Toplam 214 Sayfadan Sayfa 51 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2133 adet sonuctan sayfa basi 501 ile 510 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2016/2017 NAR birlikleri

Banned

Alıntı hipeROCKtif kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Senin haddine değil bizi onure etmekte bize sıra biçmek te. Siz istediğiniz kadar boş konuşun bıdı bıdı edin. Madem laf yemek istemiyorsun boş konuşmayacaksın. Hala inceden küçük görmeler çoluk çocuk hareketler peşindesin.

Kardeş çoluk çocuklarla muhattap olmasana sende. Adam size mi hesap vericez diyor ancak hala hesap verdiğinin farkında değil.

Banned

Hepiniz Gülenyüzü tanıyacaksınız TEŞKİLAT diye bir birlik kalmayacak

Üye

Senin haddine değil bizi onure etmekte bize sıra biçmek te. Siz istediğiniz kadar boş konuşun bıdı bıdı edin. Madem laf yemek istemiyorsun boş konuşmayacaksın. Hala inceden küçük görmeler çoluk çocuk hareketler peşindesin.
    sen sabır taşısı mısın bu forumun merak ettim yani illa birilerinin sabrını taşırıp illa son noktaya getirip sövdürmek mi amacın ben sövmem bilesin benden malzeme çıkmaz malesef.
    laftan anlamadığın apaçık çünkü senle farklı konuşmak lazım ben konuşmayacam.
    NAR GENEL BAŞKAN - KARAYEL

ODTÜ den diploman olacağına RİZE'den nüfus cüzdanın olsun!

Uye Rutbesi
    hipeROCKtif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı karasea kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sen sabır taşısı mısın bu forumun merak ettim yani illa birilerinin sabrını taşırıp illa son noktaya getirip sövdürmek mi amacın ben sövmem bilesin benden malzeme çıkmaz malesef.
    laftan anlamadığın apaçık çünkü senle farklı konuşmak lazım ben konuşmayacam.
    Herkes zaman dediğim gibi zora gelince hemen küfüre başvurun

hipeROCKtif s1-GECE , x3-H Z Z

Bildiğim kadariyla nar birlikleri bulunduğu serverlari kazanip gücüne güç katarak ilerledi. O zamanki yönetimin de bunda başarısı yüksek. Fakat oynamış olduklari serverlar hampadan serverlardi. Simdi yeni bir yönetim yeni rakipler karşında olası bir hezimet yasarlarsa cikista olan bir birliğin düşüşe geçebileceğini düşünüyorum. Bu da sayılı iyi birliklerin olduğu travianda büyük bir kayıptır. Net bir şey diyecek olursam bu kadar başarılı bir birliğin yönetimi degismesi hiç mantıklı gelmedi

Yahu siz kahinmisiniz Daha şimdiden kazananı ilan ettiniz. Boş yere bıdı bıdı etmeyin
    Öncelikle msjı düzenleme konusuna açıklık getireym, benim yazdığım bir kelime aileye yönelik bir hakaret olarak anlasılmıs, belirtmek isterim ki asla anaya bacıya laf söyleyecek, imada bulunacak karakterde insanlar degiliz, o niyette bisi ima dahi etmem, cünkü kaldırabilcek karakterde bi insan da degilim..

sonrasında bu arkadasımız da sanırım öyle algıladığı icin bu msjı ana bacı karıstıran bir mesaj yazmıs bana karsı, turgay kardesimi aradım, bu ise ana bacı karısırsa ne sakada ne oyunda kalacağını, serverın baslamadan bitecegini, böyle oyun böyle saka ima olamayacagını belirttim.. sagolsun hemen araya girdi turgay kardesim, yanlıs anlaşılmalar düzeltildi kendisine gercekten olumlu uslubu icin tesekkür ederim..

