Toplam 3 Sayfadan Sayfa 1 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yok mu eğlenceli etkinlik önerisi olan ?

Forum Admin
    ArTeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan Yok mu eğlenceli etkinlik önerisi olan ?

Evet, konu belli. Yok mu eğlenceli etkinlik önerisi olan ?

Güzel etkinlik önerilerinizi bekliyoruz. Etkinlik önerisi kabul edilen üye, forumda Etkinlik Yöneticisi olarak görevlendirilecek ve etkinlik tamamlanana kadar TG ile Comminity arasındaki eş güdümü sağlayacaktır.

İyi forumlar dilerim.
    Güllerin içinden canım
    Koşarak koşarak gel bana gel
    O güzel gözlerini canım
    Süzerek süzerek gel bana gel
    Bu küskün yüzün gayrı gülsün canım
    Gülerek gülerek gel bana gel
    Dayanamadım gayrı döndüm canım
    Diyerek diyerek gel bana gel
    ArTeS
    Forum Administrator
    Travian Team

Alıntı ArTeS kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Güzel etkinlik önerilerinizi bekliyoruz. Etkinlik önerisi kabul edilen üye, forumda Etkinlik Yöneticisi olarak görevlendirilecek ve etkinlik tamamlanana kadar TG ile Comminity arasındaki eş güdümü sağlayacaktır.

İyi forumlar dilerim.

valla admin bey, yeni svden başka iyi bi etkinlik olamaz :d

Yeni bir sistem ile gelecek altın çekilişi; (repe benzer)
    Forumda sayı ile belirtilen yardım puanı tarzı birşey olabilir.
    Örneğin bu etkinlik 1 ay sürecek. 1 ay boyunca sorulara verilen cevaplar ve benzeri yardımsever davranışlar yardım alan kullanıcı(lar) tarafından + veya - puan alacak. Bu + veya - puanlara göre bir katsayı ile 1 ay sonunda bir çekiliş yapılacak.

- Her mesaja +/- puan verilemeyecek.
    - Puanları onaylaması için belirlenen bir yetkili olacak. Bu kişinin onaylamadığı puanlar geçersiz sayılacak.
    - 10dan fazla - puan alanlar diskalifiye olacak.
    - Aynı soruya verilen cevaplardan en fazla 1 kullanıcı + puan alabilecek.
    - Birden fazla hesap açıp kendi soran kendi cevaplayan kişiler diskalifiye olacak.

Geliştirilebilir. Foruma canlılık geleceği kesin herkes altın kazanmak ister. Ve acemi oyuncuları oyuna kazandıracağı da kesin çünkü herkesin sorusuna + puan için atlamaya hazır birçok kullanıcı olacak. Hem forum aktifleşir hemde yeni oyuncular oyunu daha çabuk kavrayabilir.

Sistem yapılabilir mi bilmiyorum öyle aklıma geldi yazayım dedim İyi Forumlar

Arkadaşların önerilerine açığım olur veya olmaz her türlü eleştiri yapılabilir.
    by_fly_angel tarafından (25-09-2016 Saat 19:34) değiştirildi.

Alıntı ArTeS kullanıcısından alıntı Mesajı göster

İyi forumlar dilerim.
    Fikra yarişmasi olabilir.
    Seyduna, birliği NORTH.W., dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

Üye нαjαη тαj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şu kahramanın toyton balta sallayan falan seçilebildiği versiyonu versenize ya çok iyi olmaz mı
    Gel Tanışalım Önce Ben Kısaca HT Ama Sen Bana Uzun Uzun Seni Seviyorum De .....

Kübram <3

1. Daha önceden yapılmıstı ama altınsız en yakısıklı kahramanı seçiyoruz profilde en yakısıklı kahramana altın ödülü
    2. Diyalog yarısması olabilir.
    3. Facebook u katarak bir etkinlik yapılabilir. (aklıma gelmedi beyin fırtınası yapalım) ''1. ye ek olarak yapılan kahraman profillerini facebook profili yapılacak ve facebook profilinde paylasak kural bu olur. Daha sonra facebook sayfasına o kişiler paylasılabilir en cok begenene altın ödülü''
    4.Hayalinizdeki askeri çiz olabilir. (Tasarıma yönelik) okcu vs
    5.Ufak hikaye yarısması olabilir yada komedi agırlıklı misal köy kurmaya giden 3 göçmenin maceraları gibi
    6. Benim devamlı yaptıgımdan olabilir oyunla ilgisizde sayısal loto 50 ye kadar saymada birden 50 ye kadar yaz sil 50 ye kadar sayıldıgı zaman kimin sayısı tutarsa ona rep cinsinden
    7.Travian forumla yada oyunla ilgili sorular sorulabilir. 50 tane hazırlanır günde 10 soru sorulabilir zamanı önceden belli etmeyek facebooktan (Türkiye sayfası varsa) yoksa forumdan 5 gün sonunda en cok bilene ve ilk yazana altın ödülü gibi
    8. (oyun içi) Haftanın belli günlerinde yada her gün misal gece 00.00-02.00 arası Ek %20 daha fazla yağma olabilir.
    9.Ses yarışması gibi birşey yapılabilir (Daha önce yapılmıstı belki tutmaz)
    10. Travian ı sen bulmus olsaydın nasıl bir fragman mı jenerik mi ne derler bilemedim sen nasıl yapardın video şeklinde (belki tutar)
    11. (Oyun İçi) Etkinlik değil öneri ''Çalıntıdır'' Oyun içinde reklam izleme olabilir Günde bir kere reklam izle (reklam penceresi olabilir) 5-10 altını kap gibi . Hem oyuncular kazansın hem travian
    Not: Bunlardan biri tutarsa rütbe istemem maksat gitmeden bir iki katkım olsun aklıma gelirse yazarım
    Hades tarafından (25-09-2016 Saat 21:24) değiştirildi.

En yaratıcı koy isimleri yarışması olabilir.
    O ses travian da olabilir
    Alıntı Polat ALEMDAR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    YA AV OLACAKSIN YADA AVCI AMA ASLA AVI AVCIYA GÖTÜREN ÇAKAL OLMAYAKSIN!

Alıntı Stephen Hawking kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bencede köy isimleri kombinasyonları olabilir ss ile birlikte adam 30 köyle neler yazıyor. Veya forumun en saçma veya komik yazılarını alıntılama veya komik tartışmaları ss leme olabilir. Ama en ilginci bence farklı konulardan alıntılarla sanki hepsi tek yazı gibi derlemek güzel olabilir.

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Stephen Hawking kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    o ses travian hmms , youtube en az 30 snlik hd kalitede travian ile içerikli şarkı söyleyecek

mantıklıı beğendim bu fikri
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc

Alıntı Obi-Wan Kenobi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    o ses travian hmms , youtube en az 30 snlik hd kalitede travian ile içerikli şarkı söyleyecek

mantıklıı beğendim bu fikri
    Bence tutmaz 3 den fazla kişinin yapcağını sanmıyorum .

Toplam 3 Sayfadan Sayfa 1 123 SonuncuSonuncu