Toplam 6 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nevra

Uye Rutbesi
    Kara Fatma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan Nevra

NEVRA

yeni bir hikaye bölüm bölüm paylaşacağım, umarım beğenirsiniz

1. Bölüm
    2. Bölüm
    3. Bölüm
    4. Bölüm
    5. Bölüm
    6. Bölüm
    7. Bölüm
    8. Bölüm

bölümlerin çok kısa olduğunun farkındayım ama finalde Nevranın vardığı noktayı mantıklı kılabilmek için size Nevra hakkında farklı zamanlarda gerçekleşen pek çok minik olayı anlatmalıyım.
    hayaligenc tarafından (06-09-2016 Saat 15:06) değiştirildi. Sebep: 8. bölüm eklendi ( ö.m. aracılığıyla talep )

Uye Rutbesi

1. Bölüm

Elleri... Manikürlüydü, bembeyaz ellerine kırmızı ojelerinin ne kadar yakıştığını düşündü. Yerdeki birikinti dikkatini çekti, kan birikintisi, sağnak yağmur gibi damlıyordu kanlar, ojeler kana dönüşmüş, on parmağından da oluk gibi akıyordu. Bağırmak istedi sesi çıkmadı, göğsü sıkışmaya başladı, hareket etmeye çabaladıkça vücudu sertleşiyor, nefes dahi alamıyordu...

Alarmın sesiyle uyandı Nevra, gözlerini açtığında nerede olduğunu algılaması biraz zamanını aldı, odasındaydı, kalbi olması gerekenden hızlıydı, tüm vücudu terlemiş, saç dipleri hatta yastığı ıslanmıştı. Tedirginlikle ellerini ileriye doğru uzattı, ne manikürden ne de kırmızı ojelerden iz yoktu. Gördüklerinin kötü bir rüya olmasına sevindi. Alarm hala çalıyordu, yavaşça yatağından doğrulurken vücudunun içten içe titrediğini hissetti. Temiz havaya ihtiyacı vardı, çalan telefonunun sinir bozucu sesini kapatıp, pencereyi açtı. Üzerine giydiği pazar malı polar pijamalar, Nevra'nın Ankara ayazını hissetmesine mani olamasada halinden memnundu. Derin derin nefes almak iyi gelmişti. Gözü sokağa park etmiş olan kırmızı Mini'ye takıldı. Hayalindeki arabaydı, kendini, güneşin insanın ruhunu ısıttığı bir zamanda, mavi dalgaların yeşille buluştuğu bir yerde, kıvrılarak giden yollarda o arabayı kullanırken hayal etti. Bütün camlar açık olmalıydı ve rüzgâr; saçlarıyla boynuna bağladığı yavruağzı rengindeki fularını uçururken, radyoda "onun arabası var" çalmalıydı. Tatlı bir tebessümle pencereyi kapatırken onun arabası var güzel mi güzellll diye mırıldanıyordu Nevra.
    Kara Fatma tarafından (08-01-2016 Saat 13:57) değiştirildi.

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba ;

sabırsızlıkla bekliyorum

Diğer oyuncularımızın kalemlerinden yazılarıda görmek isterim
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc

Uye Rutbesi

Alıntı hayaligenc kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba ;

sabırsızlıkla bekliyorum

Diğer oyuncularımızın kalemlerinden yazılarıda görmek isterim

ben de yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum sayın modum

Uye Rutbesi
    arcmrt21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Kara Fatma kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    1. Bölüm

Elleri... Manikürlüydü, bembeyaz ellerine kırmızı ojelerinin ne kadar yakıştığını düşündü. Yerdeki birikinti dikkatini çekti, kan birikintisi, sağnak yağmur gibi damlıyordu kanlar, ojeler kana dönüşmüş, on parmağından da oluk gibi akıyordu. Bağırmak istedi sesi çıkmadı, göğsü sıkışmaya başladı, hareket etmeye çabaladıkça vücudu sertleşiyor, nefes dahi alamıyordu...

Alarmın sesiyle uyandı Nevra, gözlerini açtığında nerede olduğunu algılaması biraz zamanını aldı, odasındaydı, kalbi olması gerekenden hızlıydı, tüm vücudu terlemiş, saç dipleri hatta yastığı ıslanmıştı. Tedirginlikle ellerini ileriye doğru uzattı, ne manikürden ne de kırmızı ojelerden iz yoktu. Gördüklerinin kötü bir rüya olmasına sevindi. Alarm hala çalıyordu, yavaşça yatağından doğrulurken vücudunun içten içe titrediğini hissetti. Temiz havaya ihtiyacı vardı, çalan telefonunun sinir bozucu sesini kapatıp, pencereyi açtı. Üzerine giydiği pazar malı polar pijamalar, Nevra'nın Ankara ayazını hissetmesine mani olamasada halinden memnundu. Derin derin nefes almak iyi gelmişti. Gözü sokağa park etmiş olan kırmızı Mini'ye takıldı. Hayalindeki arabaydı, kendini, güneşin insanın ruhunu ısıttığı bir zamanda, mavi dalgaların yeşille buluştuğu bir yerde, kıvrılarak giden yollarda o arabayı kullanırken hayal etti. Bütün camlar açık olmalıydı ve rüzgâr; saçlarıyla boynuna bağladığı yavruağzı rengindeki fularını uçururken, radyoda "onun arabası var" çalmalıydı. Tatlı bir tebessümle pencereyi kapatırken onun arabası var güzel mi güzellll diye mırıldanıyordu Nevra.

Noktalama işaretlerini daha düzgün kullanarak, vurgulamak istediklerini daha net akıtabilirsin. Eleştirel olarak bunu söyleyebilirim.

Güzel bi romanın ilk bölümü olabilir. Üzerine devam et bence. Kalemine sağlık.
    Dünya senden olmayanlarla hoştur...Onların sana verdiği ilimlerle, kıymetlerle, gönüllerle hoştur.Sadece senin gibiler değil, senden olmayanda çok yaşasın ki, sen de yaşa.Hele bir de onun gözünde gör şu fani dünyayı. - Seyduna

Arkası yarın TRT kuşağında hissettim kendimi = ))
    Nevra'nın hikayesini sabırsılıkla bekliyorum.
    Eleştirmek haddime değil fuların rengine kadar detay vermek biraz boğmuş olabilir mi?

Uye Rutbesi

Alıntı arcmrt21 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Noktalama işaretlerini daha düzgün kullanarak, vurgulamak istediklerini daha net akıtabilirsin. Eleştirel olarak bunu söyleyebilirim.

Güzel bi romanın ilk bölümü olabilir. Üzerine devam et bence. Kalemine sağlık.

yaptığın alıntıda eksik olan noktalama işaretlerini (veya gereksiz olanları) kırmızı renkle gösterebilirsen sevinirim. İnsan kendi hatasını bulmakta zorlanıyor.
    *

Bu hikayeyi hiç roman olarak düşünmedim. Başlangıç kısmını burada yaptığım İZ i roman haline getirme çabam var ama başına oturup yazmak, yazacak zamanı bulmak oldukça zor. Böyle giderse emekliliğime kalacak

Alıntı PuCCa kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkası yarın TRT kuşağında hissettim kendimi = ))
    Nevra'nın hikayesini sabırsılıkla bekliyorum.
    Eleştirmek haddime değil fuların rengine kadar detay vermek biraz boğmuş olabilir mi?

O rengi oraya koyup koymamak konusunda baya düşündüm aslında, içimdeki ses illa koy dedi ve bunu yapabilmek için cümleyi epey evirip çevirdim.

*

Hakarete varmadığı sürece eleştirmek herkesin haddi. Lütfen mümkün olduğunca çok eleştirin ki ben de kendimi geliştirme fırsatını bulayım.
    *

ve okuyup yorumladığınız için ayrı ayrı teşekkür ederim.

Üye

Merakla bekliyor olacağım Giriş gayet güzeldi

Üye LaST-KiNG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arada bir uğradıkça takip etmeye çalışacağım, kısa ve hoş bir girişti bekliyoruz devamını ^^

Banned

Heyecanlandım .)

Toplam 6 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu