Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni oyuncuya tavsiyeler

Varsayılan Yeni oyuncuya tavsiyeler

Öncelikle merhabalar arkadaşlar, yeni açılıcak server da oyuna başlamayı düşündüğüm için Roa ve diğer normal speed serverlarda öylesine oyunu tanımak adına hesaplar açtım ve 6-7gün boyunca oynadım. Sizlere soracağım sorular madenleri kaç yapayım hangi binayı ne zaman basayımdan ziyade daha çok temel konularda yardımınıza ihtiyacım var. Malum her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Sorulara geçmeden önce biraz kendimden bahsedicek olursam organize bir ekibim yok, düştüğüm bölgede de birliğe davet almazsam büyük ihtimalle tek takılıcam, online sürem yüksek sayılır, altın olarak oyuna başlarken ufak bir altın alırım oyun sararsa duruma göre 1-2kere daha altın çekebilirim ama öyle altına abanacak bir durumum yok malum öğrenciyim.

Sorularıma geçecek olursam; Oyun başında en avantajlı ırk hangisi? Oyuna yeni başlayan birisi hangi ırkla başlamalı? Oyunda tek takılıcak kişi hangi ırkı seçmeli? Ordunun saldırı gücü ve üretilmesi hızında en avantajlı ırk hangisi? Defansif oynamak isteyen birisi kesinlikle galyalı mı oynamalı çünkü romada ki defans askerleri galyalıları aratmıyor gibime geldi. Galyalı ile oyuna yeni başlayan birisi yağmalama konusunda sıkıntı çeker mi? Gibi gibi sorular şeklinde arkadaşlar aslında ırk seçmede yardımcı olmanızı istiyorum. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
    1Nevermore tarafından (28-09-2016 Saat 19:53) değiştirildi. Sebep: edit

Community Manager

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba 1Nevermore,

Tuzakçı ve Sığınak avantajından ve savunma birimlerinden dolayı, oyun hakkında daha az bilgi sahibi olan oyuncuların farkında olmadan yaptığı stratejik hataların bedelinin ağırlaşmasını önleyecek olan halk Galya'dır. Ayrıca genel olarak defansif oynamayı seven oyuncularımız da genellikle Galya halkını seçmektedir.

Ancak bazıları da Pretoryan'ın birim tahıl başına en yüksek defans puanını vermesinden dolayı ve özellikle yaya saldırılarına karşı yüksek defans değerinden dolayı Roma'yı seçebilmektedir. Ayrıca Roma ek inşaat özelliği ile hızlı gelişme imkanı da tanımaktadır. Askerlerinin tahıl başına saldırı ve defans puanları her ne kadar iyi olsa da, ilk üretim maliyetleri de yüksek olmaktadır.

Yani farklı halkların farklı avantajları ve dezavantajları var. Her oyuncu stratejisine en uygun halkı, yada oynamaktan en keyif aldığı halkı seçiyor. Peki bu kadar açıklamanın sonucu nedir derseniz, seçim sizin

Aşağıda linkten halklar hakkında biraz daha ayrıntıya erişebilirsiniz;
    http://t4.answers.travian.com.tr/?vi...n=answer&aid=7

İyi eğlenceler,

Odin

Cevabınız için teşekkür ederim

Travian mı kaldı boşver oynama artık..