Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Birlikler ve bölgeleri

Alıntı ArTeS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Aciklamalar yavas yavas yapilmaya baslanacak:

http://forum.travian.com.tr/showthre...=1#post2091943

7 gün sonra server açılacak daha ne zaman açıklanacak ki ? Yani son 1-2 gün kala mı açıklanacak ?

Alıntı ArTeS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Aciklamalar yavas yavas yapilmaya baslanacak:

http://forum.travian.com.tr/showthre...=1#post2091943
    Son 1-2 gün kala mı açıklanacak biraz geç kalmadınız mı açıklama yapmak için _ ?

avrupa haritalı serverlar eglenceli oluyo 2 kere oynadım. 200 gün sürüyo ve zafer puanı kasmaya calısılıyo birinde tılsım digerinde bölge ele gecirilmişti bu ne olur bilmiyorum . 3.6 ymış ama bu bakalım..

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı apachesxxx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Son 1-2 gün kala mı açıklanacak biraz geç kalmadınız mı açıklama yapmak için _ ?
    Merhaba ;

16 Eylül'de başlayacak ROA , şuanda 9 Eylül ve 7 gün var . Zira duyuruların 1 hafta önceden yapılması çok geçse talebinizi üst adminlere bunu iletiriz.

İyi Forumlar
    hayaligenc tarafından (09-09-2016 Saat 15:52) değiştirildi.
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc

Alıntı hayaligenc kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba ;

16 Eylül'de başlayacak ROA , şuanda 9 Eylül ve 7 gün var . Zira duyuruların 1 hafta önceden yapılması çok geçse talebinizi iletirseniz üst adminlere bunu iletiriz.

İyi Forumlar
    Yani en azından 10-15 gün önceden bütün herşey yayınlanmış olsa birlikler ona göre kendilerini hazırlar güzel bi şekilde yayınlanır dı gelecek birlikler. Şimdi Ekip olarak bekliyoruz bi süprizle karşılaşmayalım diye. Daha açıklayamadık gelip gelemeyeceğimizi.

yabancı serverlerden baktım hakketen doğru üretimler 10 , 6 göçmen var çok saçma bir versiyon olmuş.15 tarlalı köy yok sadece 9 var.millet istediği gibi köy atıyor rekabet yok.boşuna emek ve para harcamayın.tabi bu ben,m görüşürüm ama ilk izlenimim gerçekten çok kötü olmuş 6 göçmen vermek nedir oyunun başında ? çiftçilik yapmak isteyen oynayabilir tabii o ayrı.çünkü bu oyunda çiftçiler ön planda olucak.

Alıntı CermenBeyi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yabancı serverlerden baktım hakketen doğru üretimler 10 , 6 göçmen var çok saçma bir versiyon olmuş.15 tarlalı köy yok sadece 9 var.millet istediği gibi köy atıyor rekabet yok.boşuna emek ve para harcamayın.tabi bu ben,m görüşürüm ama ilk izlenimim gerçekten çok kötü olmuş 6 göçmen vermek nedir oyunun başında ? çiftçilik yapmak isteyen oynayabilir tabii o ayrı.çünkü bu oyunda çiftçiler ön planda olucak.
    Yanlış düşünüyorsunuz. Wow olmaması oyunun her dakikasının savaşmakla geçeceğini gösteriyor. Ayrıca Şehirleri ele geçirerek Zafer puanın da artıyor. Yani Savaşırsan kazanırsın şeklinde bi oyun olmuş.

Eğlenceli Bir Servere Benziyor Şuanlık Bir Birliğim Yok Eğer İyi Bir Ekip Teklif Yaparsa O Birliğe Gelmeyi Düşünüyorum.

Uye Rutbesi
    TR PRİNCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Herşey çok güzel olacak
    ƬƦ ƤƦƖ̇ƝƇЄ

Alıntı UçanCermen kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Eğlenceli Bir Servere Benziyor Şuanlık Bir Birliğim Yok Eğer İyi Bir Ekip Teklif Yaparsa O Birliğe Gelmeyi Düşünüyorum.
    Birlik var mı bu serverda yaa.. Daha bu konu başlığında biz de şu birliğiz şu bölgedeyiz diye açıklama yapan bile olmamış da... Teeeh Allah ım ne günlere kaldık ya
    SİYAH SANCAK-NAR BİRLİKLERİ

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu