Toplam 4 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yabancı dizi tavsiye edin

Üye Barney Stinson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Galaksinin batı sarmal kolunun ücra bir köşesinde...

Sherlock ben de öneririm, unutmayayım söylemeyi.
    Uyuyan milletler ya ölür, ya da köle olarak uyanırlar...

Üye

Stargate ve The x files var ama onlar çok yaslanmis diziler.
    Sükût...

kimse de Mr. Robo t dememiş ayıp.

Alıntı Why so Serious? kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    iki erotik sahne izleyeceksin diye sacma sapan fransız filmleri izlemeye ne gerek var, sana cesitli site isimleri vereyim onun yerine zamandan tasarruf edersin en azından
    Kanka ağzınla söylüyon 2 erotik sahne yönetmen onları koymasada ben izlerdim aslında kızlara hitap eden film ama üstünde yazmıyo sadece kızlar izleyebilir diye neyse
    7.9 imdb puanı altın palmiye ödülü almış 10 numara kurgusu var yanlış tanıtma insanlara
    Aç Kurt Aslana Saldırır!

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fringe izlediysen doğaüstü olayların konu edildiği bir dizi istiyorsun demektir bunun cevabı da heaven ismindeki diziyi izlemekle giderilebilir. Fringe tarzında hatta son sezonlarda fringe-vari bir havası var.
    bilimkurgu olarak yine battlestar galactica yı öneririm önce 2 saatlik mini seri, ardından 75 bölümlük efso dizi. eski ama dönemin popüler dizisi
    blue mountain state diziye erotik oldugu icin baslamıştım ama bu kadar güldüğüm dizi hatırlamıyorum 20 şer dk 50 60 bölüm toplam. 3. sezonda bitirmişler diziyi, 4.sezon olması gerekiyo ama 3te öyle bitirmişler ki mutlu şekilde kapatıyorsun pc yi. gülmek istiyorsan BMS diyorum başka bişey demiyorum.
    game of thrones felan popülerliği vasıtasıyla güzel. Böyle arka planda kalmış dizilere bakmanı öneririm.

tabi supernatural gibi 11 sezonluk muhtesem bir dizi de var. hayaletler basit peri masalları derken şeytanlar, melekler, mitler, efsaneler, masallar, tanrıya kadar uzanan bir serüvene giriş yapacaksın izlemek gerekiyor bu diziyi yaz kenara.

z nation da zombi dizileri arasında degişik bir dizi olarak yerini aldı 1. sezonunu 1 günde bitirdi şimdi 2.sezona başlayamadım diğer izlediğim dizilerden. alışıldık zombi dizileri gibi degil bana göre, ilginç olaylar dönüüyor.

izlemediysen heroes i kesinlikle izle ilginç süper güçlere sahip insanlar vs var.
    diziyi bitirdiler final yapmıştılar güüncel izliyordum o zamanlar... şuan heroes reborn isimli yeni diziye başladılar 8 bölüm oldu bu da heroes in devamı niteliğinde gayet ilgi çekici.

bb, band of brothers, got, flash, arrow, izombie, better call soul, mr ro***, true detective, true blood gibi markalaşmış dizileri de yine severek izlersin
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Alıntı ultrAslan kullanıcısından alıntı Mesajı göster

izlemediysen heroes i kesinlikle izle ilginç süper güçlere sahip insanlar vs var.
    diziyi bitirdiler final yapmıştılar güüncel izliyordum o zamanlar... şuan heroes reborn isimli yeni diziye başladılar 8 bölüm oldu bu da heroes in devamı niteliğinde gayet ilgi çekici.

Benden başka izleyen de varmış heroesu ilk sezonu efsaneydi ozellikle, bana kalırsa dorduncu sezonu bile güzeldi ama yayından kaldırdılar işte. Heroes reborn ilk 2 bolumunu izledim pek sarmadı, en azından orjinal heroesa kıyasla.
    ORMANIN KRALI ASLANDIR AMA SİZ HİÇ SİRKTE OYNATILAN KURT GÖRDÜNÜZ MÜ?

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

chuck için bile izleniyor lan deme öyle hahaha, yeniliğe ayak uydurmak gerekiyor, prison break da sikofieldi öldürmüştüler şimdi mezardan çıkartacaklar, çağ yenilik çağı kanka eskiye göre tabii ki kötü gözler bi arıyor peteri syları bakalım ne koycaklar önümüze
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Banned

Cool

The 100 Bilim kurgu ama hiç bir şey Fringe gibi olamaz boşuna arama
    Sherlock' da zaten 3 sezonu 9 bölüm gir bi bak polisiyedir.
    Vikings=KİNG
    2 Broke girls ve Broklyn nine nine ve Mike and Molly güzel komedilerdir her bölümde kırılırsın.
    Rizzoli&İsles'da iyi işte zamnın geçer
    The Walking Dead'i de izle bana da ilk başta saçma gemişti ancak 2.sezondan sonra dehşet derecede gerilim vardır.
    Fear The Walking Dead' de çok güzeldir 10 numara 5 yıldız
    Person Of İnterest'de iyi başladı kötü gitti
    Scorpion'da iyidir.

Bunların dışında Game of Thrones, Spartacus Ve Shamless'i izlemeni önermem diziden çok erotizim var.

Bu arada beni s5'ten hatırlarsın The Reizzz

Banned

Alıntı Katil41 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    The 100 Bilim kurgu ama hiç bir şey Fringe gibi olamaz boşuna arama
    Sherlock' da zaten 3 sezonu 9 bölüm gir bi bak polisiyedir.
    Vikings=KİNG
    2 Broke girls ve Broklyn nine nine ve Mike and Molly güzel komedilerdir her bölümde kırılırsın.
    Rizzoli&İsles'da iyi işte zamnın geçer
    The Walking Dead'i de izle bana da ilk başta saçma gemişti ancak 2.sezondan sonra dehşet derecede gerilim vardır.
    Fear The Walking Dead' de çok güzeldir 10 numara 5 yıldız
    Person Of İnterest'de iyi başladı kötü gitti
    Scorpion'da iyidir.

Bunların dışında Game of Thrones, Spartacus Ve Shamless'i izlemeni önermem diziden çok erotizim var.

Bu arada beni s5'ten hatırlarsın The Reizzz
    Lan cibo dersler nasıl gerilimmi var yokssa komedi

Banned

Alıntı RuNaWaY..! kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Lan cibo dersler nasıl gerilimmi var yokssa komedi

Karışık bir şeyler

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu