Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRAVİAN forumumuzu nasıl hareketlendiririz?

artı rep almak isteyen burayı incelesin ne kadar öneri o kadar artı rep ayrıca forum adminimiz artes gönüllü bir ekip kuracak ilgilenenler bizzat kendisiyle iletişime geçsin lütfen yapılanmaya şanslıysaniz belki sizide davet eder bi artı rep daha alabilirmiyim efem
    ZGA

Banned

hahahhaha benim kadar emek veren konu açan şamata gırgır yapan varmı acaba su forumda okadar ceza almamıza ragmen hala forumda takılıyoruz forumu canlandırmanın tek yolu at pazarından geçer istersem buraya bir kamyon adam yıgarım

deme öyle yaw biz üyeler yardımcı olursak eminimki forum canlanacaktır
    Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Forum hareketlenmez kimse hayal kurmasın
    Zaten 1 2 seneye iyice ölür kapatır giderler
    ZGA

Alıntı ZGA_serkan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    artı rep almak isteyen burayı incelesin ne kadar öneri o kadar artı rep ayrıca forum adminimiz artes gönüllü bir ekip kuracak ilgilenenler bizzat kendisiyle iletişime geçsin lütfen yapılanmaya şanslıysaniz belki sizide davet eder bi artı rep daha alabilirmiyim efem
    Forumun hareketlenmesi için 3x de oynayan 2 birliğin forumda tartışması lazım ozaman çekirdeğini kapan foruma gelir. En azından eskiden biz öyle yapardık. Foruma üye değildim ama forumu hep takip ederdim. Çok güzeldi önceden 3x forumu. Oyundan daha zevkliydi Şimdi 3x sayfası bomboş.
    3x- formydemons

kamyonla ne uğraşıyon trene yükle getir bekliyoruz
    Alıntı AT_KAFASI kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hahahhaha benim kadar emek veren konu açan şamata gırgır yapan varmı acaba su forumda okadar ceza almamıza ragmen hala forumda takılıyoruz forumu canlandırmanın tek yolu at pazarından geçer istersem buraya bir kamyon adam yıgarım
    ZGA

bende 3x teyim öncü oldum geldim e yaatalım o zaman tartışma ortamı demi ama oturduğumuz yerden foruma bakmakla olmaz kuyuya bir taş at bak herkes nasıl geliyor ama taş okkalı olsun
    Alıntı Influenza kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Forumun hareketlenmesi için 3x de oynayan 2 birliğin forumda tartışması lazım ozaman çekirdeğini kapan foruma gelir. En azından eskiden biz öyle yapardık. Foruma üye değildim ama forumu hep takip ederdim. Çok güzeldi önceden 3x forumu. Oyundan daha zevkliydi Şimdi 3x sayfası bomboş.
    ZGA

Banned

Alıntı Influenza kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    3x ben yokum ondandır hahahha eskı sayfalara bak gorursun kac sayfaya ulasıyordu forum

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haydeeee artı repide aldık saolasın forum adminim ve modum
    Merhaba ,

Verdiğim rep puanin gucu size 2 yil yeter

Iyi forumlar
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc

Alıntı AT_KAFASI kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    3x ben yokum ondandır hahahha eskı sayfalara bak gorursun kac sayfaya ulasıyordu forum
    Biliyorum ya. Herkes forumdaydı önceden. İddalı birlikler vardı oyunda. Eski birliklerin çoğu oyundan elini eteğini çekmiş. Önceden ekibini alıp başka bölgeye sırf savaşmak için giden birlikler vardı. Oyunda savaşanlar forumda dalaşırdı. Birbirlerine laf atarlar tadından yenmezdi. Bazen forum admini gelir olaya müdahale eder bazı yazıları silerdi. Bizde kaçırdıkysak eğer merak ederdik acaba ne yazmışlardı da silindi diye Şimdiki birliklere saygısızlık etmek istemem ama şuanda eskisi kadar kaliteli ekipler yok.

TTJ, Army Elite, Marjinal , Giyotin, ED, STAR ,ACADEMY, RA, HOLY WAR, FIRTINA, ROTA. 46lıklar, Hzz

Ve daha hatırlamadıgım bir sürü kaliteli birlik vardı. Unuttuklarım da varŞimdiki gibi her bölgede 1 yada 2 birlik olmazdı. Milyon tane alt birlik olmazdı. 4 5 tane birlik savaşırdı. Haliyle oyunda işler kızıştıkça forumda kızışırdı. Şimdi fazla rekabet yok gördüğüm kadarıyla. En son 4 sene önce oynamıştım oyunu. Kaçırdığım şeyler olmuş olabilir eskiye bakarak kıyaslama yaptım şuanki servera göre. Yanlışım varsa affola
    3x- formydemons

ahahahaha yaw bu rep puanının tılsımlı olduğunu daha önceden söyleseydin ya modum yerimde duramıyorum artık 2 yıl beni kimse tuttamaz açılınnnnn
    Alıntı hayaligenc kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba ,

Verdiğim rep puanin gucu size 2 yil yeter

Iyi forumlar
    ZGA

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu