Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 50 gün kala ilk 100 için savaş

Varsayılan 50 gün kala ilk 100 için savaş

Arkadaşlar merhaba, bu başlığı açıyorum çünkü mücadelemi paylaşmam gereken kişiler var. Buraya her gün çalışma programımı ve nasıl çalışılması gerektiği hakkında postlar atacağım sizlerde inşaAllah bundan yararlanırsınız. Hedefim TM 3 sıralamasında ilk 100 potasına girmek , Allah utandırmasın. Sizlerde bana yardımcı olursanız sonuca ulaşacağımıza inanıyorum 😊

Uye Rutbesi
    Tywin Lannister - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

En iyi üniversiteyi kazandın, en iyi işe girdin. En büyük oldun ne olacak ki? Amaan boşver çalışma bence. Git dağa taşa, doğaya karış )
    AT KAFASI - FURY - TYWIN LANNISTER

umarım hayallerin gerçekleşir ama ilk 100 isteyen adamın burda işi ne? ddd
    ha ha.

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı linkink kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, bu başlığı açıyorum çünkü mücadelemi paylaşmam gereken kişiler var. Buraya her gün çalışma programımı ve nasıl çalışılması gerektiği hakkında postlar atacağım sizlerde inşaAllah bundan yararlanırsınız. Hedefim TM 3 sıralamasında ilk 100 potasına girmek , Allah utandırmasın. Sizlerde bana yardımcı olursanız sonuca ulaşacağımıza inanıyorum ğŸËÅ“Å*
    başarılar
    hayaligenc tarafından (13-01-2016 Saat 23:26) değiştirildi.
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc

Arkadaşlar merhaba, bu başlığı açıyorum çünkü mücadelemi paylaşmam gereken kişiler var. Buraya her gün çalışma programımı ve nasıl çalışılması gerektiği hakkında postlar atacağım sizlerde inşaAllah bundan yararlanırsınız. Hedefim TM 3 sıralamasında ilk 100 potasına girmek , Allah utandırmasın. Sizlerde bana yardımcı olursanız sonuca ulaşacağımıza inanıyorum ğŸ˜Å*
    Lise boyunca bir gram ders dinlemedim çünkü dinlememe gerek yoktu.Okuduğum okuldan dolayı YGS kaygım yoktu.Sınavsız geçis vardı.Ama suan ayrıldım.Hemde sıvana 3-4 ay kala.Seni bilmiyorum ama ben konu yetiştiremiyorum.Ne kadar çalısırsam calısıyım bakıyorum ki diğeri eksik kalmış.Eğer aşırı zeki değilsen bu iş düzenli çalışma meselesi.Ben aşırı zeki değilim hiç çalısmadan girdiğim ilk denemeden 60net yaptım.Simdi 100 falan yapıyom.Sınavdada bi 120 yi gözüme kestirdim Mf den
    Coğrafya ve felsefeye ayıracak hiç zaman yok.O yüzden onlardan net gelmiyor malesef.Son 15 gün kala okurum.Ne gelirse.
    Suan çevremden aşırı baskı yiyorum.Cidden söylüyorum herkes benden çok iyi şeyler bekliyor.Amma velakin zaman lazım zaman.1senem olsa uçururum Netleri.Elimden gelenin en iyisini yapcam bakalım

Allah Utandırmasın

Uye Rutbesi
    crixuss6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

biz okuyoz da noluyo sanayiye gidin boşverin okulu falan

Sürmek için yaşa; Yaşamak için sür.
    -Deli Süvari-

Hocam ben mezunum, 2. okulum olacak inşallah . İçimde kaldı hep ��

Hocam ben mezunum, 2. okulum olacak inşallah . İçimde kaldı hep ��
    Ooo. Masaalah

Uye Rutbesi
    Kara Fatma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sınava 2-3 ay kala sıkılıp dersleri serdiydim, beni 1 kere bile geçemeyen insanların sınavda benden daha yüksek puan almaları ve haliyle daha iyi yerleri kazanmış olmaları içime çok pis oturduydu. Şimdiki aklım olsa deli gibi çalışır buna müsaade etmezdim.

Bununla birlikte şu anda yaptığım işten, bulunduğum konumdan oldukça mutluyum.

türkçe : 36,25
    sosyal : 30,5
    fen : 31,25
    matematik : 40

bakalım lys de neler bekliyor beni şuan sıralamamı bekliyorum inşallah iyi bir sıralama olur

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu