Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sürekli saldırı altındayım lütfen yardım

Üye

Alıntı ajan24 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    devamlı saldırıyorlar belkide en çok saldırılan oyuncu oldum şuan
    Bende en cok saldiran kisiyim benim tavsiyem saldiranlara mesaj at ricada bulun belki saldirmazlar
    Mert Karagöz tarafından (31-10-2015 Saat 18:21) değiştirildi.
    s19 DOMBIRA

Oyuna yeni başladın büyük ihtimal ... bence o server ı bırak yeni bir serverda oyuna başla ve galyalı ile başla mesela ... seviye 10 sığınak yap tuzakçı yap çit geliştir yağmaya gelenlere hammade kaptırmamaya bak ufak ufak asker basıp yakınındaki güçlü oyunculara destek at sonra geri çekip kahramanla flan yağmaya gelenlere olabildiğince zarar vermeye bak 2-3 kere yağma askerim öldümü ben yağma listesinden çıkarırırm mesela o köyü ... veya yağmaya gelenler ile aynı birliklere veya alt birliklerine girmeye çalış kendine dost edinmeye bak sana kahramanını veya askerini destek atabilecek ... Bunların hiçbirini yapamıyorsan oyunu sil bırak git boşuna oynamış olursun

dalga geçiyor.

Alıntı ajan24 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    şuan 3 mızrak var
    Tamamdır wow savunma ordun hazır

Hocam siginak var diyosun, Var da seviyesi kaç? Seviye 10 yap,Saldiran adam ham alamayinca birakir illaki birakir.

Cermensin anlasilan, Savunma potansiyelin oyun basi cok dusuk.Tokmak sallayan bas bas birlikten bir arkadasina destek at (saldiri almayan) ve saatlik tahil tuketimini karsilayacagini soyle.3 5 3 5 derken birikir ve sana saldiran adama saldirirsin.bu zamanda ham kaptirmamaya bak
    Osmanlı22 tarafından (30-01-2016 Saat 22:35) değiştirildi.
    Bu bir oyun.Yıkmakda var,yıkılmakda.Önemli olan oyunu kazanmak değil,Nasıl kazandığındır.
    2009 3x:Rixos

Uye Rutbesi
    Skid Row - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Lovalace12 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Oyuna yeni başladın büyük ihtimal ... bence o server ı bırak yeni bir serverda oyuna başla ve galyalı ile başla mesela ... seviye 10 sığınak yap tuzakçı yap çit geliştir yağmaya gelenlere hammade kaptırmamaya bak ufak ufak asker basıp yakınındaki güçlü oyunculara destek at sonra geri çekip kahramanla flan yağmaya gelenlere olabildiğince zarar vermeye bak 2-3 kere yağma askerim öldümü ben yağma listesinden çıkarırırm mesela o köyü ... veya yağmaya gelenler ile aynı birliklere veya alt birliklerine girmeye çalış kendine dost edinmeye bak sana kahramanını veya askerini destek atabilecek ... Bunların hiçbirini yapamıyorsan oyunu sil bırak git boşuna oynamış olursun
    +1 katılıyorum.

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12