Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şahi ( birligi hakındaki düşünceleriniz)

Banned

Exclamation şahi ( birligi hakındaki düşünceleriniz)

Hayırlı günler degerli arkadaslar yeni olusum + / - de ki şahi adlı birligimizin hakındaki düşünceleriniz ne olucaktır. (:

öggg böggg ,berbat hele de bırlıgın bakanı kofalcaysa ı-ıh derım , herhangı bı yan koyum dururken bana 20 saat uzaktakı wow koyume serı mancınık saldırısı cıkarıcak kadar tırsak

Banned

Cool

Alıntı Radiohead kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    öggg böggg ,berbat hele de bırlıgın bakanı kofalcaysa ı-ıh derım , herhangı bı yan koyum dururken bana 20 saat uzaktakı wow koyume serı mancınık saldırısı cıkarıcak kadar tırsak

o Senin düşünce gözüm (: kafana Takma konumu söyle merkezine gelir bulurum seni

Alıntı Quarionn kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hayırlı günler degerli arkadaslar yeni olusum + / - de ki şahi adlı birligimizin hakındaki düşünceleriniz ne olucaktır. (:

Quarionn sen varsan işin içinde kafaya oynar o birlik başarılar dilerim

saygılarımla....

kazıklı_voyvoda

Banned

Alıntı volkano35 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Quarionn sen varsan işin içinde kafaya oynar o birlik başarılar dilerim

saygılarımla....

kazıklı_voyvoda

Eyw. Hocam teşekürler.

o Senin düşünce gözüm (: kafana Takma konumu söyle merkezine gelir bulurum seni
    alla alla bulurmus,sankı bılmıyoruz senı :P oynamıyorum bu s10 sevınebılırsın

Banned

Talking

alla alla bulurmus,sankı bılmıyoruz senı :P oynamıyorum bu s10 sevınebılırsın

kusura kalma dostum kaale almıyorum hesap ismin neydi? Cıkartamadım Böyle Cengaver Bi ismi Nasıl olurda cıkartamam wow'una gitmişmi feyk atmişim dibimdeki köyüne elleşmemişim )) ala ala ))

kusura kalma dostum kaale almıyorum hesap ismin neydi? Cıkartamadım Böyle Cengaver Bi ismi Nasıl olurda cıkartamam wow'una gitmişmi feyk atmişim dibimdeki köyüne elleşmemişim )) ala ala ))
    cıkartma zaten :P daha ne dedıgımı anlamıyorsun. senın ıcın bı daha anlatıyım. merkez koyum ve yan koylerım dururken bana 20 saat mesafedekı wow koyunun yanındakı wow ıcın kurdugum koye mancınıklı saldırı yapıcak kadar acemı bı oyuncusun nokta

cıkartma zaten :P daha ne dedıgımı anlamıyorsun. senın ıcın bı daha anlatıyım. merkez koyum ve yan koylerım dururken bana 20 saat mesafedekı wow koyunun yanındakı wow ıcın kurdugum koye mancınıklı saldırı yapıcak kadar acemı bı oyuncusun nokta
    Onun amacı sana saldırı yapmak değildi. Wow'a olan desteğini kesmekdi. Bende duymuş olma Wow zamanı wow köyünün etrafında hani wowa destek olsun diye köy kuruyor ya ahali. İşte o stratejiyi bertaraf etmek. Sakın benden duyduğunu kimseye çaktırma

Banned

Alıntı deli-x kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Onun amacı sana saldırı yapmak değildi. Wow'a olan desteğini kesmekdi. Bende duymuş olma Wow zamanı wow köyünün etrafında hani wowa destek olsun diye köy kuruyor ya ahali. İşte o stratejiyi bertaraf etmek. Sakın benden duyduğunu kimseye çaktırma

))) Haklısın Kardesim xD Ama ne yazıkki bu yazan Arkadasımızın beynine kan yerine su gidiyor )Anlama Kısıtlıgı Var
    Quarionn tarafından (24-02-2010 Saat 14:39) değiştirildi.

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu