Toplam 214 Sayfadan Sayfa 117 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2133 adet sonuctan sayfa basi 1,161 ile 1,170 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2016/2017 NAR birlikleri

Alıntı JoKeR53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sizin canınız ban çekti benceayrıca agam o nasıl profil fotosuçok itici duruyo
    agayı banlatıyordum da özelden dostluk tehditi yaptı

S8 Kara Bulut S9 Lanselot S1 Lanselot

Forum Admin

Human Resources - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

Hep beraber forumda paylaşımlara bakıyoruz ve yorumlar yapıyoruz değil mi.
    Herhangi bir üye herhangi bir konuda şikayetini ve iddiasını dile getiriyor , bizlerde yorumlarla fikirlerimizi yazıyoruz.
    Bizler Forum Yönetimi olarak bu iddiaları araştırma , doğrulama ve yalanlama konularında yetkili değiliz , lakin her yazılanı da doğru olarak yorumlarsak yapılmak istenen algıya istemeden destek vermiş oluruz. Bu sebeple polemiğe girmeden,aşağıdaki kuralları okumanızı özellikle rica ediyorum.

Forumda bu tür konular ve yeni başlıklarla benzer paylaşımlar silinecek ayrıca konulara müdahil olan her üyeye ceza uygulanacaktır.

§16. Forum üyelerinin, oyun içinde kural ihlali yapan oyuncuları forumda şikayet etmeleri; ceza alan oyuncuların ise cezalarına itirazlarını forum genelinde yapmaları yasaktır. Bu tip şikayet ve itirazlar belirtilen yerlere yapılmalıdır.
    §17. Oyun içi şikayetler Multihunter isimli oyun yöneticisine yapılır.
    Bu yöneticilerle ilgili yapılacak şikayetler ve ceza itirazları ise admin@travian.com.tr adreslerine mail atılarak yapılmalıdır.
    ArTeS tarafından (18-11-2016 Saat 12:20) değiştirildi. Sebep: .

Alıntı Human Resources kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

Hep beraber forumda paylaşımlara bakıyoruz ve yorumlar yapıyoruz değil mi.
    Herhangi bir üye herhangi bir konuda şikayetini ve iddiasını dile getiriyor , bizlerde yorumlarla fikirlerimizi yazıyoruz.
    Bizler Forum Yönetimi olarak bu iddiaları araştırma , doğrulama ve yalanlama konularında yetkili değiliz , lakin her yazılanı da doğru olarak yorumlarsak yapılmak istenen algıya istemeden destek vermiş oluruz. Bu sebeple polemiğe girmeden,aşağıdaki kuralları okumanızı özellikle rica ediyorum.

Forumda bu tür konular ve yeni başlıklarla benzer paylaşımlar silinecek ayrıca konulara müdahil olan her üyeye ceza uygulanacaktır.

§16. Forum üyelerinin, oyun içinde kural ihlali yapan oyuncuları forumda şikayet etmeleri; ceza alan oyuncuların ise cezalarına itirazlarını forum genelinde yapmaları yasaktır. Bu tip şikayet ve itirazlar belirtilen yerlere yapılmalıdır.
    §17. Oyun içi şikayetler Multihunter isimli oyun yöneticisine yapılır.
    Bu yöneticilerle ilgili yapılacak şikayetler ve ceza itirazları ise support@travian.com.tr ve admin@travian.com.tr adreslerine mail atılarak yapılmalıdır.

Sayın Human bey... ben bir iddiada bulunmadım Yazımın silinmesi içinde bir sebep görmüyorum.. Kimseyi tehdit de etmedim.. Oyuncu ve rakip bir arkadaşımın yazısına ithafen siz bazı adaletsizlikler görüyorsanız sizin mücadelenize destek veriririm lafını Hesap silerim lafınımı cok gördünüz anlamış degilim...ayrıca Mesajım sliniyorsa özel olarak bana mesaj atmanız gerekitigi konusuda var mesajınız şu sebeple editlendi diye... lütfen bildirim kısa süre içersinde yaparsanız sevinirim...

ÖM atıldı
    HR

s1 Madman, s4 Beyaz Fırtına,s7 BeyazFırtına,x
    2 BeyazFırtına,s5 Beyaz CiQhoLaTa, x3 BeyazFırtına,s1 BeyzFrtına&ReiS

Bende om ıstıom benımde yazım silindi human
    ÖM atıldı
    HR

Dayı montana altınımı almıyo bişi de şunlara alsınlar

TMT
    Guest

Alıntı osmancan71 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Dayı montana altınımı almıyo bişi de şunlara alsınlar
    istediğin altın olsun bana temsilcilik ver alırız

forum benim için bitmiştir , kurallara aykırı olmayan mesajları bile kafasına göre silen yöneticilerin olduğu yerde işim olmaz , forumu da oyunu da bu hale sizin gibi yöneticiler getirdi oyuncu bulamayan sunuculara dönüştürdüğünüzde kendi kendinize takılırsınız
    TMT tarafından (18-11-2016 Saat 12:56) değiştirildi. Sebep: human editi

Alıntı TMT kullanıcısından alıntı Mesajı göster

forum benim için bitmiştir , kurallara aykırı olmayan mesajları bile kafasına göre silen yöneticilerin olduğu yerde işim olmaz , forumu da oyunu da bu hale sizin gibi yöneticiler getirdi oyuncu bulamayan sunuculara dönüştürdüğünüzde kendi kendinize takılırsınız
    Onlarda beleşe calısıo galıba oyujcu kaybetsede umurlarında değil ben altını orhanrıden ıstıom soz verdı bıde travıan games den ıstıom ıkız kez kıtlenıp cezasız acıldım

Sayın forum yönetimine geri bildirim yaptıgı için teşekkür ediyorum... Sagolun... Sizlerle bi sıkıntımız yok zaten biliyorsunuz ... lakin keremyenikan algı operasyonlarına devam etmekte bizde kısasa kısas diyoruz ... Lafla degil bazı şeyleri icraat ile bekliyoruz... Hadi bakalım ccsevinc hesabına adminle baglantısı var diye yazan arkdaşım gelsin burayada adamın bir önceki cezada 10 olan seviyeerin 3 e düşürülmesini acıklasın içerdeki askerlerin tamamına yakın olan kısmının silinmesini acıklasın sebepde şu...

Biz alenen içerde multi hesapla degilde kendi hesabıızdan oraya köy attık karayelin yakınlarında bi kaç köy alındı ve girip bakıldıgı zaman da zaten nar içinde degil de gece içindeki oyunculardı fakat bundan baya sonrahaberin oldu hani cok iyi oyuncusunuzya haritadaki rakiplerden haberiniz olmadı... Bizde kendi hesaplarımızdan buraya def ve hammadde takviyesi yaptık asker basabilsin diye... evet bastık sizin multilerinizi yagmalamaya başladık... ve sonrasında siz bize saldırı attınız ve ne hikmetse hesap o an kitlendi... düşündürücü....

Şimdi kalkıp bunlara ragmen yok travian yönetimii ile baglantımız varmış vs.. dünya iftira atıyorsun amacını anlamıyoruz sanma.. Bizi kötü gösterip milletin ilgisini bize yöneltmeye calıstıgınızı anlamıyoruz sanma... Gerek yok kerem... Bas askerini cık saldırını yık yıkabiliyorsan gel tebrik edelim... Algı operasyonun bu serverda işe yaramayacak...

Gene söylüyorum ama temiz bir server olmasını istiyorsan temiz oyna girme böyle şeylere...

Hadi saygılar...

s1 Madman, s4 Beyaz Fırtına,s7 BeyazFırtına,x
    2 BeyazFırtına,s5 Beyaz CiQhoLaTa, x3 BeyazFırtına,s1 BeyzFrtına&ReiS

Alıntı Harsh Times kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sayın forum yönetimine geri bildirim yaptıgı için teşekkür ediyorum... Sagolun.....
    Kıymetını bıl bana cogu zaman kıtlıyolar habersızce cezayı

Forum Admin

Human Resources - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TMT kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Merhaba,

size özel mesajla iddia ettiğiniz forumda yaşadığınız haksızlıkla ilgili durumları ispatyabilirmisiniz diye yazmadım mı ?
    cevabınız 3 sene önceki forumda yaşadığınız bir durum olduğu şeklinde değilmiydi ?

canım kardeşim senin karşında yaz çiz sus pus bir yönetim yok , 3 yıl önce olağanüstü hal vardıda bizimmi haberimiz yok ?
    buraya atıp üfüreceksin sonrada ben gidiyorum forum bitmiştir algı yaratacaksın , yok öyle yağma.
    Artes ile tarafımın oluşturduğu forum yönetiminde olmamış bir olayı diğer üyelere yeni olmuş gibi aktarman çok yanlış.

şimdi güle güle...
    Human Resources

Forum Administrator
    Travian Team

Toplam 214 Sayfadan Sayfa 117 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167 ... SonuncuSonuncu