Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sayısal TM

Üye atafemrea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan Sayısal TM

Selamlar 11. sınıf anadolu lisesi sayısal öğrencisiyim 2. dönem TM ye geçmeyi düşünüyorum. Aslında Fizik kimyam çok iyi 80 altında notum yok sevdiğim dersler bir tek biyolojide sıkıntım var ama TM ye geçmek isteme sebebim işletme-iktisat veya uluslar arası ilişkiler istemem. TM'ye geçince 1. dönemdeki coğrafya ve tarih açığımı kapatabilir miyim daha önceden sayısaldan TM'ye geçen arkadaşlar yanıtlayabilir mi veya TM' ci olanlar. Ayrıca ODTÜ ve Boğaziçi işletme arasında eğitim farkı var mıdır ? Hangi üniversitede kendimi daha iyi yetiştirebilirim ?
    ~~ Yanar Dönerli İmza ~~
    Whocares ve diğerleri
    ~~ Yanar Dönerli İmza ~~

Emekli Üye Uye Rutbesi
    Tozama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tarihte açık kapatılabilir de felsefe, psikoloji gibi derslerde kapatılabilinir mi bilmiyorum. Tarihi şu açıdan diyorum: sayısallar için tarihte son konu 1. Dünya Savaşı, Kurtuluş Savaşı ve Atatürk İnkılapları (en azından ben lisedeyken böyleydi). TM'deyse bunlardan sonra 2. Dünya Savaşı ve Soğuk Savaş diye var biliyorum. Bunlar da yapılabilecek konular.

Üniversitede prestiji için Boğaziçi'ne gitmeni tavsiye ederim. Ama ders içerikleri konusunda ne farkları var bilmiyorum
    Alıntı MiRoChİ kullanıcısından alıntı
    Asitten korksaydık kola içmezdik

Üye Mercenary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dershane yardımıyla kapatırsın. Ben 1-2 ayda bitirmiştim tarihi. Coğrafya da ondan biraz fazladır. Açık kapatmak zor değil yani.
    İkinci soru için; boğaziçi işletme daha iyidir.
    Deli eder insanı bu dünya, bu gece, bu yıldızlar, bu koku,
    bu tepeden tırnağa çiçek açmış ağaç

Sayısalcısın ve otomatik olarak YGS sınavında fizik - kimya - biyoloji , LYS sınavında mat2 geo olarak öndesin. Coğrafya konu anlatımlı Fem ve Edebiyat konu anlatımlı Fem alıp bütün yaz oturup çalışıp bitirirsen BOĞAZİÇİ İŞLETMEYİ kazanmamak içten değil ��

Üye atafemrea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevaplar için ne kadar teşekkür etsem azdır sevgili okulumun sevgili öğretmenleri sayısalda kalmamı söyleyip beni Pamukkale tıp'a yönlendirmekten başka bir şey yapmıyor... 15 tatilde boş durmayıp eşit ağırlık kasıcaz bakalım tekrardan teşekkürler cevaplayan arkadaşlar.
    ~~ Yanar Dönerli İmza ~~
    Whocares ve diğerleri
    ~~ Yanar Dönerli İmza ~~

12.sınıfın başlarında tm ye geçip hukuk psikoloji kazanan oluyor 11. sınıf hiç sorun değil ayrıca mühendislik seçmede ne seçersen seç ya ömründen ömür gidiyor adamın

Banned

Alıntı atafemrea kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Cevaplar için ne kadar teşekkür etsem azdır sevgili okulumun sevgili öğretmenleri sayısalda kalmamı söyleyip beni Pamukkale tıp'a yönlendirmekten başka bir şey yapmıyor... 15 tatilde boş durmayıp eşit ağırlık kasıcaz bakalım tekrardan teşekkürler cevaplayan arkadaşlar.
    Okul illaki önemlide TIP da maaşlar 10binden başlıyor. Boğaziçi de olsa işletme sana o imkanı sağlayacak mı? ( yanlış anlaşılmasın bilmediğimden soruyorum sadece)

Alıntı tirit kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Okul illaki önemlide TIP da maaşlar 10binden başlıyor. Boğaziçi de olsa işletme sana o imkanı sağlayacak mı? ( yanlış anlaşılmasın bilmediğimden soruyorum sadece)

boğaziçinde işletme okursa kendini geliştirirse ilerde büyük bi firmada yönetici falan olur sen düşün gerisini

Ben sana şöyle bir tavsiyede bulunabilirim; Hangi bölümü seçersen tıp haricinde ve 1-2 istisna bölüm haricinde kesinlikle İstanbul'da olmalı. Boğaziçi, istanbul üniversitesi veya özel üniversiteler.

Alıntı Sigmund Freud kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben sana şöyle bir tavsiyede bulunabilirim; Hangi bölümü seçersen tıp haricinde ve 1-2 istisna bölüm haricinde kesinlikle İstanbul'da olmalı. Boğaziçi, istanbul üniversitesi veya özel üniversiteler.
    Niye İstanbul dışında yokmu iyi üniversite.En iyiler ordadırda ,güzel üniversitelerimiz mevcut diğer şehirlerde

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu