Toplam 4 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MÜFREZE Birlikleri WoW Veda Mesajı [Server 6]

Alıntı arcmrt21 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    AhA da geldim.

Yukarıdaki olaylar ne kadar abartılsada bana göre 3 aşşağı beş yukarı doğru laflar. Bir grup profesyonel tüm serveri dize getirdi.

Bize de tebrik etmek düşer. Emeklerinize sağlık.

Klasik olacak ama fazla oyunu kasmayın oyunu oyun olduğu için oynayın. O zaman zevk veriyor. Benden de bi tavsiye olsun size. Gülmek için oynayın, arkadaşlarınızla bir olmak için oynayın. Zamanınızdan olacaksanız ve hırsı etkilemişse sizi Boşver in.
    Saydiklarindan artik keyif alamaz hale gelmis bi ekipti oyun basinda mufreze girdigi her serverde rahat rahat oynayip kazanan bircok oyuncu oldugu icin oyunu kassak nasil olacsk onu merak edip basladik. Gerek Ersan basganin gecirdigi talihsiz kaza gerek rakiplerin hesap silmesi finalin beklenen kadar heyecanli olmasini engelledi haliyle

Mufreze ekibini tekrardan tebrik ederim basta emmy kankam olmak uzere hadi gecmis olsun
    Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

Uye Rutbesi
    TR PRİNCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

larathian olsa bir tşk ederdi sonuçta rakipleriniz olmasa oyundan zevk alamazdınız tek başınıza
    ƬƦ ƤƦƖ̇ƝƇЄ

Uye Rutbesi
    Birisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı arcmrt21 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    AhA da geldim.

Yukarýdaki olaylar ne kadar abartýlsada bana göre 3 aþþaðý beþ yukarý doðru laflar. Bir grup profesyonel tüm serveri dize getirdi.

Bize de tebrik etmek düþer. Emeklerinize saðlýk.

Klasik olacak ama fazla oyunu kasmayýn oyunu oyun olduðu için oynayýn. O zaman zevk veriyor. Benden de bi tavsiye olsun size. Gülmek için oynayýn, arkadaþlarýnýzla bir olmak için oynayýn. Zamanýnýzdan olacaksanýz ve hýrsý etkilemiþse sizi Boþver in.
    biz hic tek rakip icin kendimizi kasmadik hatta ikide desek abartmis olmayiz. Aksine rakiplerimiz bizi yenmek icin cok kastilar biz sadece onlardan iyisini yaptik. Yanlis anlama biz en iyisi degiliz(anlarsanda hata olmaz tabi ama gordugum en istikrarli oyuncu kitlesine sahibiz bireysel yetenekleri saymiyorum
    herkes kendi ekibi icin ayni seyi soyler ama sohbetin muhabbetin sosyalligin hat safhada oldugu bir ekibiz.
    abari kismina gelecek olursak yazilarmizda bu sanati pek kullanamasakta oyunumuzda hakkini veriyoruz
    Görünenin arkasında ki görünmeyen varya haa işte o benim.
    S2:Birisi, s8:Ramses_xıı, S1:Refresh S8:Refresh

Uye Rutbesi
    Birisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı THE MAJESTY kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    larathian olsa bir tþk ederdi sonuçta rakipleriniz olmasa oyundan zevk alamazdýnýz tek baþýnýza
    katkilarndan dolayi sana tesekkur ederiz tebrigini edip bu sacma sapan tesekkur tiribinden cikabilirsin.
    Görünenin arkasında ki görünmeyen varya haa işte o benim.
    S2:Birisi, s8:Ramses_xıı, S1:Refresh S8:Refresh

Üye Cheetah9l - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne desem ne yazsam bilemedim.. Hani boğazın düğümlenir ya... Ne güzel demiş ; '' Ayrılırken, hediyem olsun ! ''

TEMBEL REiS - KEMAL
    Don't hate the player, hate the game ...

larathian olsa bir tşk ederdi sonuçta rakipleriniz olmasa oyundan zevk alamazdınız tek başınıza
    Rakip olmadigi icin kimse zevk almadi oyunun buyuk bir bolumunden Aylarca ekibin en buyuk rakibi ben oldum oyle dusun. Buradan tekrardan kendimi tebrik edeyi de bi tarafın şişmesin
    Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı PsiGoPaT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Rakip olmadigi icin kimse zevk almadi oyunun buyuk bir bolumunden Aylarca ekibin en buyuk rakibi ben oldum oyle dusun. Buradan tekrardan kendimi tebrik edeyi de bi tarafın şişmesin
    hahhahh iso zaten müfreze 2 ye ayrılmıştı isonun kontrolunde olanlar bide olmayanlar senin taraf daha ağır basıyordu
    TR8 KÜRŞAD_40 CERİ TR5 GLACİER S3 DESPİSE53 S6 AGRESİFHADEME S1 VSUA ,CİCERO53,ROMALI KASAP S12 MABED,S17 CRB_WARİOR 3X DREAMSOLDİER ...
    BÜYÜK ADAM OLMANA GEREK YOK ADAM OL YETER.

Uye Rutbesi
    TR PRİNCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir HZZ &COF Ekiplerinin eski bir fertlerinden olarak size bıraktığımız bu güzelim isimleri hak etmiyorsunuz ersan ve kemale sorsanız beni böyle konuşmazdınız biz ego yapmadan HZZ& COF Birliklerini büyüttük karşınızdakini tanımadan yorum yapmayın
    ƬƦ ƤƦƖ̇ƝƇЄ

Bir HZZ &COF Ekiplerinin eski bir fertlerinden olarak size bıraktığımız bu güzelim isimleri hak etmiyorsunuz ersan ve kemale sorsanız beni böyle konuşmazdınız biz ego yapmadan HZZ& COF Birliklerini büyüttük karşınızdakini tanımadan yorum yapmayın
    H Z Z de nickin neydi sen onu bir söyler misin hocam.

https://www.youtube.com/watch?v=0dmljo7wGsk
    http://i.hizliresim.com/gZVQW5.jpg

Thumbs up Tebrikler müfreze..!!!

Traviana hakim server 6 ya oyunun başından bu yana karakterini yansıtmış
    ilkeli prensiplerinin dışına hiç çıkmamış
    rakiplerinin yaptıkları hile hurda işlere boyun eğmemiş dik duruşundan karakterinden ödün vermemiş
    müfreze ekibine tebrikler
    böyle karakterli bir duruş ve başarıyı neden müfrezenin hiç bir rakibi tebrik etmez anlamak güç....

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu