Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Efsaneler Geri Dönüyor

Alıntı anti-yıldırım kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Başarı Dilekleriniz için teşekkürler ...Tabiki bir günde karar vermedik uzun zamandır düşünüyorduk ilk açılacak serverda başlama kararı aldık ve burası açılınca duyurumuzu yaptık 500 dedim ama daha fazla katılım olacak gibi görünüyor
    500 ve üzeri bir oyuncu kitlesi güzel bir sayı umarım dediğiniz gibi olur başarılar.

Travian camiasının eski kurtları olarak geri dönüş kararı almış bulunmaktayız . Şimdiye kadar gördüğünüz Bildiğiniz herşeyi unutun bundan sonra hiçbirşey eskisi gibi olmayacak. Dengeleri alt üst etmeye ant içtik.Yaklaşık 500 kişilik bir ekiple server 2 de yerimizi alacağız. Yapılanma bölgemiz ve birlik ismimiz Hakkında gerekli açıklamalar ilerleyen günlerde yapılacaktır Rast gele ...
    Haci naptin yaa biz okeye 4. Bulamiyoruz ohooooo :-/
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Arkadaşlar polemiklere son vermek amacıyla Ekibimiz hakkında biraz bilgi vermek ihtiyacı hissettim .Birliğimiz Daha önceki serverlarda boy göstermiş olan birliklerden D.E.M ve GİYOTİN tam kadro olmak üzere VIP,METAL birliklerinin de ağır topları ndan oluşacaktır.Server a renk katacak Tüm ekiplere başarılar dilerim
    Merhaba,
    Giyotin tam kadro demişsiniz.
    Bende bir zamanlar uA Gecekondu (Giyotinin kurucu hesabı) ortağıydım ilker ile.
    İlker oynayacak mı haberim yok. Kurucusu olmayan bir tam kadrodan mı bahsediyorsunuz?

Başarılar,
    GMerengues
    GMerengues tarafından (29-02-2016 Saat 19:04) değiştirildi.
    Vicdanlarınız sizi itham etmezse, başkalarının ithamının hiç bir değeri yoktur.

Alıntı GMerengues kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    İlker oynayacak mı haberim yok. Kurucusu olmayan bir tam kadrodan mı bahsediyorsunuz?

ahaaa senimi unuttular

eywah eywah şimdi efsane olma yolunda ilerliyor arkadaş
    -Süvari-
    KARA KALPAKLI

Alıntı GMerengues kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Başarılar,
    GMerengues
    Ben demiştim büyük fırlatma var bu konuda. Daha senin açıklaman başlangıç ardı gelir diye tahmin ediyorum.

Arkadaşlar polemiklere son vermek amacıyla Ekibimiz hakkında biraz bilgi vermek ihtiyacı hissettim .Birliğimiz Daha önceki serverlarda boy göstermiş olan birliklerden D.E.M ve GİYOTİN tam kadro olmak üzere VIP,METAL birliklerinin de ağır topları ndan oluşacaktır.Server a renk katacak Tüm ekiplere başarılar dilerim
    DEM ve METAL den kimler var acaba

hayırlı olsun
    3 Düşün 1 Oyna !

boeinght350 // partical // by bay

OffLee/COF

(: CSD

Uye Rutbesi
    ist_mezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

valla hocam ben çok merak ettim bu oluşumu umarım dediği gibidir eğer öyleyse direk bu oyuna katılicam bu oluşuma rakip olmak daha güzel olmazmiydi.
    HAKKINI VER YETER.

Wink

Alıntı ist_mezar kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    valla hocam ben çok merak ettim bu oluşumu umarım dediği gibidir eğer öyleyse direk bu oyuna katılicam bu oluşuma rakip olmak daha güzel olmazmiydi.
    Bencede dostum güzel bir oluşuma karşı oynamak bizim için güzel olacaktır.
    Umarım bu kez aksiyonu bol bir server geçiririz

Travian camiasının eski kurtları olarak geri dönüş kararı almış bulunmaktayız . Şimdiye kadar gördüğünüz Bildiğiniz herşeyi unutun bundan sonra hiçbirşey eskisi gibi olmayacak. Dengeleri alt üst etmeye ant içtik.Yaklaşık 500 kişilik bir ekiple server 2 de yerimizi alacağız. Yapılanma bölgemiz ve birlik ismimiz Hakkında gerekli açıklamalar ilerleyen günlerde yapılacaktır Rast gele ...
    evet bu baya anlatıci bi msj oldu. Ama bu kadar kesin konuşma Travian sürümde değişti kurallarda ve sizin gibi çok sağlam oyuncular var artık diyelim yani kisacasi dereyi görmeden pacayi siyirma.

Uye Rutbesi
    ist_mezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Jİ SUNG PARK kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bencede dostum güzel bir oluşuma karşı oynamak bizim için güzel olacaktır.
    Umarım bu kez aksiyonu bol bir server geçiririz
    aslında oluşumu değilde bu mesajı yazan oyuncu oyuna katılcakmi katilirsa bize nick verirmi böyle konuşanlara uyuz oluyorum daha şimdiden rakibe saygısız bir msj atıyorya.
    HAKKINI VER YETER.

Toplam 5 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu