Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hacettepe Nedir ?

Varsayılan Hacettepe Nedir ?

Merhaba arkadaşlar bu sene dgs sınavına girdim ve tercih yaptım tercihlerimin bitmesine 4 gün daha var ve listemin ilk sıralarında hacettepe var sizce bu üniversitenin mühendislik bölümünün eğitimi nasıl ?

Alıntı Rindfleisch kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bu sene dgs sınavına girdim ve tercih yaptım tercihlerimin bitmesine 4 gün daha var ve listemin ilk sıralarında hacettepe var sizce bu üniversitenin mühendislik bölümünün eğitimi nasıl ?
    odtüden kötü gaziden iyidir. bölüm farketmez
    When Winter comes with all its might, only the wolves will howl in the night.

Gazi demişken neden herkes o kadar kötülüyor ? mesela ben uludağda okudum çok memnunum fakat uludağ hakkındaki yorumlara baktım orası içinde kötü diyen varda şimdi gazi için yapılan yorumları kale almamalı mıyım ? yada denilenler kadar gerçektende siyasi olaylar çokmu var ?

Gazi demişken neden herkes o kadar kötülüyor ? mesela ben uludağda okudum çok memnunum fakat uludağ hakkındaki yorumlara baktım orası içinde kötü diyen varda şimdi gazi için yapılan yorumları kale almamalı mıyım ? yada denilenler kadar gerçektende siyasi olaylar çokmu var ?
    Gazi ülkücü üniversitesi.Siyasi görüş çok ağır basıyor o yüzden dolayı çoğu kişi sevmiyor.Temel neden bu bunu dallandırıp budaklandırabilirsin.
    Yorumlara çok bakma (güvendiğin tarafsız anlatabilecek birinden dinle ) insan elinde bulunandan ne zaman memnun olmuş .Itü veya Boğaziçi ne bile kötü diyenler var biraz nereden baktığınla alakalı bence

Ayrıca Gazi nin mühendislikleri hacettepe den daha iyi diye biliyorum .Yatırım daha fazla

bakın bu cümle içimi dahada rahatlattı zaten benim amacım gezmek tozmak yada eğlenmek için değil ben okumak için gitmek istiyorum gerçek anlamda öğrenmek için varsın olsun siyaset olsun o kısımlara bulaşmadıktan sonra oralarda hayatımı rahatça idame ettirebilirim heralde değil mi ?

bakın bu cümle içimi dahada rahatlattı zaten benim amacım gezmek tozmak yada eğlenmek için değil ben okumak için gitmek istiyorum gerçek anlamda öğrenmek için varsın olsun siyaset olsun o kısımlara bulaşmadıktan sonra oralarda hayatımı rahatça idame ettirebilirim heralde değil mi ?
    Bulaşmadan kalabileceğini pek sanmıyorum ama eğer başarabilirsen Gazi iyidir.Tabi Gazi okuyan arkadaşlara da sormalısın.Benimkiler de arkadaşlarımdan edindiğim izlenimler.Gazi yazdım ama gelmedi bana

Uye Rutbesi

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Gazi ülkücü üniversitesi.Siyasi görüş çok ağır basıyor o yüzden dolayı çoğu kişi sevmiyor.Temel neden bu bunu dallandırıp budaklandırabilirsin.
    Yorumlara çok bakma (güvendiğin tarafsız anlatabilecek birinden dinle ) insan elinde bulunandan ne zaman memnun olmuş .Itü veya Boğaziçi ne bile kötü diyenler var biraz nereden baktığınla alakalı bence

Ayrıca Gazi nin mühendislikleri hacettepe den daha iyi diye biliyorum .Yatırım daha fazla
    Eskiden öyle idi artık reis odalarının bir çoğu abilerde haha ����

Gazi kampüsü dağınıktır şehir ile iç içedir ulaşımı diğerlerine göre basittir. mühendislik eğitimi ise hacettepe ile yarışır. fakülteyi değilde bölümleri kıyasla derim.

Dip: telefonda olduğum için ayrı ayrı alıntılayamadım sorry
    2014-2015 S5 Mercedez // 2015-2016 S5 Ç&T Mercedez
    2016-2017 S5 Ç&T Tekir

Bu değerli bilgileriniz için teşekkürler

Uye Rutbesi

dgs ile gecen sene ytü e girdim gazi yada ege tercih etmediğime pişmanım

yıldız teknik olduğunu varsayıyorum ytu nun da yıldız teknikte fena değil diye biliyorum niçin pişmansınız ki ?

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu