Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: anKARA

Fırat Çakıroğlu şehit olduğunda sesini çıkarmayanlar şehadetinden önce önlem almayanların eseri bugünkü Türkiye !..

Üniversiteler Terör yuvası olmuş müdahele etmeyenlerinde ses çıkarmayanların da alayının Allah belasını versin.

Ayda bir Tüm rehberimi aramak zorunda kalıyorum artık öldün mü kaldın mı diye ...
    H Z Z & CEBREN12

Üye Cheetah9l - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Kadir06.CEBREN12 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Fırat Çakıroğlu şehit olduğunda sesini çıkarmayanlar şehadetinden önce önlem almayanların eseri bugünkü Türkiye !..

Üniversiteler Terör yuvası olmuş müdahele etmeyenlerinde ses çıkarmayanların da alayının Allah belasını versin.

Ayda bir Tüm rehberimi aramak zorunda kalıyorum artık öldün mü kaldın mı diye ...
    FIRAT ÇAKIROĞLU ölümsüzdür dostum ...
    TEMBEL REiS - KEMAL
    Don't hate the player, hate the game ...

Alıntı Cheetah9l kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    FIRAT ÇAKIROĞLU ölümsüzdür dostum ...

Bizim için Ölümsüz tarih için ölümsüz Vatan için ölümsüz. Ya anası babası için ya sevdiği için ya kardeşim dediği insanlar için. Bi sor bakıyım ölümsüz müymüş... Malesef ateş düştüğü yeri yakıyor zamanında müdahele etmeyenlerin sesini çıkarmayanların eseri bu. Herkes gurur duysun...
    H Z Z & CEBREN12

Üye dr.dre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Kadir06.CEBREN12 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bizim için Ölümsüz tarih için ölümsüz Vatan için ölümsüz. Ya anası babası için ya sevdiği için ya kardeşim dediği insanlar için. Bi sor bakıyım ölümsüz müymüş... Malesef ateş düştüğü yeri yakıyor zamanında müdahele etmeyenlerin sesini çıkarmayanların eseri bu. Herkes gurur duysun...
    FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU Onurlu duruşun sembolüdür.

Banned Yasaklı Kullanıcı

https://www.youtube.com/watch?v=x82hfjVNFuo şunun ilk 5 dakikasını izledim gözümden yaşlar süzüldü.
    Bize ailelerimize bu acıyı yaratan şerefsizler allah belanızı versin !
    M09key tarafından (15-03-2016 Saat 15:44) değiştirildi.

Uye Rutbesi
    Kara Fatma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dün bir cenazede idim

gençlerle dolu bir cenaze
    orada olmaması gereken onlarca genç
    orada olmaması gereken onlarca tabut
    Karşıyaka'yı anKARA'da olup da bilmeyen yoktur sanırım, 3-4 kapıdan camiye ulaşabileceğiniz devasa bir alan, insanın iliklerine iliklerine işleyen bir rüzgar, dün orada nefes alamadım.Kalabalıktan değil acıdan nefes alamadım.

Erken gittiğimden arabamı yokuşta bir yere bırakabildim ama cenaze saatine yakın gelenlerin bir çoğu kapılardan döndü. O koskoca alan anKARA'nın yasını kaldıramadı, sığmadı yürekler oralara.

Cenaze namazı için o kadar çok isim okundu ki bir süre sonra takip edemedim sayıyı, her isim okunuşunda feryat eden anneler, halalar, teyzeler, arkadaşlar. Kimi tabutun üzerinde forma, kimisinde karanfil. Protesto eden insanlar, biraz geride duranlar, kendi aralarında şimdi biri gelip burada bomba patlatsa ne olacak diye konuşanlar, tanımadığım onlarca insan, tek ortak yanları, hepsinin gözü yaşlı, hepsinin yüreğinde acı.

Evet ben yaşıyorum diye sevinemediğim, acaba bu gün sevdiğim birinin başına bir şey gelecek mi diye endişelenmeden saniye geçirmediğim kapkara bir anKARA'da yaşıyorum.
    Aslında yaşamıyor sadece nefes alıyorum.

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12