senin de ismin sabriymis sanırım arkadasım, ben msjına karsılık kan beynime sıçradığı icin direk arayarak seni sordum, senden de kendi birligimizden de rica ediyorum.. Saka olur, igneleme tatlı atısmalar olur güzel de olur, hadi dayanamaz insanlar küfürlesme atarlasma bile olur.. Ama asla ama asla ana bacı eş aile karıstıracak, ima dahi edilecek yorumlar yapmayalım... Bu ülkede bırak oyunla kalmasını, bu imalar gectigi anda kan dökülen yerler var, memleketler var, hic bi insan birbiriyle bir olmaz, agzımızın tadıyla oyun oynayalm böyle seylerden uzak duralım.. Bilmeni isterim ki ben o kelimede de kesinlikle sana karsı öyle bi imada bulunmadım, yazdıgını kaldırabilcek, oyunda bırakabilecek bi insan da değilim, o yüzden zaten asla yapmam böyle birsey..

simdi herkesten kendi ekibimizden de dahil ricam lütfen herkes küfüre varan hakaret olan hele ki ana bacı karıstıran msjlrını acilen silsin... Turgay kardesimle de böyle konustuk, bundan sonra da kesinlikle bu sekilde hakaretlesmelere girilmesin.. Herkes hakkını helal etsin..
    iskoc26 tarafından (02-10-2016 Saat 18:00) değiştirildi.
    SİYAH SANCAK-NAR BİRLİKLERİ

Banned Yasaklı Kullanıcı

kalp kırmadan,raporların uçuşmasını dilerdim lakin peynir gemisi yürütülmeye çalışılıyor sanırım

Alıntı iskoc26 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Öncelikle msjı düzenleme konusuna açıklık getireym, benim yazdığım bir kelime aileye yönelik bir hakaret olarak anlasılmıs, belirtmek isterim ki asla anaya bacıya laf söyleyecek, imada bulunacak karakterde insanlar degiliz, o niyette bisi ima dahi etmem, cünkü kaldırabilcek karakterde bi insan da degilim..

sonrasında bu arkadasımız da sanırım öyle algıladığı icin bu msjı ana bacı karıstıran bir mesaj yazmıs bana karsı, turgay kardesimi aradım, bu ise ana bacı karısırsa ne sakada ne oyunda kalacağını, serverın baslamadan bitecegini, böyle oyun böyle saka ima olamayacagını belirttim.. sagolsun hemen araya girdi turgay kardesim, yanlıs anlaşılmalar düzeltildi kendisine gercekten olumlu uslubu icin tesekkür ederim..

senin de ismin sabriymis sanırım arkadasım, ben msjına karsılık kan beynime sıçradığı icin direk arayarak seni sordum, senden de kendi birligimizden de rica ediyorum.. Saka olur, igneleme tatlı atısmalar olur güzel de olur, hadi dayanamaz insanlar küfürlesme atarlasma bile olur.. Ama asla ama asla ana bacı eş aile karıstıracak, ima dahi edilecek yorumlar yapmayalım... Bu ülkede bırak oyunla kalmasını, bu imalar gectigi anda kan dökülen yerler var, memleketler var, hic bi insan birbiriyle bir olmaz, agzımızın tadıyla oyun oynayalm böyle seylerden uzak duralım.. Bilmeni isterim ki ben o kelimede de kesinlikle sana karsı öyle bi imada bulunmadım, yazdıgını kaldırabilcek, oyunda bırakabilecek bi insan da değilim, o yüzden zaten asla yapmam böyle birsey..

simdi herkesten kendi ekibimizden de dahil ricam lütfen herkes küfüre varan hakaret olan hele ki ana bacı karıstıran msjlrını acilen silsin... Turgay kardesimle de böyle konustuk, bundan sonra da kesinlikle bu sekilde hakaretlesmelere girilmesin.. Herkes hakkını helal etsin..
    ++++++++++
    SİYAH SANCAK-NAR BİRLİKLERİ

Uye Rutbesi
    yarbay452 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı iskoc26 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ++++++++++
    ++++++++++++
    S7-Horrible,S7-Colonel,S4-Lecter80,S1-HaKuNa_MaTaTa
    S4-Colonel,S4 Colonel452,S4-Colonel_Dgndcay

Bakın uyarıyorum bu server zor biter. Herkes ayağını denk alsın bu nedir böyle. At tarafı bi oyun oynanacak gelmeyin gaza.
    2014/s7 mehmet10bjk- 2015/s4 mehmet10bjk- 2015/s7 Demba Ba-2016/s9 HaKuNa_MaTaTa

Toplam 214 Sayfadan Sayfa 51 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonuncuSonuncu