Toplam 5 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maraz

Alıntı ykal12 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Eywallah ustad saygilar...
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Alıntı TIRSINULAN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    maşallah +/- bizde +/+ tılsımda -/- maraz da arkadaşlar canınız sıkılınca sizi turnuvaya davet edeyim k.ç ler kara lar şehitler gd ler imzalar poyrazlar cof lar barikat v.s karma takım oluşumu süvarileridemi alsam
    İşte sanırım Türklerin Dünya turnuvalarında başarısız olmasına neden olan Ego nun kaynağını buldum ...

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    İşte sanırım Türklerin Dünya turnuvalarında başarısız olmasına neden olan Ego nun kaynağını buldum ...
    Mert direk resmi yapıştırmış ahah ))

Üye OKTEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hos geldiniz diyeyim oncelikle bolgesel olarak ayniyiz birliksel olarak basarilar diliyorum. Guzel heycanli hilesiz ve kufursuz bir server dileyelim.

Alıntı Kenpachi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Mert direk resmi yapıştırmış ahah ))
    Aynen çok iyi yapıştırmış .

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    +++++++++++
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Alıntı -Yakaza- kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese iyi günler. Yok 200 kişi yok 500 kişi falan diyen hep oldu hiç bir zaman göremedik. Biz 2014-2015 turnuvada oynadık. İlk 5 te 3 birliktik az ve özüz demek istediğim bölgemiz daha belli değil 2-3 güne belli ederiz bizde zaten yine 2-3 birlik olucaz.Umarım güzel bir server olur MARAZ ailesi yönetimi olarak herkese başarılarımızı sunuyoruz.
    beni nicklerimden tanımaz travian eskiler. Şahin olarak bilirler. maziye döndüm marazı emrahla traviana taşıdığımız zamana gittim tek birlik başlayıp tüm bölgeyi maraz yaptığımız zamanlar aaaah aaaah sonrasında asker köyümün adı hep Marazzino oldu :P kendi kurduğum birlikle rakip olarak aynı serverda oynama zevki paha bicilemez en son tc5 klasik serverda oynadım siz yenisiniz biz fosil olduk gerçi. biraz da bu serverı beklerken tx3 ve ts20 takıldık edgarla keyif için 3 hafta geç başlayan roma ve galyayı yağma listesine sokup bıraktım şimdi emrahı respect olarak başlatırsak ne olacak maraza? 15 tarlalarını -- atarlar mı acaba dicektim ki zaten -- deymişsiniz
    asparagas tarafından (14-03-2016 Saat 21:14) değiştirildi.
    EdgarDavids - ŞhN

Alıntı asparagas kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    beni nicklerimden tanımaz travian eskiler. Şahin olarak bilirler. maziye döndüm marazı emrahla traviana taşıdığımız zamana gittim tek birlik başlayıp tüm bölgeyi maraz yaptığımız zamanlar aaaah aaaah sonrasında asker köyümün adı hep Marazzino oldu :P kendi kurduğum birlikle rakip olarak aynı serverda oynama zevki paha bicilemez en son tc5 klasik serverda oynadım siz yenisiniz biz fosil olduk gerçi. biraz da bu serverı beklerken tx3 ve ts20 takıldık edgarla keyif için 3 hafta geç başlayan roma ve galyayı yağma listesine sokup bıraktım şimdi emrahı respect olarak başlatırsak ne olacak maraza? 15 tarlalarını -- atarlar mı acaba dicektim ki zaten -- deymişsiniz

yukardada söyledim 1 emrah abi 2. De emre abi (mermi) işinden dolayı emre abi oynayamıcak arada bizim hesaplara giricek. Emrah abide turnuvayı beklediğiini söyledi eğer emrah abi gelirse söylediğimiz gibi başa geçicek yine. Emrah abi ne derse o olur

Uye Rutbesi
    TırTıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

-/- de size çok kötü davranıcaz beyler...! çünki iyilikten maraz doğar doğmaması lazım
    Deathstar - ADAMUS...!

Alıntı TırTıl kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    -/- de size çok kötü davranıcaz beyler...! çünki iyilikten maraz doğar doğmaması lazım
    İnceden vermiş mesajı
    -- kan gölü

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 SonuncuSonuncu