Toplam 214 Sayfadan Sayfa 129 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2133 adet sonuctan sayfa basi 1,281 ile 1,290 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2016/2017 NAR birlikleri

Alıntı OXO kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Allah belalarını versın , ölü yok dıyorlar televızyonda , amahlaen 1 tane daha kayıp canlı bomba varmıs ,
    şehitler var tv de söylemezler belki şimdide açıklanınca öğrenirsin biraz fazla hatta

TMT
    Guest

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    maalesef şehitlerde var
    çevikkuvvetin hedef alındığını söyleniyor , kahpelikle bu ülkeyi dizayn edemeyeceklerini anlayamayan şerefsizlerin ALLAH belasını versin...

Uye Rutbesi
    baydarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

maalesef şehitlerde var
    masum insanlara ve kolluk kuvvetlerine yapilan bu saldiriyi siddetle kiniyorum...
    S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

Şimdi macka parkı stada ne kadar mesafede bılmıyorum ama o stad 50 bın kısılık ,

Düşüncesi bile kahrediyıor ınsanı inşALLAH korktugumuz basımıza gelmez
    bilmiyorum benim bilidğim çeviğe olduğu arkadaşlara sordum muhtemelen ötübüsün geçişinde olmuştur 7 haziranda veznecilerde olduğu gibi oradada bi arkadaşım şehit olmuştu

Uye Rutbesi
    Cadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şimdi macka parkı stada ne kadar mesafede bılmıyorum ama o stad 50 bın kısılık ,

Düşüncesi bile kahrediyıor ınsanı inşALLAH korktugumuz basımıza gelmez
    stad ve park neredeyse yanyana
    C A D I

Uye Rutbesi

bilmiyorum benim bilidğim çeviğe olduğu arkadaşlara sordum muhtemelen ötübüsün geçişinde olmuştur 7 haziranda veznecilerde olduğu gibi oradada bi arkadaşım şehit olmuştu
    Allah rahmet eylesin, Allah hepinizi korusun..
    C A D I

Uye Rutbesi

Alıntı baydarian kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sayın modlar,

bu toplumdan ve bu toplumun günlük konuşmalarda kullandığı kelimelerden kendinizi soyutlayamazsınız. Bugün Ünver de okuyan herkes bir hal tavır karşısına beğenmediği kişiye gevşeklik yapma diyebilir.

Küfür olayına ve ciddi anlamda rencide edici davranışlara karşı biZde hassas olmaya çalışıyoruz ama siz bu işin resmen tadımı kaçırıyorsunuZ.

Gevsek kelimeainin 4 ay banı hakedecek bir kelime olduğunu düşünmüyoruz. Banın kaldırılmasını ve Bekir_87 kullanıcısının foruma geri dönmesini talep ediyoruz. Tekrar ediyorum ki küfürw karşıyız ama günlük konuşmaların da bu şekilde hiçe sayılmasına verilen cezalarda karşıyız. Zaten forum kullanıcı sayısı iyice aZalmıs durumda birse bu ceZalarla olayın içine etmeyin.

ban kaldırılmayacak olursa Zaten rapor paylaşmadığımız forumu kullanmama gibi bir karar alabiliriz. Modları sağduyuya davet ediyoruz.
    tamamiyle katılıyorum..
    C A D I

Yasaklı Kullanıcı

Alıntı baydarian kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sayın modlar,

bu toplumdan ve bu toplumun günlük konuşmalarda kullandığı kelimelerden kendinizi soyutlayamazsınız. Bugün Ünver de okuyan herkes bir hal tavır karşısına beğenmediği kişiye gevşeklik yapma diyebilir.

Küfür olayına ve ciddi anlamda rencide edici davranışlara karşı biZde hassas olmaya çalışıyoruz ama siz bu işin resmen tadımı kaçırıyorsunuZ.

Gevsek kelimeainin 4 ay banı hakedecek bir kelime olduğunu düşünmüyoruz. Banın kaldırılmasını ve Bekir_87 kullanıcısının foruma geri dönmesini talep ediyoruz. Tekrar ediyorum ki küfürw karşıyız ama günlük konuşmaların da bu şekilde hiçe sayılmasına verilen cezalarda karşıyız. Zaten forum kullanıcı sayısı iyice aZalmıs durumda birse bu ceZalarla olayın içine etmeyin.

ban kaldırılmayacak olursa Zaten rapor paylaşmadığımız forumu kullanmama gibi bir karar alabiliriz. Modları sağduyuya davet ediyoruz.
    Selam baydarian,

4 ay banı sadece kullandığı kelimeler için almadı. Ban süresi kısaltılabilir hatta ban kaldırılabilir de. Bunlar önemli değil. Ama bu aşamalara gelinebilmesi için Bekir 'in bir adım atmasını gerekirse forum adminleri ile görüşmesini tavsiye ederim.

Forum Admin
    ArTeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben de bu arkadasimizi hep Bay Adrian diye okuyorum iyi mi (= Var mi boyle dogru sekilde okumayan benden baska ?
    Güllerin içinden canım
    Koşarak koşarak gel bana gel
    O güzel gözlerini canım
    Süzerek süzerek gel bana gel
    Bu küskün yüzün gayrı gülsün canım
    Gülerek gülerek gel bana gel
    Dayanamadım gayrı döndüm canım
    Diyerek diyerek gel bana gel
    ArTeS
    Forum Administrator
    Travian Team

Uye Rutbesi

Alıntı ArTeS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben de bu arkadasimizi hep Bay Adrian diye okuyorum iyi mi (= Var mi boyle dogru sekilde okumayan benden baska ?
    üzgünüm.............

Toplam 214 Sayfadan Sayfa 129 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179 ... SonuncuSonuncu