Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Multihunter

Banned

Varsayılan Multihunter

Arkadaslar server2 tarafsizca yonetildigine inancimiz kalmadi o yüzden gerekli yasal islemlere başlamış bulunmaktayiz biz cocuk degiliz hic bir multihunter da bizi yerine koyamaz ayrica bu oyun dünyaları multihunterlern ego tatmin etme yeri degildir kimse pasif kalmasin biz almanyaya gerekli müracaatları baslattik hic bir masrafdan kacinmayarak davamizi sonuna. Kadar sürdüreceğiz

Uye Rutbesi
    27May - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Son iki-üç gündür benimde dikkatimi çeken konu bu; Multihunter'in tarafsızlığı...

20 sektör çevremdeki köyleri incelediğimde çoğu muhtemelen çoklu hesap açmaktan dolayı kapatılmış köyler. Bende çevremdeki köyleri incelerken, yüksek nüfuslu bir köyün aynı isimlerle başka bir yerde köy açtığını farkedip durumu Multihunter'e bildirdim. Multihunter, durumun araştırıldığını söyleyedi ve bir süre sonra işlem tamamlandı diyerek bahsi geçen köyleri kilitledi. Bir kaç saat sonra köylerin açıldığını gördüm ve yüksek nüfuslu köyün nüfusunun azaltıldığını farkettim. Bu cezalardan Multihunter cayabiliyor mu? Multihunter bir köye seçimlik ceza verebiliyorsa neden etrafımdaki köylerin yarısından çoğu kilitli?

Ayrıca, yine köylerden birisi yakın arkadaşlarını profiline yazmış. Yazılanların içerisinde elimde fotoğrafı da var; Multihunter yazıyor... Eğer gerçekse bu durum çok vahim. Multihunter bulunduğu server'ın hakimi-yargıcı demektir. Oradaki adalet kendisinden sorulur.

Tabii ki kesin yargılarla konuşmak istemiyorum. Sonuçta multihunterlarda insan ve çalışma şartları belki de ağırdır ancak bu kendisinin tarafsız olmaması durumunu gerektirmez.

Umarım yanılıyorumdur ve kırıntı yapıyorumdur. Sonuçta oyundan öte olan şey, oyunda kazanılan arkadaşlıktır. Bunun için ise sağlam ve oturmuş bir adalet sistemi gerekir. Adalet yoksa oligarşi vardır ve bu da server'da kaos yaratır.

Herkese bol şans.