Toplam 136 Sayfadan Sayfa 44 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1355 adet sonuctan sayfa basi 431 ile 440 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 16\17 Sezonunda GECE BİRLİKLERİ

Alıntı karasea kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    takılmacaydı sadece ama gece 2lere 3 lere kadar maviden vazgecmezdi sizin gri ekibi sonra yeşil olurdu kiminiz hiç yeşili sevmezdi aktiftiniz aktiftiniz sizi gidi
    Khaldrogo hesabından sonra ilgilenmedik açıkcası boşladık domino misali.. Olanları biliyorsunuz zaten. Sizlerde yapmanız gerekeni en iyi şekilde yaptınız tebrikten başka diyecek bir söz yok. Fakat bu kez tarih tekerrür etmeyecek
    s9 - Excalibur_ S4 - Cocuna
    E x c a l i b u r
    D.E.M - [*IRT] - MARJİNAL - NEFES - COF - ANADOLU

Banned

Alıntı ParanormaL kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Nick Siyanür idi. 2009 yıllarında s11

Eyvallah

Alıntı ParanormaL kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Khaldrogo hesabından sonra ilgilenmedik açıkcası boşladık domino misali.. Olanları biliyorsunuz zaten. Sizlerde yapmanız gerekeni en iyi şekilde yaptınız tebrikten başka diyecek bir söz yok. Fakat bu kez tarih tekerrür etmeyecek
    Senin köye tek köyden aynı saniyeye 24 sıralıyı yapıştırmıştım ordunu defte bırakmıştın unutmadım seni aktif değildik deme şimdi
    s7-e.özcan s9-Siyah Sancak s1-Siyah Sancak
    NAR BİRLİKLERİ

Üye

Alıntı e.özcan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Senin köye tek köyden aynı saniyeye 24 sıralıyı yapıştırmıştım ordunu defte bırakmıştın unutmadım seni aktif değildik deme şimdi
    yok adam açıkça diyor zaten tebrikten başka diyecek sözümüz yok diye ama sağlam ekiplerdi aktif oyuncuları çok can yakardı başkasına karşı rakipleri sağlamdı şansızlıkları oydu sadece..salofalk zımba gibi vurmustu bize o ekipten ama onu da es geçmeyelim
    NAR GENEL BAŞKAN - KARAYEL

ODTÜ den diploman olacağına RİZE'den nüfus cüzdanın olsun!

Üye

bu arada bu sayfa gece sayfasıymış
    biz ateş olan tarafa geçelim de geceyi aydınlatalım

Alıntı karasea kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yok adam açıkça diyor zaten tebrikten başka diyecek sözümüz yok diye ama sağlam ekiplerdi aktif oyuncuları çok can yakardı başkasına karşı rakipleri sağlamdı şansızlıkları oydu sadece..salofalk zımba gibi vurmustu bize o ekipten ama onu da es geçmeyelim
    Kırbaç da sağlam oyuncuydu gelir inşallah bu sene griye yine
    s7-e.özcan s9-Siyah Sancak s1-Siyah Sancak
    NAR BİRLİKLERİ

Üye

Kırbaç da sağlam oyuncuydu gelir inşallah bu sene griye yine
    iyi oyuncuları vardı ancak bizde bir laf vardır iyisin ama yeterli değilsin misali bu da demek oluyor ki benden iyi olmadığın sürece sadece iyi olmakla kalacaksın başarı için yeterlilik şart

dip=göçebe bir oluşum olduğumuz buram buram kokuyor kendi sayfamızdan çok başka sayfaları kullanıyoruz kusura bakmayın arkadaşlar bu dönem genel başkanlığımda bu huyumuzu düzelteceğiz göçebelikten kurtaracam bizi

Bekir reis numaranı ozel e birakirmisin?
    Bir mevzu vardı onu goruselim..

Orduyu defte bırakacak kadar aktiftik işte. Daha ötesi var mı Şans o ki ordunun yarısı köyde değildi tam bir facia Aktiftik kaliteli ordularımız da vardı bilirsin Kırbaçtan sana vurmuştuk ama boşladık. Güzel serverdı güzel.. seni tekrar tebrik ederim.
    s9 - Excalibur_ S4 - Cocuna
    E x c a l i b u r
    D.E.M - [*IRT] - MARJİNAL - NEFES - COF - ANADOLU

Alıntı Illidan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    çok da farklı olduğunuzu düşünmüyorum, zira kılıç arslan s1 i karıştırmasıyla ünlü, s4 de de üç bölgeyi kendine bağlayarak kendi bölgesini çok sıkıcı bir konuma düşürdü.. neyseki +- den ordumu basıp bekliyorum , bu s1 de de dışardan destek almadan bir varlık gösterebileceğiniz meçhul

kardeş ekip olarak gelmiyoruz ben kendim tek gelcem hatta büyük ihtimal kılıç arslana karşı oynucam
    ferman19

Toplam 136 Sayfadan Sayfa 44 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonuncuSonuncu