Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turnuva serverlarinin bazı özellikleri (SSS):

Forum Admin
    ArTeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan Turnuva serverlarinin bazı özellikleri (SSS):

Turnuva serverlerinin bazı özellikleri (SSS):

S: Turnuva sunucuları hangi hızda olacak?
    C: Bütün Turnuva sunucuları 2x hızında olacak.

S: Başlangıç koruması kaç gün olacak?
    C: Başlangıç koruma süresi 3 gün olacak ve bu süre isteğe bağlı olarak 3 gün daha uzatılabilecek.

S: Finallerde de oynamak istiyorum! Eleme turundan finallere katılma hakkını nasıl kazanarım?
    C: Eğer Finallere katılmak için davetiye almak istiyorsanız, eleme sunucusu sona erdiğinde, nüfus sıralamasında en iyi 2000, saldırıda en iyi 1000 veya savunmada en iyi 1000 oyuncu arasında olmanız gerekir. Ek olarak Dünya Harikası köyünü elinde tutan her oyuncu, Finaller için bir davetiye alacaktır.

S: Altın aktarma bağlantımı eleme sunucuları ve Finaller için kullanabilir miyim?
    C: Travian Turnuvası'nı her oyuncu için mümkün olan en adil biçimde tutabilmek için Turnuva dünyalarında Altın aktarım bağlantıları devre dışı bırakılmıştır.

S: Eleme sunucularındaki veya Finaller'deki hesabımı silersem kalan Altınım için Altın aktarım bağlantısı alacak mıyım?
    C:Her zaman olduğu gibi eleme sunucusu alan adında kullanılabilecek, içinde Altın aktarım bağlantısı bulunan bir eposta alacaksınız. Eğer Final sunucusunda bulunan hesabınızı silerseniz veya Final sunucusu sona erdikten sonra bir aktarım bağlantısı almayacaksınız.

S: Arkadaşımla birlikte bir hesapta oynamak istiyoruz. Eğer ödül kazanırsam arkadaşım da aynı ödülü kazanacak mı?
    C: Hayır. Sadece hesaba kayıtlı olan eposta adresinin sahibi ödülün sahibi olur!

S:Eğer birden fazla ödül kazanırsam tüm ödülleri alabilir miyim?
    C: Hayır! Eğer bir oyuncu, eleme turunun veya finallerin sonunda birden fazla ödül kazanırsa bu ödüllerden sadece en değerli olanını alabilir.

Daha fazla bilgi için lütfen okuyun: Turnuva koşulları
    hayaligenc tarafından (30-05-2017 Saat 00:00) değiştirildi.
    Güllerin içinden canım
    Koşarak koşarak gel bana gel
    O güzel gözlerini canım
    Süzerek süzerek gel bana gel
    Bu küskün yüzün gayrı gülsün canım
    Gülerek gülerek gel bana gel
    Dayanamadım gayrı döndüm canım
    Diyerek diyerek gel bana gel
    ArTeS
    Forum Administrator
    Travian Team