Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ağlayacağım beyler ağlayacağım

Varsayılan Ağlayacağım beyler ağlayacağım

Yemin ederim kafayı yedim artık ağlayamıyorum bile sinirim çıkmıyor üzüntüm bitmiyor arkadaşlardan selam sabah yok sevdiğim kızdan yediğim reddin haddi hesabı yok. İlk defa bu kadar yalnız hissediyorum sanırım ölücem beyler. Kime anlattıysam adam akıllı dinlemedi ki anlatmadığım kimse kalmadı yarısında illa takma bea geçer dediler alayından nefret ediyorum arkadaşlığımızı okul sınırları içinde bırakanı kendim sanıyordum halbüsi ben değilmişim. Geçmişim boğazıma yapıştı bırakmıyor, o kızı önceden nasıl düşünüyordum hatrıma geliyor oynadığım oyunlar gezdiğim sokaklar gittiğim internet kafe gözümün önünden gitmiyor hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçiyor acaba yaralandığıma ve öleceğime delalet mi? O kadar yalnızım ki bilgisayarda oynayacak bir oyunum bile yok. Cs 1.6 giriyorum can sıkıntısından, gungame oynarken arkama yediğim her bıçakta deliriyorum. Bir kere bile oyunu bitiremedim ama son bıçak hep bana takıldı. 30 kill üst üste verip sonra bir alıp bir verince birileri sanki bilerek yapıyormuş gibi geliyor. Sanki arkadaşlarla takılsam bir cazgırlık yapacakmışım gibi geliyor. Çoğunlukla gözümün önüne Çekirge caddesi'nin Altıparmak tarafı geliyor ve kafamın içinde o kızla birleştiriyorum:Çıkan sonuç geçmişin hüsranı. Ölüyorum beyler. 2 yıl önce tam da bugünlerde psikoloji forumlarına yazardım ölmek istemiyorum diye, artık çok istiyorum beyler bu kadar acı yetti bana. Ama bir şeyler yapmadan dünyaya izimi bırakmadan gitmeyi hiç istemiyorum. Arkamdan bir tek ailem ağlamasın istiyorum, tanımayan da tanısın içimi dışımı bilsin ölünce ağlasın istiyorum. Eskiden böyle egolarım yoktu ama tanınmaya tanınmaya ukte kaldı. Çok pişmanım. Allah'ıma kitabıma yaptıklarım için değil, yapamadıklarım için pişmanım. 10 yıl önce herkesin yanında var sevgilisi derdim, 7 yıl önce ise bir kız hayal ettim, 3 yıl önce gözümün önündeymiş de hiç dikkat etmemişim, 3 ay önce ise ona aşık oldum ve çok bağlandım. Dediler bir kıza bağlanmak hoş mu? Neden hoş olmasın abi sevgi budur sadakat budur aşk budur karşılığını haketmiyor muyum şimdi? Münasebetsizlik yaptığım oldu hatta kıza şiir yazarken bile yaptım, ama pişman değilim, ama karşılık alamadığım için çok üzgünüm. Allah'tan açık bir yol istedim ona giden, ayağıma batacak taşa da razıyım çiviye de hafriyata da, karşıma çıkacak engellere de, aramıza girecek kara kedileri kovmaya da hazırım. Ama yol yok, olsa ben devamını getireceğim. Sevgi budur işte. Bir sevip başkalarına bakmamak, en saf duygularınla. Bunu kime anlattıysam "yalan" dediler ama ben umudumu ilk defa kesmedim ilk defa bu kadar inatlandım ama napacağımı da hiç bilmiyorum.

Ama onun vermediği karşılıktan çok etrafımda etli kemikli, yürekli, babacan, yardımcı bir arkadaşımın dostumun olmaması beni çok üzüyor hem de çok. Çok ünlü bir sözüm vardır:Okul bitti, selam bitti.

Hayat tvlerdeki gibi ask uzerine mi kurulu? Yasim 19 suana kadar elime kiz eli degmedi. Emin ol dertlerim seninkinden fazladir bu hayatta. Boylenbos seylere uzulme. Hayatina yeni bir sayfa ac ve onun uzerinden yuru..
    Alıntı Polat ALEMDAR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    YA AV OLACAKSIN YADA AVCI AMA ASLA AVI AVCIYA GÖTÜREN ÇAKAL OLMAYAKSIN!

Sen çok dramatik bi insansın galiba
    Geçenlerde de böyle birşey yazdığını hatırlıyorum yine .

Üye Laurelinead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    So like I always say: 'Better to die young and loaded'

Senden kiymetli mi be kardeş.. Her şeye rağmen inadına yaşamak lazım. Zor olan yaşamak.. Ölmek kolay. Gelen gideni unutturur derler. Gelir biri unutturur geçmişi. Yolun aydınlık olsun..

Uye Rutbesi
    Valiente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"lakin mağlup olmuş insanların mazeretlerini kimse dinlemez... ne mazeretlerini, ne çektiği acıları, ne hayal kırıklıklarını, hatta ne de özürlerini... mümkünse bu dünyada mağlup olmayacaksın ... zayıf düşmeyeceksin, tökezlesen de yıkılmayacaksın, yıkılırsan kimse kaldırmaz seni düştüğün yerden. çiğnenip gidersin çizmelerin altında..."

ahmet ümit - elveda güzel vatanım

geleceği elinden alınan adamın,
    geçmişi de elinden alınacak diye korkuyorduk.

oğuz atay - tutunamayanlar
    Valiente tarafından (04-07-2016 Saat 19:28) değiştirildi.
    Valiente - Sonya - K&B -

Alıntı Stephen Hawking kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hayat tvlerdeki gibi ask uzerine mi kurulu? Yasim 19 suana kadar elime kiz eli degmedi. Emin ol dertlerim seninkinden fazladir bu hayatta. Boylenbos seylere uzulme. Hayatina yeni bir sayfa ac ve onun uzerinden yuru..
    Hadi kız meselesi boş o konuda büyük tezler yürütüldü sohbetler açıldı üstüne konuşuldu, peki yalnızlık? Bir arkadaşının bile arayıp sormaması ama denk geldiğinde nabıyon kardeşimler filan. Ben iyi hatırlıyorum her karne günü karneler alındıktan sonra Mustafa diye biri yoktu onlar için. Kıza şiir yazdım verecektim o gün en yakın arkadaşıma anlattım okula geç gelmiş karnesinin peşinden gitti beni umursamadan yanında başka biri daha vardı onu umursamıştı hatta. Kimse sormadı seneye bu okulda mısın diye öğretmenler hariç, ama o kız sordu.

Bana arkadaşım kardeşim diyenlerin maddi yardımından başka bişi görmedim, elimden gelse manevi destekte de bulunabilirdim ben, ama onlardan istediğim sadece teselli, sırtımı sıvazlayıp kısmet değilmiş be kanka sana kız mı yok deselerdi bile yeterdi. İlk defa bu kadar pes etmeyesim tutmuşken heves kırma çabaları nasıl diyim, yenilir yutulur şeyler değil.
    Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sen çok dramatik bi insansın galiba
    Geçenlerde de böyle birşey yazdığını hatırlıyorum yine .
    O full kız meselesiydi, o zamanlar çok arkadaşım var sanıyordum, ama kafamda bişileri birleştirince asıl sorunumun yalnızlık, arkadaşsızlık olduğunu anladım. 90 kuşağındaki arkadaşlar arasındaki kardeşlik kavramı 99'dan sonra ölmüş resmen.
    Alıntı Laurelinead kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Senden kiymetli mi be kardeş.. Her şeye rağmen inadına yaşamak lazım. Zor olan yaşamak.. Ölmek kolay. Gelen gideni unutturur derler. Gelir biri unutturur geçmişi. Yolun aydınlık olsun..
    Yok daha gelmedi ki gitsin Ben gitmeyeceğine inandığım için peşinden koştum. Bu arada son cümle için eyvallah.
    Alıntı Valiente kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    "lakin mağlup olmuş insanların mazeretlerini kimse dinlemez... ne mazeretlerini, ne çektiği acıları, ne hayal kırıklıklarını, hatta ne de özürlerini... mümkünse bu dünyada mağlup olmayacaksın ... zayıf düşmeyeceksin, tökezlesen de yıkılmayacaksın, yıkılırsan kimse kaldırmaz seni düştüğün yerden. çiğnenip gidersin çizmelerin altında..."

ahmet ümit - elveda güzel vatanım

geleceği elinden alınan adamın,
    geçmişi de elinden alınacak diye korkuyorduk.

oğuz atay - tutunamayanlar
    Çok doğru be kardeş, hem de çok doğru.

Bu arada tekrar söyliyim başlığın asıl konusu yalnızlığım. Kıza yalnızlıktan çok yer verdim galiba bilmiyorum.

Yalnızsan ya birşeyleri çok yanlış yapıyorsun yada çok doğru yapıyorsun.
    İkisi de insanların hosuna gitmiyor bence

Uye Rutbesi
    Valiente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yalnızsan ya birşeyleri çok yanlış yapıyorsun yada çok doğru yapıyorsun.
    İkisi de insanların hosuna gitmiyor bence

Kesinlikle
    Valiente - Sonya - K&B -

Alıntı şerafettin kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hadi kız meselesi boş o konuda büyük tezler yürütüldü sohbetler açıldı üstüne konuşuldu, peki yalnızlık? Bir arkadaşının bile arayıp sormaması ama denk geldiğinde nabıyon kardeşimler filan. Ben iyi hatırlıyorum her karne günü karneler alındıktan sonra Mustafa diye biri yoktu onlar için. Kıza şiir yazdım verecektim o gün en yakın arkadaşıma anlattım okula geç gelmiş karnesinin peşinden gitti beni umursamadan yanında başka biri daha vardı onu umursamıştı hatta. Kimse sormadı seneye bu okulda mısın diye öğretmenler hariç, ama o kız sordu.

Bana arkadaşım kardeşim diyenlerin maddi yardımından başka bişi görmedim, elimden gelse manevi destekte de bulunabilirdim ben, ama onlardan istediğim sadece teselli, sırtımı sıvazlayıp kısmet değilmiş be kanka sana kız mı yok deselerdi bile yeterdi. İlk defa bu kadar pes etmeyesim tutmuşken heves kırma çabaları nasıl diyim, yenilir yutulur şeyler değil.
    Bak değerli kardeşim, ben emin ol senden de yalnızım. Telefon rehberimde 5 kişi ya vardır ya yoktur. Telefonuma reklam mesajı bile gelmez. Okul hayatında maalesef gerçek dostu bulamayacaksın. Hani kaldı ki gerçek dost artık bu zamanda bulmak imkansız. O şunla geziyor bu lafıları ediyor diye üzülme. Seni sevecek kişi illa çıkar karşına. Kim bilir belki de aynı dertten yanan birileri de vardır ?
    Alıntı Polat ALEMDAR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    YA AV OLACAKSIN YADA AVCI AMA ASLA AVI AVCIYA GÖTÜREN ÇAKAL OLMAYAKSIN!

aşk illüzyon ve aptallıktan başka bir şey değildir.

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu