Toplam 22 Sayfadan Sayfa 22 İlkİlk ... 12202122
Toplam 215 adet sonuctan sayfa basi 211 ile 215 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ''ORJİNAL'' BİRLİKLERİ SALDIRI ve SAVUNMA RAPORLARI

Alıntı Sold1er kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Köyün yıkılmış olabilir sinirli olmanı anlarım ama ekibe kötü laf kullanmanı kabul edemem. Bireysel yazışmalarınıza düşüncelerinize burda yer vermeyin. Bizim orjinal ile bir olayımız yok . Bir sürü boş boş atıp durmuşsun susmak içime sinmedi Montana yönetimi olarak bu ilk ve son mesajım olacaktır.

İlk olarak efem yanlış iş peşine koşarken o alacagına ben alayım mantığını ben çözemedim sen kimsin böyle bir mesaj atıyorsun şayet yardımcı olmak istiyosan adamınla orta yolu buldurursun.yanlış iş peşinde koşanlarla bir gidip nemalanmaya çalışmazsın

yok ben bu montana böyle demiştim çıktı . Müneccim bey neye dayanarak bunu söylediniz? Tutuşunda altta çıralar orjinale geçmekmi marifet ? Biz müneccimin dediği gibi bir ekip olsak neler yapabileceğimizi herkes biliyor. Neden sadece 3 köye saldırıp ordumuzu riske atalım? Tüm bölgeye haber salıp koruyamamak konusuna girmicem. Biz yediğimiz kaba tükürmeyiz! Orjinalden beslenme ne beslenmişizde bunu söyledin bütün eziyetleri ekipçe çektik tam tılsım vakti rahat olalım derken insanların hakkına saygımızdan birleşme bozduk ama orjinale saldırmadık. Ama sen anlayamazsın kalpten muhabbetle oynamak gerek oyun için değil.

bizim orduları sen merak etme basarız yenisini bir aya daha güçlüde geliriz şayet sen arıza abimi yada tılsımsız multisiz 25 kişilik bir ekiple çift ordular basan bu kaliteli oyuncuları tanımamışsın. Murat abim ne güzel yazmış köydü askerdi düşünecek olsak birleşme bozmazdık. Ama müneccim olmuş beyin yorumlar çok komik orjinalden nemalanmış onlar olmasa şöyleymiş vs. bizim zararları yazmışsın merkezinde ordu kayboldu yeni merkezinin büyük ahır kışlası kalmadı. Az çok ordunu tahminde edebiliyorum çok uzun olmadı daha önceki ordunun kesilmesi. O yüzden dil uzatma ortalık yerde . Birşey söyleyeceksen benim adımı kullan yada suçlu bulduğun kişilerin. Son olarak hak yerini bulana kadar bu devam edecek. Orjinal yönetimi bizi anlayıp hakkımızı verirse sulh için bir engel kalmaz.
    Sold1er
    Mustafa
    1.ben bu oyuna başladığımda Orjinal olarak basladım
    2-diyorsun ki biz Orjinal in hiç bir oyuncusuna saldırmadık ben kaç köyünüze saldırdım da saldırdınız yoksa balatürk ün uzak köyü ne talibiim dediğimde bana dönüş yapmadığı için bir face dahi atmadığım içinmi ) yoksa başkalarından talimat aldığınız için mi
    3-kalite oyundadır burda astım kestim yapıp ardından bizim susmamız değildir ne güzel saldırınızı yaptınız hak edene tebrik mesajı attım ötesine gitmedim ama burda ileri geri konuşan mjora dır ha o bizden değil diyorsan sorun yok ama geriye kalan sözlerim birliğiniz için geçerli sözlerdir

Alıntı Sonsavasci kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    3-ne güzel saldırınızı yaptınız hak edene tebrik mesajı attım ötesine gitmedim ama burda ileri geri konuşan mjora dır ha o bizden değil diyorsan sorun yok ama geriye kalan sözlerim birliğiniz için geçerli sözlerdir
    son savaşçı arkadaşım ( kusuruma bakma ismini bilmediğim için )
    MONTANA ÇETE si için söz hakkı olanlar bakidir o kardeşlerimde gerekeni yazmış
    senden ricam konuyu uzatmıyalım lütfen
    gereken saldırı gerektiğinde yapılmıştır gerektiğinde tekrar yapılacaktır

nasıl sen tebrik etti isen bizde teşekkür ettik

saygılarımı sevgilerimi sunarım

orhanri

Alıntı ArifTarif kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    son savaşçı arkadaşım ( kusuruma bakma ismini bilmediğim için )
    MONTANA ÇETE si için söz hakkı olanlar bakidir o kardeşlerimde gerekeni yazmış
    senden ricam konuyu uzatmıyalım lütfen
    gereken saldırı gerektiğinde yapılmıştır gerektiğinde tekrar yapılacaktır

nasıl sen tebrik etti isen bizde teşekkür ettik

saygılarımı sevgilerimi sunarım

orhanri
    Orhan reis nasılsın gözükmüyorsun bu aralar? Yine Hangi Sinsi Planlar içerisindesin De Hele

Sözüm meclisten Dışarı ama ne zaman montana yazısı görsem aklıma Bizans geliyor

Ellerin Semaya , Dillerin Duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu Mübarek Regaib gecenizi kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.

Ahmet Hamdi Erdoğan

S8 Kara Bulut S9 Lanselot S1 Lanselot

Orjınaller Az Canlanın bakayım
    Ameleyus '' This is BARIKAT -

Genç-FB

Toplam 22 Sayfadan Sayfa 22 İlkİlk ... 12202122