Toplam 214 Sayfadan Sayfa 39 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2133 adet sonuctan sayfa basi 381 ile 390 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2016/2017 NAR birlikleri

Üye

Alıntı LanseLot38 kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Ne haddimize sayın haşmetli genel başkanla makara yapmak kim biz kim o zaten kendisiyle makara yapıyor eğleniyoruz hep beraber
    ne yapalım peki var mı öneriniz ciddiyetle mi oynayalım devlet meselesine mi dönüştürelim sizin gibi ''serverdaki 3. olusum'' ibaresini ''3.sınıf olusum'' diye anlma bahanesiyle millete hakaret etmeye zemin mi arayalım..hakaret edene gereken şekilde de gerekirse cevap veririz ancak size izah yapıyoruz aynı şekilde cevap vermek yerine..biz burayı eğlenmek için kullanıyoruz zaten sizde öyle yapın.
    NAR GENEL BAŞKAN - KARAYEL

ODTÜ den diploman olacağına RİZE'den nüfus cüzdanın olsun!

Uye Rutbesi
    OrduLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı bekir_87 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sayın genel başkanla niye makara yapıyosun ahmetcim )
    Bak ışte ya. Bekkir abi bu sefer birakmayacan dimi

s4 hnnbl_clnel_rdn s7 hanniball s7 De Las Pompas s9 AXU s1 karayel

Uye Rutbesi
    bekir_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı karasea kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ne yapalım peki var mı öneriniz ciddiyetle mi oynayalım devlet meselesine mi dönüştürelim sizin gibi ''serverdaki 3. olusum'' ibaresini ''3.sınıf olusum'' diye anlma bahanesiyle millete hakaret etmeye zemin mi arayalım..hakaret edene gereken şekilde de gerekirse cevap veririz ancak size izah yapıyoruz aynı şekilde cevap vermek yerine..biz burayı eğlenmek için kullanıyoruz zaten sizde öyle yapın.
    Sımdıye dek ne başarın varda milleti sınıflandırıyosun koçum, haddini bil !!

Sevdiklerimizin hatrına ses çıkarmıyoruz...
    Red Kit tarafından (02-10-2016 Saat 19:27) değiştirildi. Sebep: argo
    MiLaN_ İs Coming !! -- ŞAHİ ® - GECE

https://www.youtube.com/watch?v=kUH4hP6QlHE

Alıntı Harsh Times kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ancerlenin sizler için ne ifade ettigni biliyorum Onda sıkıntı yok saygıda duyarım..

Şimdi siz diyorsunuzki keremyenikan bu server da nar birliginde oynamayacak ... İyi ben size server acıldıktan sonra keremyenikan hangi hesaplarda oynuyor söylerim arkdaşınıza yardımcı olursunuz belki...
    Turgay geceden beri yazıyorum, hepsi şaka yatın uyuyun diyorum beni dinlemiyorsunuz ki : )) Daha hala kerem oynamıcak mı falan diyo altında strateji arıyorsunuz, kardesim yok öyle bisi yoook : ))) anaaa : ))

Bari ben de yazayım uzun uzun, zaten benden uzun yazan ilk kisi olarak forum tarihine gectin : )) Bi kere aga mükemmel özetlemis, tekrar okunması gerektigini düsünüyorum altını ciziyorum, Nar birliginin ve AncerLe isminin tanımı o yazıda saklı.. Ek olarak söylemek isterim ki bizi hic tanımamıssınız, oysa aramızdan size katılanlar bile var, aga hep derdi ki rakibini tanımayan yenilmeye mahkumdur, sen bakma analiz forumdan başlamaz diyenlere turgayım şimdiden işini saglama al, yoksa şimdiden söylüyorum bak daha başlamadan kaybediyorsunuz.. Ben sizin birligin zıpzıpını cözdüm bile örnegin, ben degil herkes cözdü: ))

AncerLe Nar dan el çekecek hatta çektirelecek, biz hem de can kardeşim emre ile forumdan atışarak hala burada olacağız, buna kahkaha ile gülmesi lazım bizi tanıyanların: ))

Yenikan fevri davrandı felan denilip yol verilecek, biz de arkasından ses çıkartmayacağız, olabilir mi turgay böyle birsey : )) göremediğin fark surada.. Dısarıdan bakıldığında yenikan soğuk gelebilir, sert çıkışları fevri davranışları olabilir. Hatta geçen kendisi de dedi çocukluk yaptığımız dönemler oldu, çok zaman geçti diye.. Sevmeyenleri bu gibi sebeplerle sevmiyor biliyorum, o kadar geçmişini de tanımam görmedim, ama 2 senedir gördüğüm tanıdığım yenikan oturup sohbet ettiğinde hiç sanıldığı gibi biri değil.. Dostluğu dostluk, muhabbeti muhabbet, insan sevgisi vatan millet sevgisi herseyiyle yerli yerinde birisi.. Egolu derlerdi, bunun en büyük şahidi benim hiç de öyle davrandığını görmedim 2 senedir, beni saldırı komutanı olarak yetiştiren üstümde çok emeği olan o, bunca emeğin üstüne iş verip, operasyon yaptırtıp, kendi ismini yazabilir değil mi egolu bir insan.. Ama hatayı üstlenen başarıda geri plana çekilip başka isimleri ön plana çıkaran da o.. Yani biz dışarıdan bakıldığı gibi sadece Yenikanın arkasında durmuş olmayız böyle birsey olsa, doğru bildigimizin, doğru gördügümüzün arkasında durmuş oluruz.. Çünkü birlik içinde mükemmel oyunculuğunu, stratejistliğini geçtim, çok doğru bir insan Yenikan..

Ee açıkçası biz de değil 8-10 birlik alayı karşımıza gelcek olsa da, değil aramıza katılacak olanlarda eksilme aramızdan ayrılacak olanlar bile olsa, doğru bildiğinden şaşacak, kaybetmekten korkacak, gürültüden sinecek insanlar değiliz çok şükür.. Dost bildiğimizin her daim yanındayız.. Doğruluktan kopulacak olursa da en yakın dostumuza rest çekecek ayardayız..

dip: dostluktan kastım çoğu birlikte olan sanal ortam dostluğu değildir... Anlamı içenlerin rakı masasında, içmeyenlerin çayında kahvesinde, velhasıl defalarca gerçekleştirdiğimiz toplantılarda, muhabbetlerde saklıdır..

dip 2: Nar birliğine hizmet eden herkes bu oluşumun genel başkanıdır, en çok hizmet eden en büyük başkandır..: )). AncerLe adı bambaşka bir noktadadır.. Pek tabi bu biriğin kuruluşundan bu yana ettiği hizmetle, ona gösterdiğimiz hürmetle ünal reis de genel başkanım demek durumundadır. Ona saygımı cüneyt çakırın sülalesini yadederek belirtmek isterim: ))))

dip 3: iyi de nerden esti bu makara diye hala merak edenler varsa, altında ne strateji arayın ne birsey.. Amazon sayfasında bayanların Nar genel başkanı kim sorusu üzerine olan bitene bir bakın derim, olay burada gizli : ))))
    SİYAH SANCAK-NAR BİRLİKLERİ

Üye

Alıntı OrduLe kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ben sana forumu yasaklamadım mı kardeş..rakip oyuncular üzerine alıntı yorum vs yapmanı istemiyorum.

saygılar nar genel başkan siz ne görüyorsanız öyle izah etmişsiniz bizim tarafımızdan ne görülüyorsa bizde öyle izah ettik alınacak darılacak birşey yok sürç-i lisan ettiysek affola

S8 Kara Bulut S9 Lanselot S1 Lanselot

Üye

Alıntı iskoc26 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    cok uzunnn
    bir forum yasağı da sana şart biraderim..2 senedir yazdığım tüm mesajların toplamından daha uzununu sen bir mesajda yazıyorsun oldu mu şimdi kul hakkı diye birşey var

Alıntı bekir_87 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sımdıye dek ne başarın varda milleti sınıflandırıyosun koçum, haddini bil !!

Sevdiklerimizin hatrına ses çıkarmıyoruz diye b.kunu çıkarmayın..

Senin serveri birakip gitmekten baska ne başarın var hayir soyle bizde bilelim hee dur bak aklima geldi 2 3 senedir takipteyim nerde bir boş yapilacak sen oradaydin bu da bir basari haklisin. Terbiyesizlige gerek yok burda haddini bilmesi gereken biri varsa gururuna yediremeyip her sene karsimiza cikan sizler olmalisiniz (;
    alican478 tarafından (02-10-2016 Saat 13:02) değiştirildi.
    s1 alican478 ----------------- s9 NAR alican478-pxer

bir forum yasağı da sana şart biraderim..2 senedir yazdığım tüm mesajların toplamından daha uzununu sen bir mesajda yazıyorsun oldu mu şimdi kul hakkı diye birşey var
    Ünal başkan kesinlikle ismet'e forumu yasaklamaniz şart (:
    s1 alican478 ----------------- s9 NAR alican478-pxer

Uye Rutbesi
    bekir_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı OrduLe kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Geçen sene yanlış hatırlamıyosam sen yıkıldıktan bir ay sonra bırakmıştım, bu sene söz sen yıkıldıktan 2 ay sonra bırakacam )
    MiLaN_ İs Coming !! -- ŞAHİ ® - GECE

https://www.youtube.com/watch?v=kUH4hP6QlHE

Toplam 214 Sayfadan Sayfa 39 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonuncuSonuncu