;

Konuyla ilgili olarak gerekli bildirim teknik ekibe iletişmiş olup sorun ile ilgili çalışmaların başladığını belirtmek isteriz.

Bu süre zarfından sizlerden biraz daha sabırlı olmanızı istirham edeceğim .

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi Forumlar
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc

Alıntı hayaligenc kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar ;

Konuyla ilgili olarak gerekli bildirim teknik ekibe iletişmiş olup sorun ile ilgili çalışmaların başladığını belirtmek isteriz.

Bu süre zarfından sizlerden biraz daha sabırlı olmanızı istirham edeceğim .

İyi Forumlar
    Sayin adminim sorunlarimizi dile getirdigimizde hemen ban ve tehdit.sizler bizim daha iyi oyun oynamamiz icin sorunlarimizla ilgilenmeniz icin varsiniz.kac yaşinda insanlariz bize böyle davranma hakkiniz yok.lutfen oyundan daha fazla sogutmayin ve kimseyede bu konu hakkinda ceza falanda vermeyin.
    wanlı tarafından (18-10-2016 Saat 14:25) değiştirildi.
    Seyduna, birliği NORTH.W., dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı wanlı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sayin adminim sorunlarimizi dile getirdigimizde hemen ban ve tehdit.sizler bizim daha iyi oyun oynamamiz icin sorunlarimizla ilgilenmeniz icin varsiniz.kac yaşinda insanlariz bize böyle davranma hakkiniz yok.lutfen oyundan daha fazla sogutmayin ve kimseyede bu konu hakkinda ceza falanda vermeyin.
    Merhaba ;

Burası bir forum bu forumdan tüm üyelerimiz forum kuralları çerçevesinde , saygılı ve uygun bir yazımla yararlanma hakkına sahiptir.

Fakat oyuncuları, birliği ya da gerekli işlemleri uygulayan forum yönetimini saygı çerçevesi dışında yazımlarla ya da aşağılamak vb. ( bunları arttırabiliriz ) , eylemlerde bulunmak yasaktır ve gerekende yapılır.Bunun dışında haksız bir eylem mevcutsa bizzat bana ve forum adminimiz Human & Artes admine ö.m. aracılığıyla başvurabilirsiniz.

Bu yazımla konuyu sonlandırıyorum modaretörler ve işlemleri ile ilgili sorunlarınızda belirttiğim gibi özel mesaj aracılığıyla belirtiniz.

İyi Forumlar
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc

Forum Admin

Human Resources - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Seyduna kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Hayaligenç;

Buradan tekrar dile getiriyorum. TheNorthRemembers mıdır nedirse... Gelip burada keyfine göre ban veremez... Hakaret yukarıda yok. Gelip özür dilenecek burada.... arcmrt21 hesabının banı kalkacak. Ertuğrul Ateş isimli eski görevli arkadaşın yetkisi verilecek. Banı kaldırılacak.

Kendinize de çeki düzen verin...

Hiç utanmadınız mı be görevli arkadaşınız yazdığıma destek verdi diye gelip önce yetkisini alıp arkasından banlamışsınız. Hiç mi edep yok.

arcmrt21
    Sayın Üye,

şimdi sizin şikayetinizi öncelikle bir inceleyelim ne dersiniz ?

1- yaptığınız yorum sonrasında ban cezası aldınız , sonrasında ne oldu bu ban niye kalktı acaba diye sorgulamadan bu sefer gerçekten hakaret dolu bir mesaj yazdınız ki özür alacakken bu sefer haklı yere ceza aldınız. kaldı ki ben size açıklama yazmıştım yorumunuzun altına.
    2- ertuğrul ateş bizim mecmuacımız ise sky pe de tüm ekip online iken sormak yerine sizin hakaretlerinizin altına onayladığını belirtmek için ++++++ yazmış. bunun cezasını kendiside biliyor.

Şimdi gelelim şu son yazdıklarınıza :

* TheNorthRemembers moderatör görevlisidir , şikayet veya talimat üzerine görevini yapar tabii ki keyfine göre üye banlayamaz ne güzel yazmışsınız kendiniz.

*Gelip özür dilenecek demişsiniz ya : o hakkınızı kendiniz hakaret ederek kaybettiniz...
    *ertugrul ateş ile ilgili banı kalkacak yetkileri verilecek demişsiniz : emrü ferman yüce padişahımızındır ne demek hemen.
    *kendımızı cekı düzen verme konusunda ise : şu anda forumda görevli arkadaşlar yeterince çeki düzen halinde lakin sizin bu terbiye dışı üslubunuz karşısında nasıl bir tavır alacaklarını şaşırdılar sanırım.

Şimdi ben size sorayım :

anlamadan dinlemeden , haklı yada haksız olduğunu bilmediğiniz biri yada birileri hakkında atıp tutuyorsunuz ,
    hiç utanmıyormusunuz ?
    hiçmi edep yok sizde ?

Not : seni nazikçe uyarıyorum , forum hepimizin , kurallar dahilinde ki her üyenin hakkaniyetinden mesulüz , lakin yok ben her türlü atar tutarım diyen varsa buyursun hodri meydan !!!!

Uye Rutbesi

Şimdi de 404 hatası tebrikler Travian.
    2014-2015 S5 Mercedez // 2015-2016 S5 Ç&T Mercedez
    2016-2017 S5 Ç&T Tekir

Toplam 8 Sayfadan Sayfa 5 İlkİlk ... 34567 ... SonuncuSonuncu