Toplam 3 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ygs

Alıntı Timeismoneyy kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Günün birinde böyle bir konu açmıştım.Hiç kimse merak etmez /etmedi muhtemelen ama ben neler olduğunu söyleyeyim.
    Bu yıl 11.sınıfa başadım ve hocalardan izin alarak 12.sınıfların ygs deneme sınavlarına girdim neler yapacağımı merak ettiğim için.127 net yaparak 3. olmuşum inşallah sene sonunda katettiğim ilerlemeyi tekrar yazmayı düşünüyorum.

iyi forumlar.
    Dostum çok iyi .Konuların çoğuna hakimsin demek bu.Bilmediğin konuları da çıkartırsak neredeyse hiç yanlış yapmamısın heralde.Genellikle dönem başlarında tarama sınavı yaparlar ,tarama değilse bu sınav bence mükemmel

Alıntı Maskeli SÜVARİ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Dostum çok iyi .Konuların çoğuna hakimsin demek bu.Bilmediğin konuları da çıkartırsak neredeyse hiç yanlış yapmamısın heralde.Genellikle dönem başlarında tarama sınavı yaparlar ,tarama değilse bu sınav bence mükemmel
    Normal bir ygs deneme sınavıydı.Bilmediğim konular derken zaten türkçe mfkb de sıkıntı yok onların hepsini biliyordum,tarih ve coğrafyayı da 9 10 da denemelere calısırken biraz öğrenmistim.Felsefeye hic calısmadım -0.75 ile uğurladılar beni.Teşekkür ederim yorumun icin

Community Manager

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba ve tebrikler,

Sene sonu derecesini de bekliyoruz.

Odin

Günün birinde böyle bir konu açmıştım.Hiç kimse merak etmez /etmedi muhtemelen ama ben neler olduğunu söyleyeyim.
    Bu yıl 11.sınıfa başadım ve hocalardan izin alarak 12.sınıfların ygs deneme sınavlarına girdim neler yapacağımı merak ettiğim için.127 net yaparak 3. olmuşum inşallah sene sonunda katettiğim ilerlemeyi tekrar yazmayı düşünüyorum.

iyi forumlar.

Normal bir ygs deneme sınavıydı.Bilmediğim konular derken zaten türkçe mfkb de sıkıntı yok onların hepsini biliyordum,tarih ve coğrafyayı da 9 10 da denemelere calısırken biraz öğrenmistim.Felsefeye hic calısmadım -0.75 ile uğurladılar beni.Teşekkür ederim yorumun icin
    Kardeşimm bende 11 in sonlarında Ygs de 140 yapmıştım herkes derece bekliyordu benden. Sonra ne oldu sınavda 133 yaptım ..öncelikle dotayı bırak yoksa yapamazsın derece felan

Alıntı Haci Vosvos kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Kardeşimm bende 11 in sonlarında Ygs de 140 yapmıştım herkes derece bekliyordu benden. Sonra ne oldu sınavda 133 yaptım ..öncelikle dotayı bırak yoksa yapamazsın derece felan
    hocalarınız çok mu kaliteliydi de bu kadar net yaptınız yoksa bunlar hep bireysel calısmalardan mı oldu ?
    Alıntı Polat ALEMDAR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    YA AV OLACAKSIN YADA AVCI AMA ASLA AVI AVCIYA GÖTÜREN ÇAKAL OLMAYAKSIN!

Alıntı Stephen Hawking kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hocalarınız çok mu kaliteliydi de bu kadar net yaptınız yoksa bunlar hep bireysel calısmalardan mı oldu ?
    Kardeşim bireysel ve çevre. Hocayla zıtlaşmamışsan ters bir hocan yoksa hocalar az buçuk aynıdır. Çevreden kastım lisen ve dershanen ben özel fen lisesi mezunuyum. Ama devlet fenliseleride çevre açısından çok iyi. Bence üniversitenin baş anahtarı fen lisesidir. Böyle okulu sallamayan ders çalışmayan sadece zekayla gelmiş birisi olmadığın sürece çevrendekiler kadar çalıştığın sürece iyi yaparsın. Hani tıpa gidersin rahat. Ha 11 de 140 yapmak istiyorsan 10. Sınıftan itibaren düzenli ders çalışman gerek. Zaten ygs konularının hepsini görmüş oluyorsun. Mantıken full bile yapabilmek lazım. En iyi sonuç benim gözümde çevrede biter. En yakın arkadaşların dershane sınıfın hep çalışkan insanlar olsun. Onlarla takılırsan sende aynısı olursun. Derece işi nasip işi. Allah vermeliki olsun. Benim Türkiye'de ilk 25 te 3 sınıf arkadaşım var. Sınavdan önce deseler inanmazsın kısmet işte.

Alıntı Odin kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba ve tebrikler,

Sene sonu derecesini de bekliyoruz.

Odin
    Teşekkürler

Alıntı Haci Vosvos kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Dota ya da lol oynamıyorum da illaki gene oynanıyor online oyun vakit de gecirmek lazım

iyi forumlar.
    Bir gelenek haline getirerek 2. sınavda 118 netle 3. oldum yine.
    Türkçe gayet iyiydi sonra canım sıkıldığı için ve kendime en çok güvendiğim matematik kısmına geçtim.Sorular o kadar zordu ve uğraştırıcıydı ki matematiği bitirdiğimde doğru dürüst zamanım kalmamıştı.Tarih coğrafya felsefe ve fen gruplarını hemen okuyup çözdüm.Haliyle çok yanlışım çıktı.Geçen sınavda da doğru dürüst zamanım yetmemişti bu sefer çok kötü oldu.12'lerden 1. ile aramda 7 net fark var belki bu hafta farkı kapatırım.Artık her hafta sonu deneme var.

Arkası haftaya

Uye Rutbesi

Oo buralar tam benlik ya bana alıntı falan atın soru sorun dh ygs lys sinde yıllanmış adamız

Teşekkürler

Dota ya da lol oynamıyorum da illaki gene oynanıyor online oyun vakit de gecirmek lazım

Bir gelenek haline getirerek 2. sınavda 118 netle 3. oldum yine.
    Türkçe gayet iyiydi sonra canım sıkıldığı için ve kendime en çok güvendiğim matematik kısmına geçtim.Sorular o kadar zordu ve uğraştırıcıydı ki matematiği bitirdiğimde doğru dürüst zamanım kalmamıştı.Tarih coğrafya felsefe ve fen gruplarını hemen okuyup çözdüm.Haliyle çok yanlışım çıktı.Geçen sınavda da doğru dürüst zamanım yetmemişti bu sefer çok kötü oldu.12'lerden 1. ile aramda 7 net fark var belki bu hafta farkı kapatırım.Artık her hafta sonu deneme var.

Arkası haftaya
    Yayın nedir acaba?

Okudugun okuluda merak ettim
    Alıntı Polat ALEMDAR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    YA AV OLACAKSIN YADA AVCI AMA ASLA AVI AVCIYA GÖTÜREN ÇAKAL OLMAYAKSIN!

Alıntı Michael Faraday kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yayın nedir acaba?

Okudugun okuluda merak ettim
    Yayını bilmiyorum da değişik bir sınavdı sadece sayılar ve bölünebilme kuralları vardı matematikte. okulu boşver zaten

Bu haftasonu da girdim sınava 122 yaptım ne yazıkki.Yalandan yere yanlış yaptığım 4 matematik üzdü beni.Sanırsam da hiçbir zaman felsefe yapamayacağım.
    2.oldum bu sefer ama 1.ile aramda 14,5 net fark var.
    Arkası 2 hafta sonra

Toplam 3 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123 SonuncuSonuncu