Toplam 6 Sayfadan Sayfa 6 İlkİlk ... 456
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 52 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kings birliği

Alıntı keser Sapı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    S 19 da sanırım aynı bölgedeydik seninle S19 tamamı ile bir saçmalık bence ben ve beraber oynadığım çoğu arkadaşıma saçma geldi ve o nedenlede 100 cü günlerde oyunu bıraktık. bu server dediğinide yapacağız yani yönetim değişik olacak bu serverde
    Geçen server s2 serverinde WOW a oynamış 3 ekipten biride bizdik onuda belirtmek isterim sana ama karadeniz birliği kurdu bizden önce wowu
    Orada da vardım, kullanıcı adım Raskoln'du. Tonymontana ile beraberdim erken yıkıldım. Wow'a oynadınız ama pek etkin değildiniz yine, pek savaşmadan sonu buldunuz gibi hatırlıyorum yanlış hatırlıyorsam affola.
    Dediğim gibi, ekip var ama altınla oynayan, online süresi çok yüksek olan bi yönetim o ekibi kaldırır...
    Başarılar diliyorum

Alıntı Tahsıldaroğlu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Orada da vardım, kullanıcı adım Raskoln'du. Tonymontana ile beraberdim erken yıkıldım. Wow'a oynadınız ama pek etkin değildiniz yine, pek savaşmadan sonu buldunuz gibi hatırlıyorum yanlış hatırlıyorsam affola.
    Dediğim gibi, ekip var ama altınla oynayan, online süresi çok yüksek olan bi yönetim o ekibi kaldırır...
    Başarılar diliyorum
    doğru unutmuşum sizi biz yıkmıştık biz piranları bitirirken baya yorulduk o nedenle sonumuz zayıf kaldı bu sene inşallah biraz daha oturaklı olacak birlik deneyecez yine sonuna kadar şansımızı anlayacan
    ...................KİNGS NEVER DİE.....................

Toplam 6 Sayfadan Sayfa 6 İlkİlk ... 456