Toplam 50 Sayfadan Sayfa 16 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu
Toplam 492 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 160 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Teşkilat s1 e başlıyor !!!

Alıntı çiçili kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    turan abi kaldığı yerden devam ediyor nasılsın abi
    Teşekürler Vedat Sen nasılsın ?

Onların sürüyle ordu ile yapamadığını ben 2-3 satır ile yapıyorum.İşin güzel tarafı yarattığım etkinin verdiği zevk tartışılmaz fena keyif alıyorum.
    Yalnız demin kandırıldığımı farkettim .Bana TEŞKİLAT hESAP SİLDİ DEDİLER OYSA SERVER SONU BİRLİKLERE BAKTIĞIMIZDA SADECE 3 BİRLİĞİ İLK 10 DA VE 150 OYUNCU KAFADAN OYUNDA GÖZÜKÜYOR.
    SAHİ GEÇEN SENE TEŞKİLAT SİLDİ DEDİLER BİZİ Mİ YEDİLER

server-6 ACIPAYAM

Alıntı karasea kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    amacınız nedir anlamış değilim ancak terk etmek vs ağır kelimeler ve kasıt içermekte..TEŞKİLAT serverın favorileri arasındaydı belkide favorisiydi bende o serverda bulundum NAR birlikleri sw 9 da rahattı diye bir elimde oradaydı o serverı bırakmışlarsa neden bıraktıklarını sorgulamak lazım..sorgunuzun sonunda eğer gerçek sebebe ulaşırsanız da keşke ona sebep olanlar da aynı erdemliliği gösterseydi diyeceksiniz.

saygılar.
    Sözlerimin ağırlığı altında ezilsinler inim inim inlesinler beter olsunlar.
    Ben kötü bir adamım teşkilat düşmanı

sizin içiniz rahat olsun onlar ne demek istediğimi gayet iyi anlıyorlar ve bir taş ile ordan sürüyle kafa göz baş yarabiliyorum bunu yapmazsam ben ben olamam zaten.
    server-6 ACIPAYAM

Üye

Alıntı COMPANEROS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sözlerimin ağırlığı altında ezilsinler inim inim inlesinler beter olsunlar.
    Ben kötü bir adamım teşkilat düşmanı

sizin içiniz rahat olsun onlar ne demek istediğimi gayet iyi anlıyorlar ve bir taş ile ordan sürüyle kafa göz baş yarabiliyorum bunu yapmazsam ben ben olamam zaten.
    anlamadım mesaj bana olmadığı için haliyle..umarım ben ne demek istediğimi anlatabilmişimdir ve umarım aynı saçmalıklar ve emek hırsızlıkları tekrar yaşanmaz ben daha evvel orada yaşananları başka yerde görmedim sahada gücü yetmeyenler yada yeteceğine inanmayanların başvuracağı emeller TEŞKİLAT ların başına gelenler olmaz umarım herkes bileğiyle oynasın bu oyunu derim..bu konuda TEŞKİLAT birliklerini takdir ediyorum yaptıkları onurlu bir hareketti ismen vardı dediğiniz gibi sonrasında ama cismen pek varlıkları tartışılırdı yönetim ve beyin takımı bıraktıktan sonra geriye kalanlar yeni sistem üretmekte ve kısıtlı sürede oturtmakta zorluk çekerler..rakibimiz TEŞKİLAT birliklerine bu serverda başarılar onlarla güzel savaşlarımız raporlarımız olacak diğerleriyle olduğu gibi ama kimse TEŞKİLAT ı klavye üzerinden hırpalamasın.
    NAR GENEL BAŞKAN - KARAYEL

ODTÜ den diploman olacağına RİZE'den nüfus cüzdanın olsun!

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekürler Vedat Sen nasılsın ?

Onların sürüyle ordu ile yapamadığını ben 2-3 satır ile yapıyorum.İşin güzel tarafı yarattığım etkinin verdiği zevk tartışılmaz fena keyif alıyorum.
    Yalnız demin kandırıldığımı farkettim .Bana TEŞKİLAT hESAP SİLDİ DEDİLER OYSA SERVER SONU BİRLİKLERE BAKTIĞIMIZDA SADECE 3 BİRLİĞİ İLK 10 DA VE 150 OYUNCU KAFADAN OYUNDA GÖZÜKÜYOR.
    SAHİ GEÇEN SENE TEŞKİLAT SİLDİ DEDİLER BİZİ Mİ YEDİLER

şükür abi daha diri teşkilat gorebiliriz bu sw bizde oynayabiliriz belli değil henüz netleşince bizde açıklama yapacağız .
    TR8 KÜRŞAD_40 CERİ TR5 GLACİER S3 DESPİSE53 S6 AGRESİFHADEME S1 VSUA ,CİCERO53,ROMALI KASAP S12 MABED,S17 CRB_WARİOR 3X DREAMSOLDİER ...
    BÜYÜK ADAM OLMANA GEREK YOK ADAM OL YETER.

Alıntı karasea kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    anlamadım mesaj bana olmadığı için haliyle..umarım ben ne demek istediğimi anlatabilmişimdir ve umarım aynı saçmalıklar ve emek hırsızlıkları tekrar yaşanmaz ben daha evvel orada yaşananları başka yerde görmedim sahada gücü yetmeyenler yada yeteceğine inanmayanların başvuracağı emeller TEŞKİLAT ların başına gelenler olmaz umarım herkes bileğiyle oynasın bu oyunu derim..bu konuda TEŞKİLAT birliklerini takdir ediyorum yaptıkları onurlu bir hareketti ismen vardı dediğiniz gibi sonrasında ama cismen pek varlıkları tartışılırdı yönetim ve beyin takımı bıraktıktan sonra geriye kalanlar yeni sistem üretmekte ve kısıtlı sürede oturtmakta zorluk çekerler..rakibimiz TEŞKİLAT birliklerine bu serverda başarılar onlarla güzel savaşlarımız raporlarımız olacak diğerleriyle olduğu gibi ama kimse TEŞKİLAT ı klavye üzerinden hırpalamasın.
    Hocam boş ver sen bana yol açma ben yolumu bulurum karşılıklı yazışmaya gerek yok.Yani teşkilatı ayının yavrusunu sevdiği gibi severim hem döverim hem severim . server geçen sene ilk WOW Cuları zaten benim TEŞKİLATIN. Geçmişlerinde bir kesimin ECEL OLDUĞU DÖNEMDE s8 de profilde adımız genel başkan yazıyordu.Siyahlara karşı wow kurulduğu dönemde de wowa az buçuk baıkıcılık yaptık.Bu sene açık ara benim favorim TEŞKİLAT lakin bu onlara sataşmayacağım anlamına gelmiyor
    server-6 ACIPAYAM

Alıntı çiçili kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    şükür abi daha diri teşkilat gorebiliriz bu sw bizde oynayabiliriz belli değil henüz netleşince bizde açıklama yapacağız .
    Kesinlikle katılıyorum .Sizin Ekipte dahil olursa Ortaya çok güzel bir oluşum çıkar.Vahitin yazdığı geyik açıklamaya çok inanan olmuş ama ben sizi siz beni bilirsiniz neticede .pazartesi uygun bir zamanda görüşürüz. hafta sonu jammerleri devreye sokuyorum
    server-6 ACIPAYAM

Uye Rutbesi

Kesinlikle katılıyorum .Sizin Ekipte dahil olursa Ortaya çok güzel bir oluşum çıkar.Vahitin yazdığı geyik açıklamaya çok inanan olmuş ama ben sizi siz beni bilirsiniz neticede .pazartesi uygun bir zamanda görüşürüz. hafta sonu jammerleri devreye sokuyorum
    Alkoliklere damardan vurur ya alkol ihtiyacı sana da çeneden vuruyor teşkilat a sataşma ihtiyacı abi muptelamiz oldun ha

Server daha başlamadı. %100 olmamakla beraber ben ve ekibim de gelmeyü düşünüyoruz. NE hikmettir anlamadım bir türlü forumda ana sayfasında, server sayfasının en başta olmadığı bir serverda oynayamadık. Bu s1 serverının kaliteli geçeceğini dşünüyorum. Niye oyunun keyfini çıkar mıyoruz? Hep laf kalabalığı. Rakip ve ya dost kim gelirse ağırlarız başımız üstüne. Oyun oynayalım lütfen bunun dışındaki hiç bir şey bizi bağlamaz. İsim falan derdim değil mesela benim hiç bir birliğe kendimi ait hissetmedim azap ekibi dışında , ama bir birlik çatısı latına girersek en az o birliği kuran kadar uğraşırız. O birlik bunu bu birlik şunun bilmem ben. Çıkar oynarız. Son serverımızı takip eden arkdaşlar bilir. Tüm rakiplere başarılı bir server diliyorum.
    s1 VI.MRTpaşaReis hesabından VI.MURAT

Banned

Alıntı VI.MURAT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Server daha başlamadı. %100 olmamakla beraber ben ve ekibim de gelmeyü düşünüyoruz. NE hikmettir anlamadım bir türlü forumda ana sayfasında, server sayfasının en başta olmadığı bir serverda oynayamadık. Bu s1 serverının kaliteli geçeceğini dşünüyorum. Niye oyunun keyfini çıkar mıyoruz? Hep laf kalabalığı. Rakip ve ya dost kim gelirse ağırlarız başımız üstüne. Oyun oynayalım lütfen bunun dışındaki hiç bir şey bizi bağlamaz. İsim falan derdim değil mesela benim hiç bir birliğe kendimi ait hissetmedim azap ekibi dışında , ama bir birlik çatısı latına girersek en az o birliği kuran kadar uğraşırız. O birlik bunu bu birlik şunun bilmem ben. Çıkar oynarız. Son serverımızı takip eden arkdaşlar bilir. Tüm rakiplere başarılı bir server diliyorum.

Size ve ekibinize başarılar dilerim hoşgeldiniz server'a...

Alıntı Giyotin PALA kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Size ve ekibinize başarılar dilerim hoşgeldiniz server'a...
    Hoş bulduk ...
    s1 VI.MRTpaşaReis hesabından VI.MURAT

Toplam 50 Sayfadan Sayfa 16 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu