Toplam 214 Sayfadan Sayfa 115 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2133 adet sonuctan sayfa basi 1,141 ile 1,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2016/2017 NAR birlikleri

Uye Rutbesi
    hipeROCKtif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kerem.yenikan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ne kadar da acemiyiz ki atacağın resime göre yorum yapacağız he senin mantalitenle mi biz oynycaz..sen kafana göre oradan basacaksın toytatı sağa sola saldırcaksın snra dyceksn ki sıfırlama olmaz gelip sadece askerle saldırın oha yani ister sıfırlarım ister yagmalarım sen yagmayı tercih et ben sıfırlamayı saldırı askeri basılan her köy benim için yıkım sebebidir..sen saldır o askerle sağa sola ben saldırmıyım ne güzel dünya..kapas,ten mancınık basmaya yetmemiştir belki senin mancnık basmanı mı beklicem o saldırı askerinin yanına yani..sen basamadın ben bastım ben senden idda istemyorum zaten savunma ağlama da istemyorum o köy uctu sebebi de 2 adet de olsa saldırı askeri basmıs olman ve o saldırı askeriyle de sağa sola saldırman bu kadar basit ve net..ister kapasiten toytata yetsn ister wow ordusuna beni değil seni alakadar eden kısımlar bunlar..size adap kuallarını öğreten biziz zaten kalkıp bizden öğrendgnz seyi evrimleştirerek bize mi yuttryorsunuz smdi..bırakın bu işleri çoluk çocuk toplasmıssınız evcişlik oynaaya geldyseniz yanlıs yere geldnz..
    sen ve gengar malesef yanıldınız size fake idi sizde 10k ya yakın defler toplandı sende 8.5k dan fazlaydı sanırım gengarı salladım
    zorunuza bu gitti ama zaten fakenin amacı o dur istediğimiz yere defi cektirip diğer yerleri yıkmak sizin gibi bodoslama gitmiyoruz malum biz serverda kalıcıyız leriye göre oynuyoruz siz ise maşalık görevnzi yaptıktan sonra uçup gideceksniz bize de fazla zarar veremeden bunar acıtıcı seyler farkındayım.

dip=biz neden 4k kesim yaptık 5 filin eti de baya dolgunmus yaw 4k tahıl bazı veriyorsa iyiymiş
    yaw nereden baksak olaya bilemedim ki smdi yalanlar yalanlar yalanlar..koyamadık de gec ya anca bu kdr koyabldk de yahu çok zor değil yapablrsn
    Bende önemli bişey yazmıştır diye bakim dedim ama yine hayal kırıklığına uğradım Kerem nbr cnm

hipeROCKtif s1-GECE , x3-H Z Z

Hala mı yan köy muhabbetleri. Bi bitmediniz ... Bu yan köy muhabbetini hangi tembel uydurmuş acaba 40 akıllı çıkartamıyor. Travianda böyle saçma kurallar yok. Her köy saldırı alır her köye saldırılır. İyi oyuncu buna göre oynar. Yıkın yıkın geçin yav. Tembeller saçma kurallarıyla ağlasın ağlasın dursunlar. Kişisel olarak söylemiyorum. Tüm oyuncuların bu şekilde oynaması lazım.

TMT
    Guest

Alıntı Haci Vosvos kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hala mı yan köy muhabbetleri. Bi bitmediniz ... Bu yan köy muhabbetini hangi tembel uydurmuş acaba 40 akıllı çıkartamıyor. Travianda böyle saçma kurallar yok. Her köy saldırı alır her köye saldırılır. İyi oyuncu buna göre oynar. Yıkın yıkın geçin yav. Tembeller saçma kurallarıyla ağlasın ağlasın dursunlar. Kişisel olarak söylemiyorum. Tüm oyuncuların bu şekilde oynaması lazım.
    yan köy yıkılmaması konusunda birlikler arasında karar alınmıyorsa tabi ki yan köy yıkımı eleştiri konusu olamaz ama bu konunun, iyi oyunculukla , tembel olmamakla ilgisi yok aksine daha vasat oyuncuların lehine bir durum ayrıca harcanan altın miktarını yükseltiyor , bu kadar fazla altın harcanmadığı , bu kadar multi hesap kullanılmadığı , kilitlerin matematik bilgisi ile atıldığı dönemde daha fazla keyif alırdık ve oyunda saygı vardı , tüketim kültürüne hayranlığın gereği yok

Üye

• § 6 Ağ Görgü Kuralları
    • §6.1. Bütün oyuncular diğer oyunculara saygılı olmak zorunda olup, yazışmalarda nezaket kuralları çerçevesinde yazışmak zorundadırlar.

Hepinize keyifli forumlar dileriz.

Travian Türkiye Forum Ekibiniz

Uye Rutbesi
    baydarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı bekir_87 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bölgesel savaş var ve asker basılan ( tehlike arz eden ) köyün yıkılması normaldir.. Yok yağma için felan bastık diye hikaye okumasın kimse, niyetinizi bilemezler sonuçta.

Aynı şekilde lodos birlikleride yıkım yapabilir, mesela baydarianın ; 03- YUSUF ÇINAR köyünden başlayabilirsiniz
    Su ana kadar okudugum en mantikli aciklama. Tesekkurler Bekir Baskan.

Alıntı PHOENIX-Arceus kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Gören de 1k toytat var sanacak. Sadece görevden gelenler zaten 80 tane. Napalim kuzum saldiri koyu sanmasinlar diye vahayi mi caktirsin adam Toytatlari. Ilk koyu uzak vahalari yagmalamak icin phalanx mi kullansin. Ayrica 13 tane de kılıçlı vardi bak büyük ordunun önemli kısmını yazmamışsın. Multilerime zarar veriyor ondan yıktık demiyorsun da bu raporla mi kendini kandiriyorsun. 450 nufuslu bir saldiri koyunde 100 toytat olmasi normal bir durummu. Her hafta 1milyondan fazla yagma yapan bir adam istese o köyden 5k toytat basardi. Aman bosverelim neyin ne olduğu belli
    Burada kimse acemi oyuncu degil. Yan koy deyip durma. Bir oyuncu 9 tarlali koy alacak ama merkez yapmayacak. Merkezi uzakta ve 4446 olarak kalacak. Bizim merkezlerimize yakin aldigin 9 lu sadece henuz merkez yapmadigin icin oylece duracak degil mi. Ha birde sen oradan bastigin askerle saga sola saldiri atacaksin ve ben buna ses cikarmayacagim. Senin bu savunmani ve bu savunmani destekleyenleri hayretle okuyor ve guluyorum.

Alıntı PHOENIX-Arceus kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Haklisin sizin merkeze gelmeyip yankoye gelebileceğinizi düşünmedik yanildik. Sizi dürüst oyuncular sandik. Ayrica benim 5 filden kastim attiginiz casus raporunda gördüğünüz defanstir. Hani asker köyü sanmışsınız ya ondan dedim. Ardindan getirilen defans oyuncunun kendi asker koyunden getirdigi defanstir. Gercek asker köyünden. Hadi simdi gidinde merkezi yikin sonra merkezini de yikdik bi marifetini gormedik dersiniz. Vicdaninizi rahatlatırsiniz. Cok mutlu oluyorsanız benim de var bi tane yan koy onu da yıkın dersiniz bak 13 tane lejyon var kesin asker köyü.
    Ne alakasi var kardesim yazdiginin yai ve durustluk hikayeainin. Benim bolgemde oynayacaksin 9 lu yada 15 li alacaksin ama merkez yapmayacaksin. Hertur yikarim orayi cunku oraya koy atacak arkadaslarimiz var ve merkez yapacaklar. Masallah ne bonkor oyuncularsiniz 9 lu dururken 4446 da merkez oynayacak kadar....

Alıntı Yugi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kerem yenikan! Gece birliklerine laf edemezsin.Çünkü onlar şerefli ve gururlu.Sen bunları anlayamazsın.
    Haddini asan yorumlar yapma istersen. San seref gibi tabirleri burada kullanacaksan senin sanina serefine de diyeceklerimiz olur. GECE ekibinden arkadaslara sesleniyorum. Bu vatandas sizin adiniza mi bu cumleleri kullaniyor yoksa kendi adina mi.
    S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

Uye Rutbesi

Abi yugi bu forumun trolu takma onu senbi my oluyo bi duwolf oluyo bi gencc61 ne olduğu belli değil arkadaşın

Uye Rutbesi
    baydarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı JoKeR53 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Abi yugi bu forumun trolu takma onu senbi my oluyo bi duwolf oluyo bi gencc61 ne olduğu belli değil arkadaşın
    Ahahahhahahhaha, o zaman NAR i elestirecem diye her kiliga giriyor desene)
    S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

Uye Rutbesi
    Ertugrul Ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı OMG kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    • § 6 Ağ Görgü Kuralları
    • §6.1. Bütün oyuncular diğer oyunculara saygılı olmak zorunda olup, yazışmalarda nezaket kuralları çerçevesinde yazışmak zorundadırlar.

Hepinize keyifli forumlar dileriz.

Travian Türkiye Forum Ekibiniz
    Ok...

Saygılar
    S1 BARİKAT Reaksiyon, S1 NAR SpeciaLized, S9 NAR Reaksiyon - LODOS

s.a abi turnuva için kayıt kodu ariyorum 3 gundur ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim....

Uye Rutbesi

Alıntı baydarian kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ahahahhahahhaha, o zaman NAR i elestirecem diye her kiliga giriyor desene)
    Arkadaşın canını cok yakmışsınız demekki abi her yerde nar diyiSenden şüpheleniyorum ben adam piton diyi başka bişi demiyi

Toplam 214 Sayfadan Sayfa 115 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonuncuSonuncu