Toplam 214 Sayfadan Sayfa 38 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2133 adet sonuctan sayfa basi 371 ile 380 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2016/2017 NAR birlikleri

Varsayılan aranızdaki en yeni üye :))))

aranıza en yeni katılan üyelerden biriyim
    yıllarca MHKF ve orjinal olmak üzere sizlerle savaştım
    ilk defa sizinle beraber oynamak istedim ama genel başkan ların yok olduğu yazılıyor ne olur açıklık getirsin birisi
    ancerle ve kerem yenikan gittimi duruyormu net cevap olsun lütfennn...

Ben zaten biliyordum hepsının troll olduğunu mıllet te buna kandı...

yani genel başkanlar duruyormu?

Üye

Alıntı FATİH44 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yani genel başkanlar duruyormu?
    servera hoşgeldin fatih hocam hayırlı uğurlu olsun şimdiden
    NAR GENEL BAŞKAN - KARAYEL

ODTÜ den diploman olacağına RİZE'den nüfus cüzdanın olsun!

Uye Rutbesi
    OrduLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı FATİH44 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    aranıza en yeni katılan üyelerden biriyim
    yıllarca MHKF ve orjinal olmak üzere sizlerle savaştım
    ilk defa sizinle beraber oynamak istedim ama genel başkan ların yok olduğu yazılıyor ne olur açıklık getirsin birisi
    ancerle ve kerem yenikan gittimi duruyormu net cevap olsun lütfennn...
    Fatih abii hosgeldin şeref getirdin abi.

s4 hnnbl_clnel_rdn s7 hanniball s7 De Las Pompas s9 AXU s1 karayel

Alıntı baydarian kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yaşa varol Ünal Reis,

bu yazıdan alıntılayarak sözlerime başlıyorum. sadece s1 için değil tüm travian serverleri için bilineki NAR Birlikleri bir aile gibidir ve bu ailenin hem temeli hemde çatısı oynasa da oynamasa da AncerLe hesabındaki Delüüüüü Murat Paşadır.

GECE birliğindeki kıymetli arkadaşlarımız,

NAR Birliğini tanıdığınızı söylerek konuşmalarınıza başlamıştınız ama aslında hiç tanımadığınızı bu şekilde anlamış olduk. NAR Birliğindeki hiçbir oyuncu AncerLe nin otoritesi sorgulamayı bırak aklından dahi geçiremez. NAR Birliği nin kurucuları ve Yönetim kademesi bellidir. bizler sadece onursal olarak isimlerimizin anılmasıyla mutluyuz ama bizden sonra bayrağı devralanlar bizden daha iyi işler çıkarark NAR Birliğini bugünkü halini almasını sağladılar.

işlerimizin yoğunluğundan dolayı oynayamayacak olmamız NAR Birliğinin dağıldığı anlamını yada NAR Birliklerinde darbe yapıldı anlamını taşımıyor. kaldı ki bu gırgır ve şamata kendi iç sayfalarında yapılıyor. eğer bir algı yaratılmaya çalışılıyor olsaydı bunu kendi sayfamızda değil genel bir duyuru yaparak ilan ederdik. ama sizler hemen bunun bir algı operasyonu olduğunu düşünerek olaya atladınız ve nedense bizi hiç şaşırtmadınız

son olarak AncerLe hesabı sadece bir hesap değildir. NAR Birliği üyeleri için herşeydir. Oynadığı zaman birlik sayfasında direk Genel Başkan AncerLe yazar. oynamadığı zaman ise Onursal Genel Başkan AncerLe yazar ve Genel Başkanlık kısmı boş bırakılır. bizi tanıdığını iddia eden tüm travian oyuncularına durum ile ilgili genel açıklamamızdır.

Fırat, yaparsan bu darbeyi bir tek sen yaparsın, onda da hertür yanındayım. ahahahahaha
    Ancerlenin sizler için ne ifade ettigni biliyorum Onda sıkıntı yok saygıda duyarım..

Şimdi siz diyorsunuzki keremyenikan bu server da nar birliginde oynamayacak ... İyi ben size server acıldıktan sonra keremyenikan hangi hesaplarda oynuyor söylerim arkdaşınıza yardımcı olursunuz belki...

s1 Madman, s4 Beyaz Fırtına,s7 BeyazFırtına,x
    2 BeyazFırtına,s5 Beyaz CiQhoLaTa, x3 BeyazFırtına,s1 BeyzFrtına&ReiS

Üye

Alıntı Harsh Times kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ancerlenin sizler için ne ifade ettigni biliyorum Onda sıkıntı yok saygıda duyarım..

Şimdi siz diyorsunuzki keremyenikan bu server da nar birliginde oynamayacak ... İyi ben size server acıldıktan sonra keremyenikan hangi hesaplarda oynuyor söylerim arkdaşınıza yardımcı olursunuz belki...
    senin söylemene gerek olmaz merak etme saklanmaya gerek duyacak değil yardıma ihtiyac duyacağını da sanmam ama sen genede denersin şansını öyle birşey olma ihtimali olsaydı
    alt tarafı bir oyuncu iki oyuncu çok da büyütülecek birşey değil NAR ismi orada duruyor sen asıl o tehlikeye karşı toplamaya çalıştıklarına nasıl yardım edebilirim diye düşünmekle zaman harca geçen server 1 gibi rakipsiz yerde server kazanmaya benzemeyecek bu..bunu gerçi sizlerde iyi biliyorsunuz ve serverdaki bizler için 3. oluşumsunuz umarım 3.lüğü daha yukarılara taşırsınız..
    saygılar.

Uye Rutbesi
    bekir_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı LanseLot38 kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Şimdiye kadar bişey demedik ta ki senin birliği aşağılamana kadar artık gerçekleri konuşma vakti 3. sınıf oyuncu olduğunu duymuştuk 23 nisanda yapacaklarmış biraz öne almışlar başkanlık işini kaptırmışsın kendini hoş olmuş

Sayın genel başkanla niye makara yapıyosun ahmetcim )
    MiLaN_ İs Coming !! -- ŞAHİ ® - GECE

https://www.youtube.com/watch?v=kUH4hP6QlHE

Üye

Alıntı alican478 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sende acaba 23 nisani bekliyor olabilir misin? malum genel baskaninin yazilarini hic kacirmiyorsun ? Arkadaslar lanselot un icinde kalmis 23nisani beklemeden onuda oturtun koltuga hevesini alsin
    hakaret ve inciltici mesajlardan kaçınalım alicanım herkes kendi ayıbıyla yaşasın bırakın bize yakışmaz..hakedene zamanı gelince gereken cevabı veririz ancak arkadaş okuduğunu içindeki bize karşı olan kin veya öfkesiyle yorumlamış sanırım bunlar olağan ve normal seyler her zaman karşılaştığımız durumlar.kimseye kendimizi kanıtlama gereğimiz yok onların ise buna ihtiyacı var biz makaramıza bakalım onların biraz ön planda olmasına müsade edelim çünkü reklama ihtiyacı olan onlar.

Alıntı bekir_87 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sayın genel başkanla niye makara yapıyosun ahmetcim )

Ne haddimize sayın haşmetli genel başkanla makara yapmak kim biz kim o zaten kendisiyle makara yapıyor eğleniyoruz hep beraber

S8 Kara Bulut S9 Lanselot S1 Lanselot

Toplam 214 Sayfadan Sayfa 38 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonuncuSonuncu